Some text some message..

آشنایی و ارتباط با بانی‌کستر

شروع به کار بانی‌کستر

بانی‌کستر در زمستان سال ۱۳۹۶ تنها یک ایده بود که به جمعی کوشا و خوش‌فکر برای اجرا نیاز داشت. این ایده در حقیقت برنامه‌ای برای ایجاد شبکه‌ای اجتماعی و حرفه‌ای میان اصحاب سینما و تئاتر محسوب می‌شود تا پیدا ‌کردن عوامل تولید آثار و همچنین ظهور استعداد‌های جدید و توانمند دیگر فرایندی طولانی‌مدت و پرزحمت نباشد. این جمع در بهار سال ۱۳۹۷ کم‌کم شکل گرفت و مراحل طراحی و برنامه‌نویسی سایت تا پایان تابستان همان سال به‌طول انجامید. بانی‌کستر سرانجام در پاییز سال ۱۳۹۷ رسماً سایت آغاز به کار کرد و ثبت‌نام رایگان و سریع سایت آغاز شد. بانی‌کستر به‌دنبال خلق ساختاری سالم، حرفه‌ای، سریع و کم‌هزینه برای درخشش ستاره‌های پرفروغ در آسمان سینما و تئاتر کشور است و معیار اخلاق را در تمام بخش‌های کاری خود به‌طور جدی ملاحظه می‌کند. امیدواریم به‌لطف حمایت از جامعه شریف سینما و نمایش کشور بتوانیم نقشی مفید در اعتلای شرایط هنر در کشور داشته باشیم.

بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر مرجع آنلاین آموزش و معرفی هنرمندان عرصه سینما و تئاتر است. در اینجا تمام عوامل تولید آثار سینمایی و نمایشی اعم از بازیگر، کارگردان، نویسنده، طراح صحنه، گریمور، صدابردار، فیلمبردار و حتی متولیان تدارکات و حمل‌نقل از هر نقطه کشور امکان ثبت‌نام و درج رزومه و فایل‌های تصویری و صوتی از فعالیت‌های هنری و اجرایی خود دارند. همین کافیست تا به کمک ابزار و راه‌های موجود در سایت مثل سامانه چت و فراخوان، اعضا یکدیگر را پیدا کرده و به هم پیشنهاد همکاری دهند. به این ترتیب متولیان ساخت آثار تصویری و نمایشی می‌توانند فراخوان بازیگری و عوامل مربوط به پروژه خود را در سایت منتشر کنند تا افراد خودشان به آنان پیشنهاد همکاری دهند.

204

فراخوان‌های بانی‌کستر

13068

هنرمندان بانی‌کستر

11502

تعداد پیشنهاد همکاری

آموزش آنلاین

بانی‌کستر از ابتدا بر موضوع آموزش تاکید داشت و از همان روزهای نخست آغاز کار با انتشار مقاله‌های آموزشی تلاش کرد تا نقشی حتی اندکی در بهبود سطح علمی علاقه‌مندان سینما و تئاتر داشته باشد. سپس از سال ۱۳۹۹ وارد حوزه تولید دوره‌های آموزشی شدیم تا خلأ آموزش در سطح کشور با همراهی اساتید محترم سینما و تئاتر برچیده شود. این دوره‌ها با هدف آموزش تکنیک‌ها و انتقال تجربه‌ چهره‌های مطرح این حوزه از بازیگری و کارگردانی تا نویسندگی، تدوین، موسیقی فیلم و… تولید و ارائه می‌شود. بانی‌کستر برای بالا بردن کیفیت محصول نهایی با چندین مجموعه و آموزشگاه همکاری کرد تا در نهایت آموزشی مفید با دسترسی برابر برای تمام هنرمندان سرزمین هنردوست ایرانمان در هر نقطه‌ای که هستند مهیا شود. این برنامه بزرگ با همراهی و اعتماد هزاران هنرمند بانی‌کستری در سراسر ایران سرانجام به نتیجه رسید و امروز خانواده بانی‌کستری‌ها در جای جای کشور از بالاترین سطح کیفی آموزش آنلاین لذت می‌برند. امیدواریم در ماه‌ها و سال‌های آینده بتوانیم مسیر رشد بانی‌کستر را به مقاصدی خارج از مرزهای کشور پیوند دهیم.

Slide استعدادیابی با امین تارخ Slide یادگیری بازیگری با امین تارخ Slide دوره بازیگری تارخ Slide تست بازیگری

کتاب گنجینه مونولوگ‌های سینمای ایران

یکی دیگر از هیجان‌انگیزترین پروژه‌های بانی‌کستر از ابتدا تا امروز انتشار کتاب گنجینه مونولوگ‌های سینمای ایران با همراهی انتشارات آماره بود. در این کتاب بیش از ۲۰۰ مونولوگ درخشان از تاریخ سینمای ایران گزینش و منتشر کردیم و بدیهی است که فرآیند انتخاب و دسته‌بندی این اثر ماندگار به برنامه‌ تحقیقاتی و پژوهشی ویژه‌ای نیاز داشت. این کار با همراهی گروهی چهره فرهنگی مسلط و دلسوز به مدت ۶ ماه سرانجام به نتیجه رسید و هم‌اکنون از سایت بانی‌کستر قابل تهیه و دانلود است. البته این کتاب نفیس برای هنرجویان بانی‌کستری رایگان است تا با مطالعه و تمرین مونولوگ‌های مختلف آن بهترین کتاب تمرین بازیگری را در اختیار داشته باشند. اما این همه ماجرا نیست! بانی‌کستر برنامه‌های متعددی در زمینه معرفی هنرمندان با استعداد و زمینه‌های سرگرمی دارد که در زمان و بستر مناسب از آن‌ها رونمایی می‌کنیم.

ارتباط با ما

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از آخرین محتواهای آموزشی و فراخوان‌های سینما و تئاتر منتشر شده در بانی‌کستر ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید:

           

ایمیل: info@banicaster.com
تلفن: ۰۹۱۰۲۸۳۱۴۱۷