Some text some message..
Some text some message..

بانی‌کستر ۳ ساله شد

تولد سه سالگی بانی کستر
فهرست مطالب

با ستاره‌ها سه‌ساله ‌شدیم

بانی‌کستر در کنار هزاران هنرمند و عوامل بی‌نظیر بانی‌کستری سه‌ساله شد. به خودمون می‌بالیم و خوشحالیم که طی این سه سال میزبان بیش از ۱۰ هزار هنرمند و فعال عرصه سینما و تئاتر بودیم. ما در سومین سال فعالیتمون به بزرگ‌ترین خانواده سینمایی و تئاتری کشور تبدیل شدیم و این رو در کنار شما جشن می‌گیریم. اما این تمام ماجرا نیست. ما در این سال به‌طور جدی و حرفه‌ای وارد حوزه آموزش شدیم. مسیری که با نگارش مقاله‌های آموزشی آغاز شد. مقاله‌های ما تا امروز حدود یک میلیون بار دیده شده و این برای خودش یه رکورد بی‌نظیر در حوزه آموزش سینما و تئاتر محسوب می‌شود. از سوی دیگر سه‌ساله شدن بانی‌کستر با عدد ۱۸۰ فراخوان مقارن بود و این یعنی کارگردان‌ها و گروه‌های تولید به‌طوری جدی با قطار پرسرعت بانی‌کستر همراه شده‌اند. مشارکت ۷ هزارتایی در فراخوان‌ها نشان می‌دهد که هنرمندان باهوش ما به‌خوبی در این مسیر حرکت می‌کنند.

بانی‌کستر به‌تنهایی سه‌ساله نشد. ما با تک‌تک شما و حضور بی‌نظیر شما به امروز رسیدیم. تا امروز بیش از ۱۶ هزار عکس از چهره جذاب و خیره‌کننده شما در بانی‌کستر دیدیم که همگی شایسته ستاره‌شدن هستید. ما تمام ۷۵۰ ویدیوی بازیگری شما را دیدیم و از هنرنمایی و عشق شما لذت بردیم. تمام شما برای ما ستاره‌های پرفروغی در انتظار دیده‌شدن و توجه هستید و این وظیفه ماست. هزاران پیامی که شما میان خودتان در بانی‌کستر رد و بدل کردید نشان می‌دهد که بانی‌کستر خانه شماست. جایی برای ستاره‌شدن و یافتن استعداد جدید سینما و تئاتر کشور. امیدواریم در کنار شما سال‌های سال بمانیم و با هم بدرخشیم.

خواندن مطلب  گفتگو با فاطیما زینعلی و صبا رنجبر
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

645,000 تومان

780,000 تومان

نظر خود را بنویسید

۲ دیدگاه

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر