Some text some message..

درس بازیگری بن استیلر

درس بازیگری بن استیلر

بن استیلر تاریخ ۳۰ نوامبر سال ۱۹۶۵ میلادی در ایالت نیویویورک سیتی کشور آمریکا به دنیا آمده است. پدر و مادر او از کمدین‌های مطرح آمریکا بودند و همین موضوع باعث شد تا او به فضا‌های کمدی و طنز علاقه‌ای شخصی داشته باشد. او از سوی خانواده‌اش همواره حمایت می‌شد و مشوق اصلی او خوانواده بوده‌اند. یکی از برنامه‌های تفریحی آن‌ها در خانه این بود که همه لباس‌های عجیب بپوشند و نمایش‌های هملت را اجرا کنند. اما از همان زمان کودکی هم می‌شد علاقه بن را به بازیگری و قصه‌گویی از نوع سینما را دریافت کرد. او تشنه بازی و مدیریت صحنه خوانواده‌اش بود.

بن استیلر پیش از آنکه وارد هالیوود شود روی صحنه تئاتر درخشید. سپس خیلی زود برای بازی در یک فیلم کمدی به نام «رنگ پول» استخدام شد و این فیلم آنقدر خنده‌دار بود که برای مدت‌ها از آن در شبکه‌های مهم سراسر آمریکا صحبت می‌شد. تا جایی که از بن دعوت شد تا در یک برنامه کمدی آمریکایی مجری شود و میلیون‌ها نفر به او و شوخی‌هایش بخندند. بن نخستین بار در فیلم سینمایی «امپراتوری خورشید» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ؛ کارگردان شهیر آمریکا به چهره‌ای مهم در سینما بدل شد. او چنان شهرتی پیدا کرد کی بعد در شبکه ام‌تی‌وی برنامه «بن استیلر شو» را روی آنتن برد و به چهره‌ای معروف تبدیل شده بود.

درخشش بن استیلر در کارگردانی

«پسر کابلی» نام فیلم سینمایی بود که بن‌استیلر را با عنوان کارگردان هم مشهور کرد. درس بازیگری او داشتن حس تشخیص و تجربه شرایط مختلف است. این بازیگر آمریکایی بر فهم درست ریشه‌های انگیزه‌های کرکتر تأکید دارد. بن استیلر (Ben Stiller) بازیگر، کمدین و صداپیشه مشهور در بیش از ۴۰ فیلم و سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است. او در این ویدئو از تجارب منحصر به فردش می‌گوید.

منبع: بفتا

نظر خود را بنویسید

۲ دیدگاه