Some text some message..
Some text some message..

بانی‌کستر ۳ ساله شد

تولد سه سالگی بانی کستر
فهرست مطالب

با ستاره‌ها سه‌ساله ‌شدیم

بانی‌کستر در کنار هزاران هنرمند و عوامل بی‌نظیر بانی‌کستری سه‌ساله شد. به خودمون می‌بالیم و خوشحالیم که طی این سه سال میزبان بیش از ۱۰ هزار هنرمند و فعال عرصه سینما و تئاتر بودیم. ما در سومین سال فعالیتمون به بزرگ‌ترین خانواده سینمایی و تئاتری کشور تبدیل شدیم و این رو در کنار شما جشن می‌گیریم. اما این تمام ماجرا نیست. ما در این سال به‌طور جدی و حرفه‌ای وارد حوزه آموزش شدیم. مسیری که با نگارش مقاله‌های آموزشی آغاز شد. مقاله‌های ما تا امروز حدود یک میلیون بار دیده شده و این برای خودش یه رکورد بی‌نظیر در حوزه آموزش سینما و تئاتر محسوب می‌شود. از سوی دیگر سه‌ساله شدن بانی‌کستر با عدد ۱۸۰ فراخوان مقارن بود و این یعنی کارگردان‌ها و گروه‌های تولید به‌طوری جدی با قطار پرسرعت بانی‌کستر همراه شده‌اند. مشارکت ۷ هزارتایی در فراخوان‌ها نشان می‌دهد که هنرمندان باهوش ما به‌خوبی در این مسیر حرکت می‌کنند.

بانی‌کستر به‌تنهایی سه‌ساله نشد. ما با تک‌تک شما و حضور بی‌نظیر شما به امروز رسیدیم. تا امروز بیش از ۱۶ هزار عکس از چهره جذاب و خیره‌کننده شما در بانی‌کستر دیدیم که همگی شایسته ستاره‌شدن هستید. ما تمام ۷۵۰ ویدیوی بازیگری شما را دیدیم و از هنرنمایی و عشق شما لذت بردیم. تمام شما برای ما ستاره‌های پرفروغی در انتظار دیده‌شدن و توجه هستید و این وظیفه ماست. هزاران پیامی که شما میان خودتان در بانی‌کستر رد و بدل کردید نشان می‌دهد که بانی‌کستر خانه شماست. جایی برای ستاره‌شدن و یافتن استعداد جدید سینما و تئاتر کشور. امیدواریم در کنار شما سال‌های سال بمانیم و با هم بدرخشیم.

خواندن مطلب  تایپیستی که اسطوره بازیگری شد
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

نظر خود را بنویسید

۲ دیدگاه

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر