Some text some message..

راه ورود به دنیای بازیگری

چگونه بازیگر شویم و از کجا بفهمیم استعداد بازیگری داریم؟ ابتدا باید بگوییم که این سؤال همان اندازه که جامع و فراگیر است؛ اصلاً پاسخ ساده‌ای ندارد و برای رسیدن به نتیجه نهایی باید حوصله داشته باشید. مسیر رسیدن به رؤیای بازیگری، نخست از ایستگاه شما می‌گذرد. هرچه بیشتر روی خودتان آگاهی داشته باشید و با استعدادهایتان آشنا باشید فرآیند سریع‌تری را سپری خواهید کرد؛ بنابراین ابتدا باید دریابیم که استعداد بازیگری در ما هست یا خیر!

اولین قدم در مسیر بازیگر شدن، آموزش و فراگیری مبانی بازیگری است که می‌تواند در قالب آموزش‌های گروهی یا فردی شکل گیرد و تا حدودی در شناسایی استعداد شما مثمر ثمر است چراکه سرعت یادگیری شما با میزان توانایی و استعدادتان نسبت مستقیم دارد؛ پس شرکت در دوره‌های آموزشی به تنهایی می‌تواند معیار بسیار خوبی برای سنجش استعداد و میزان علاقه شما به بازیگری یا به طور کلی سینما و تئاتر را تعیین کند.

اما پیش از هر اقدامی آشنایی با تعریف بازیگری، مقدم بر رسیدن به پاسخ سؤال چگونه بازیگر شویم است. تعریف بازیگری اولین قدم برای ورود به این عرصه است. بازیگری در حقیقت تمام اعمال و رفتار‌هایی است که یک فرد برای شرح یک داستان و شخصیت‌های آن به نمایش می‌گذارد. از همین جمله در می‌یابیم که یک بازیگر باید شناختی فراگیر از ساختار قصه، درام و روانشناسی شخصیت داشته باشد و هرچه آشنایی شما با این مفاهیم عمیق‌تر شود، میزان باور‌پذیری و کیفیت کار شما بهتر خواهد بود.

فراموش نکنید که در عالم بازیگری و هنر، ورود شما به دنیای بازیگری راه‌های متعددی دارد اما یادگیری در آن ابدی است

 

چگونه بازیگر شویم؟

برای بازیگر شدن چه باید کرد؟ بگذارید در همین ابتدا، موضوع مهمی را به شما یادآور شویم که بازیگری هرگز مقصدی نیست که شما به سوی آن گام برمی‌دارد. تعبیر شما از بازیگری باید مقدار شناخت و آگاهی از خودتان در یک سطح باشد. این یعنی پیش از سؤال چگونه می‌توان بازیگر شد، باید از خودتان سؤال مهم‌تری بپرسید: آیا من بازیگر هستم؟!

برای رسیدن به پاسخ این سؤال کلیدی می‌توانید از اساتید و کارشناسان این عرصه کمک بگیرید اما پاسخ نهایی نزد شماست. شما هستید که سرانجام جهان را با توانایی‌هایتان آشنا می‌کنید و هیچ کس جز شما از جهان بی‌نظیر ذهن و استعدادتان مطلع نیست. فراموش نکنید مسیر رؤیایی بازیگری به هیچ عنوان ساده و بی‌دردسر نیست و مستلزم کوشش و جستجوی فراوان است و این جستجو باید از خودتان آغاز شود تا شرایط بازیگر شدن را در وجود خود پیدا کنید.

 

شرکت در دوره‌های حضوری و آنلاین بازیگری یکی از بهترین راه‌های بازیگر شدن است. در این دوره‌ها می‌آموزید که چگونه می‌توان بازیگر شد. هم زمان با تمرین‌هایی که در طول دوره آموزش به شما داده می‌شود شما با خودتان مواجه می‌شوید تا استعداد نهفته و بازیگر درونتان را پیدا کنید. چقدر از پس کار‌هایی که به شما محول می‌شود برمی‌آیید؟ فرض کنید در یک کلاس تمرین حس، از شما خواسته شود با شنیدن یک موسیقی غم‌انگیز تمام احساسات اندوهگین وجودتان را بیرون بریزید. خب چه می‌کنید؟ شما قرار است در برابر ده‌ها غریبه به پهنای صورت اشک بریزید. مهم نیست چه قضاوتی درباره شما می‌کنند. مهم آن است که بیاموزید احساستان را در اختیار گرفته و به بهترین شکل آنها را نمایش دهید. آیا این کار به شما آرامش داد؟ آیا در نمایش احساسات درونی‌تان هر لحظه ایده و ابتکار جدیدی به خرج دادید؟ اگر پاسخ شما بله است، تبریک میگم؛ شما استعداد بازیگری دارید.

 

آموزش بازیگری

شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری یکی از جدی‌ترین راه‌های ورود به دنیای بازیگری است و سالانه هزاران نفر در سراسر کشور در این دوره‌ها ثبت‌ نام می‌کنند. اساتید و پیشکسوتان این حرفه، علاوه بر اینکه شما را با تکنیک‌ها و روش‌های بازیگری آشنا می‌کنند، مسیرهای ورود به دنیای بازیگری را نیز به شما نشان می‌دهند. یادگیری تکنیک‌های بازیگری شامل تربیت حس، زبان بدن، فن بیان و کارگاه‌های شخصیت‌شناسی همگی به شما در خلق شخصیت‌ها و چهره‌های نمایشی ماندگار کمک خواهند کرد؛ اما تمام ماجرا این نیست. در جریان این دوره‌ها می‌آموزیم که چگونه بازیگر شویم و در برابر یادگیری و نقد منعطف باشیم. همچنین یاد می‌گیریم تا خوب مشاهده و به ‌درستی گوش کنیم.

اما با توجه به مشغله‌های روزمره ما در جامعه و گاها عدم دسترسی راحت به دلیل بعد مسافت و یا تداخل زمانی دوره‌ها با دیگر بخش‌های زندگی، ثبت نام حضوری در آموزشگاه‌های بازیگری اساتید بنام این حوزه امکان پذیر نیست و این مشکل مانع از پیشرفت و رسیدن ما به رؤیای بازیگری می‌شود.

امروزه به لطف پیشرفت فناوری‌های ارتباطی، دوره‌های مجازی و غیرحضوری در بستر اینترنت تحول و رشد قابل توجهی داشته است. برابری و یکسان‌سازی آموزش برای تمام مردم کشور از هر نقطه ایران با هر توان مالی و جایگاه اجتماعی نتیجه مهم این تحول بزرگ است و بانی کستر به‌عنوان یکی از پیشتازان آموزش آنلاین بازیگری و سینما از نمونه‌های بارز این گزاره است.

دوره‌های آنلاین بازیگری مشابهت‌های زیادی با آموزشگاه‌های حضوری دارند. با این تفاوت که در هر زمان و مکان که باشید می‌توانید آموزش ببینید و از آموزش اساتید این حوزه بهره‌مند شوید

 

دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ

استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ نخستین دوره آموزش آنلاین بازیگری بانی‌کستر است که با همکاری امین تارخ منتشر می‌شود. در این دوره هر آنچه شما باید از عناوین و مبانی آموزش بازیگری تا تست بازیگری بدانید توسط امین تارخ مطرح می‌شود. شما می‌توانید برای شرکت در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی بنر زیر وارد صفحه دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ شوید.

تست بازیگری

تقریباً از هر کسی بپرسید چگونه بازیگر شویم یکی از پاسخ‌ها به تست بازیگری ختم می‌شود و قطعاً تست بازیگری یکی از راه‌های رسیدن به دنیای بازیگری است؛ اما تست بازیگری چگونه است و اصلاً برای تست بازیگری کجا باید رفت؟ تست بازیگری به جلسه‌ای گفته می‌شود که عوامل تولید یک اثر سینمایی یا نمایشی برای انتخاب بازیگران نقش‌های مختلف، با هنرجویان و بازیگران ترتیب می‌دهند.

برخلاف روش‌های سنتی گذشته در حال حاضر فراخوان‌های تست آنلاین بازیگری در بستر فضاهای مجازی اطلاع‌رسانی می‌شود و صفحه فراخوان در بانی‌کستر یکی از همین بسترهاست که حاوی ده‌ها فراخوان بازیگری و دیگر عوامل سینمایی و نمایشی است که در هر نقطه از ایران به آن دسترسی خواهید داشت.

در جلسه تست بازیگری از افراد خواسته می‌شود تا خودشان را معرفی کنند و اگر سابقه کاری داشتند بگویند. در این جلسه ممکن است از شما فیلم گرفته شود و شاید هم نه اما خیلی مهم است که برای هر شکل از اجرا، چه صحنه‌ای و چه برای دوربین آماده باشید. برای تست بازیگری هر کارگردان روش مخصوص به خود را دارد و فراموش نکنید که تمام انگیزه فیلمساز و دیگر عوامل تولید، برای آن است که بهترین و مناسب‌ترین فرد را برای نقش انتخاب کنند؛ بنابراین اگر شما انتخاب نشوید لزوماً به این دلیل نیست که بازیگر بی‌استعدادی هستید. شباهت ظاهری شما به نقش، به اندازه توان و استعداد شما مهم و کلیدی است. برای اینکه بدانید چگونه باید بازیگر شوید و چطور تست بازیگری موفقی داشته باشید باید بارها و بارها در این جلسات شرکت کرده و از شکست‌های خود درس بگیرید.

در این جلسات با ظاهری ساده حاضر شوید تا هیچ یک از ویژگی‌های چهره‌تان از دوربین و افراد تولید، پوشیده نماند و به یاد داشته باشید حتماً در ابتدا بپرسید که آیا لازم است به لنز خیره شوید یا به فرد دیگری

 

زیست بازیگری

بازیگر باید یک زندگی عادی و در عین حال منطبق با نیاز‌هایش تجربه کند. سؤال کلیدی چگونه بازیگر شویم؟ را به یاد آورید. شما به عنوان یک بازیگر باید زندگی را با تمام فراز و نشیبی که دارد بپذیرید و تجربه کنید؛ بنابراین حضور شما در جامعه باید با مشاهده و گوش دادن به تک‌تک جزئیات همراه باشد. اگر به سر کار می‌روید مدت زمانی که شما از خانه تا محل کار سپری می‌کنید مهمترین زمان روز است. از این فرصت استفاده کنید و از تمام افرادی که در طول مسیر می‌بینید برای بهبود تجربه شخصی خودتان استفاده کنید. حدس روابط افراد، شغل آن‌ها و مشاهده رفتار و اعمال آن‌ها گنجینه شخصی شما را تکمیل‌تر می‌کند. چه کسی می‌داند؛ شاید چند روز بعد قرار باشد نقش همین کسی را بازی کنید که در اتوبوس کنارتان نشسته است.

زیست بازیگری به مشاهده مردم و شنیدن گفت‌و‌گوهایشان محدود نمی‌شود. یک بازیگر باید فراتر از یک شهروند عادی از هنر آگاهی داشته باشد. بخش مهمی از زیست بازیگری مطالعه و آشنایی با سبک‌های ادبی و تجسمی است. شما باید این توانایی را داشته باشید که در مورد آثار هنری و پدیده‌های اجتماعی پیرامونتان اندیشه کنید و صرفاً یک بیننده عادی نباشید. بازدید از گالری‌های هنری و آشنایی با نقاشان مهم و مطرح ایرانی و خارجی تنها آغاز راه است. شما مخاطب جدی و صاحب فکر و اندیشه هنر باشید. بی‌تردید سینما برای تمام اهالی این خانواده بزرگ تفریح و لذت است اما تماشای آثار فاخر و ارزشمند و شناخت چهره‌های مهم سینمای ایران و جهان بسیار مهم است. با مطالعه نقد‌های سینمایی و پیگیری رویداد‌های مهم سینما و تئاتر جهان خودتان را در معرض هنر ناب قرار دهید. این از اصول مهم ورود به دنیای بازیگری است.

 

نتیجه‌گیری

در این مطلب سعی کردیم تصویری صحیح و جامع از ورود به دنیای بازیگری به شما ارائه کنیم. حالا می‌دانید که برای پاسخ به سؤال چگونه بازیگر شویم؟ به چه مطالب و موضوعاتی باید اشراف داشته باشید؛ اما این پایان راه نیست. هریک از مطالبی که در این مقاله مطرح شد باید به‌صورت موردی و دقیق بررسی شود. ما در بانی‌کستر در تمام طول راه با شما خواهیم بود. از مراحل آغازین آموزش و آشنایی با دنیای سینما و تئاتر تا ورود به دنیای بازیگری همراهتان هستیم. انتشار مقاله‌های آموزشی، ساخت دوره‌های آموزشی با برترین و شناخته‌شده‌ترین نام‌های آموزش بازیگری و معرفی شما به پروژه‌های سینمایی و نمایشی از جمله برنامه‌های ما برای شماست. تنها کافیست رایگان در سایت ما ثبت نام کنید تا از برنامه‌های آموزشی، مسابقه‌های بازیگری و فراخوان‌های سراسری بانی‌کستر آگاه شوید. مهم نیست از کدام نقطه ایران هستید.

در بانی‌کستر آموزش، آگاهی و انتخاب برابر است

ثبت نام بانی کستر

۴۹۷ دیدگاه

 1. مبینا رضایی

  تنها ارزوی بزرگی که دارم این است که بازیگر شوم و میدانم که میشوم چون علاقه ی خیلی خیلی زیادی به آن دارم

  پاسخ دهید
  1. رضا ابراهیمی

   منم دارم بازیگر میشم

   پاسخ دهید
   1. اشکان

    چطوری میشه توضیح بدید

    پاسخ دهید
    1. علی اصغر

     بازیگری شغل خوبی در امد خوبیم داره ولی به نظر من ادمای فقیر حتی اگه خیلی خوبم ک باشن نمی تونن بازیگر شن چون کسی بهشون تو جه ای نداره من هر چی بازیگر ایرانی دیدم بیشتر از خانواده های متوسط یا پول دار بوده منم خیلی دوس دارم بازیگر شم ولی نمیشه

     پاسخ دهید
     1. Ava

      خیلی ممنون بابت کمکتون.با توجه به نظر محترم اقای علی اصغر که من نظر شما رو نقض میکنم.ادمای فقیر هم میتونن به هرچی که میخوان برسن.اما فقط باید تلاش و امید و پشتکار داشته باشن.و به هرچی که میخوان برسن:)

     2. بی نام

      منم

     3. mali

      سلام من فوقولاده ب بازیگری علاقه دارم ولی چون توی ی استانی زندگی میکنم ک ن تست داره ن کلاس داره و ن حتی رشتشو داره واقعا دولت بایدرسیدگی کنه خیلیا هستند ک استعداددارن و شکوفانمیشه☺

     4. رضا گمینی

      با برنامه و هدف هیچ مانعی در برابر شما نیست

     5. Nana

      مطمعن باش اگه استعداد داشته باشی و همینطور تلاش کنی موفق میشی

     6. هلیا هادیگل

      اگه من بازیگر شدم حتما به این مورد رسیدگی می کنن

     7. mohammad

      رفیق اولش اینه که خیلی ها بودن تو بی پولی بازیگر شدن ,بگردی پیدا میشه,ولی به فرض که نباشه خوب تو اولیش باش ,
      یه جمله رو خیلی دوست دارم, ~همیشه همه میگن نمیشه تا یکی میاد میبینیم که میشه ~❤

     8. آرمین محمدی

      دقیقا منم موافقم . البته من فقط چون خیلی علاقه خاصی دارم دوستدارم بازیگر بشم مگرنه در آمدش برا من مهم نیس

     9. Ali

      منم همینطور ولی برای تقبل هزینه های این رشته پر فراز و نشیب و جنجالی زیادی فقیریم
      کاش میشد من و امثال من با دست خالی بهایی بهشان داده شود

     10. حنان فاضلی

      پس شاهرخ خان بازیگر نمی شد چون فقیر بود

     11. آرش

      میشی اما نه اونطور که بخوای اونطور که خودشون دوست دارن روقبول میکنن

     12. مهرداد

      قابل توجهتون شاید بیش تر بازیگران از خانواده مرفه باشند اما اغلب بازیگران نامی و قدرتمند چه در ایران چه در هالیوود و سینماهای بین المللی به از خانواده های کم وسعت بودند و خودشان به سختی به این مقام رسیدند شما تلاششان رو ببین نه پولشون رو مثل ال پاچینو که سلطان بازیگری لقب داره

     13. علی

      نه همچین چیزی رو نگین مثلا اقای مدیری

     14. علی

      به نظر من کسی میتونه وارد این کار بشه که نه به شهرت و نه پول فکر کنه چون اینطور تمرکز از روی کار از بین میره آدم های موفق عاشق کارشون هستند و هیچ منطقی برای این عشق وجود نداره چون اساسا انسان های عاقل و با منطق به هیچ جا نمیرسند پول بعد از همه این اتفاقات خودش میاد

     15. رضا گمینی

      دقیقاص همینظوره علی عزیز.

     16. محمدرضا

      قبول دارم،مشکل من هم همینه، با این که میدونم استعدادشو دارم،اما چه میشه کرد؟
      چیمون درسته که این‌باشه…

     17. ناشناس

      …دوست عزیز اتفاقی به این سایت اومدم جون من هم دوست دارم بازیگر شوم. حرف شما تا حدی درست است اما برای رسیدن به چیزی که واقعا میخوای به نشدن فکر نکن.خیلی ها از صفر به ۱۰۰ رسیدن .سخته اما میشه .فقط خودتو تو صحنه ببین

     18. Reyhan

      نه اصلا چنین چیزی نیست ما بازیگر های زیادی داریم که در خانوادهایی از سطح پایین بودن و الان مشهورن مهم تلاش و ایمان خودمونه که باهاش میتونیم موفق باشیم همیشه سعی کنیم به خودمون تلقین کنیم که اینده درخشان و فوق العاده ایی در انتظار ما هست

     19. علیرضا

      منم میخوام بازیگر شم ولی نه شهرمون کلاس درست و حسابی داره نه پولدارم اونقدر. تنها امیدم اینه که این فیلمنامه ای که روش کار میکنم بتونه ساخته بشه و وارد سینما بشم از اونجا کم کم و پله پله بازیگر بشم. البته اینم بگم که خیلی جلو آیینه تمرین میکنم و حالت ها و شرایط متفاوت رو درنظر میگیرم و خودمو تو اون شرایط قرار میدم ولی بار اولی که تست دادم گفتن بهم صدات افتضاحه ولی امیدم رو از دست ندادم و دارم روی صدامم کار میکنم. به نظر من تلاش و تمرین لازمه تا بازیگر شی و کنار نکشیدن عامل موفقیت های بزرگه.

     20. فاطمه

      اینطوری نیست اصلا پایدار روش بمون بهش میرسی

     21. مهران

      داداش اشتباه نکن خودم یکی از بازیگرانو دیدم که میگفت پول نداشته که حتی یه کفش خوب بخره

     22. آتنا

      بهترین هنرمندانمون همون آدمای به ظاهر فقیرن؛)

     23. پویا

      من یه پسر ۱۲ سالم و ۲/۳ ساله که بازیگری رو دوست دارم و علاقه زیادی دارم خانواده هم میتونم بگم پولدارن ولی به من برای بازیگری توجه نمیکنن و حتی من رو به یه جا نمیبرن برای تست حتی خب این رو گفتم که بدونی همه چی پول نیست

     24. عرفان نظری

      اصن این مهم نیست فقیر یا غنی . مهم امکانات هس که مال ما اینقدر فوله که یه کلاس حتی توی شهرهای دورمم نیست ولی میخوام بازیگر شم . حتی اگه فقیر هم باشی یجوری میرسی ولی دیکاپریو تو خونه اش ننشست بهش گفتن بیا سر کار .

     25. روح اسپارتا

      بنظرت بازیگرایی مثل جیم کری و برد پیت و دی کاپریو هم خانواده پولدار بودن؟جیم کری پول ناهار و شام خانواده رو هم نداشت ولی الان از بزرگ ترین چهره های کمدیه ربطی به پول نداره

     26. حسین

      بازیگری یه نوع استعداده.تو ایران هیچ کسی بی استعداد نیست.کاش میشد کانونی ایجاد کرد ک ابتدا از دنیای مجازی بعدش از نزدیک استعداد یابی کرد.مطمئن باشید اگه ب جوونای ایران بها بدهید از صفر صد میسازن فقط کافیه اون جرقه رو بزنین براشون.من خودم دیالوگای فیلم های ایران قدیمو همرو از مو مو بدون غلط میگم شاید همه استعداد بازیگریرو ابتدا نداشته باشم ولی سی درصد شروعشو دارم اما کسی نیست راه کار جلوم بذاره تا من تلاش کنم

     27. پایدار

      دیکاپریو و جی کی رولینگ هم فقیر بودن ولی سرمایه الان شون از همه بازیگرای ایرانی بیشتره

     28. حسین جلالی

      چرا میشه آدم اگه تلاش کنه میشه من هم از خانواده پول داری نیستم اما هم توانم را می زارم و می دونم بالاخره به هدفم میرسم

     29. سارینا

      تو اگه برای هدفت بجنگی اینا میشن بهونه ضمنا بهرام افشاری از خانواده ی پولداری نیومده اون زندگیش پر از سختی بوده و حالا میتونی زندگیشو ببینی همه مردم دوسش دارن ولی اون یهویی نپرید تو این کار اون چند ساله که داره تلاش میکنه و تلاش هاشم بی نتیجه نبوده

     30. Mahziar

      ببین داداش خیلی ها هستن که از صفر به صد رسیدن نمونه اش miliebobbybrown

     31. تارا

      میشه دوست عزیز، هالیوود با اون همه دبدبه و کبکبه کلی بازیگر داره ک تو شروع کارشون فقیر بودن. انجلینا جولی، برد بیت و کلی بازیگر دیگه. از من میشنوی زندگینامشونو بخون چون واقعا بهت انگیزه میده. تو ایرانم زیادن جواد عزتی و مهران مدیری و …

     32. شیرین

      اصلا این طور نیست! خود رامبد جوان و مهران مدیری و خیلی های دیگه ام از خانواده سطح پایین بودن

     33. بی نام

      هرکسی در هر جایی میتواند بشود بازیگر

     34. ناشناس

      سلام
      من ۱۳ سالمه
      دوست دارم یعنی آرزوم که بشم بازیگر تو بچه گیم
      و تمامی استداد های بازیگری هم دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنیدن من را
      و من توی این سایت خیلی اتفاقی اومدم

     35. رضا گمینی

      سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     36. ناشناس
     37. hana

      سلام.
      اقا هرگز این حرف رو نزن اگه واقعا به خودت ایمان داشته باشی غیر ممکن هم ممکن میشه .
      خانواده منم با ین موضوع مخالف اند اما باید هر جمله ای که ما رو از هدفمون منع میکنه دور کنیم .
      هیچ کس موفق زاده نشده .

     38. hannaneh

      اقا هرگز این حرف رو نزن اگه واقعا به خودت ایمان داشته باشی غیر ممکن هم ممکن میشه .
      خانواده منم با ین موضوع مخالف اند اما باید هر جمله ای که ما رو از هدفمون منع میکنه دور کنیم .
      هیچ کس موفق زاده نشده .

    2. صابر

     علاقه به بازیگری با توجه به وضعیت مشهور بودن و شایعه ها درباره بازیگران چیزیه که هرکسی داره و خیلی هم حس میکنه توانایی این حرفه رو داره مثل من چون منم همه اینارو میدونم راستش الانم فقط یه لحظه وسوسه شدم سر بزنم به این سایت اما دروغ چرا اعتقادشو دارم اگه حقم باشه اون اتفاق که باید بیوفته میوفته و منم واردش میشم چه الان که ۲۲ سالمه زندگیم خالی از اتفاقه چه ۶۰ سالگیم که اگر زنده باشم , بخاد بیوفته میوفته

     پاسخ دهید
     1. ناجی

      سلام…
      منم خیلی پیگیرم
      ولی شرایط بد زندگیم باعث شده عقب بیوفتم.
      ولی شاید بتونم …کسی اگه کتابی داره معرفی کنه که ب شخصیت پردازی مربوط باشه ..مرسی ..

    3. Reyhan

     سلام من بازیگری رو خیلی دوست دارم و علاقم شدیدا به این شغل زیاده نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

     پاسخ دهید
    4. محمد محمد زاده

     دوست دارم بازیگرشم چندباری تست دادم برای این کار خوب هستم ولی نمیدونم چرا ویگه خبری نمیشه ازشون چیکار کنم بتونم بازیگر شم

     پاسخ دهید
    5. بهار

     سلام
     منم بازیگری را خیلی دوست دارم و امید وارم هر چه زودتر بازیگر بشم.

     پاسخ دهید
     1. علیرضا

      کلاس بازیگری برو

    6. محمد

     هر کسی ی بازیگر مرد خاص نیاز داشت فقط ی پیام بده منو ببینی انتخابم میکنی
     برای نقش منفی نقش بد و طنز مهارت و استایل عالی
     ۰۹۱۱۷۹۷۶۲۳۶

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام حدیث عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     1. رضا گمینی

      دوره دانلودی هستش مبینای عزیزو تهیه می‌کنین و دانلود می‌کنین.

    7. سادات

     منم خیلی علاقه دارم به بتزیگری وانشاالله میدانم که میشم وآینده ای خوبی خواهد در پیش داشت

     پاسخ دهید
   2. نازنین متعجب

    من عاشق بازیگری هستم و ارزو دارم درس بخوانم و در بورسیه انتخاب شوم و درانجا ادامه تحصیل بدم و در ترکیه بازیگری معروف شوم
    و من نذر کرده ام که اگر بازیگر شوم اولین پولی که از ان دریافت میکنم را به نیازمندان بدهم

    پاسخ دهید
     1. mahdieh

      بله ترکیه خیلی ها دوست دارن و بهش میرسن چیز عجیبی نیست..

     2. Mahdi

      اره منم دوست دارم غیر از ایران بازی کنم

     3. پایدار

      قیافت به بازیگرای ترکیه ای میخوره

     4. هلنا

      سلام چطور باید عکس و ویدیو رو براتون ارسال کنیم تا بتونم تست بازیگری بدم راهنمایی کنید لطفا☺

    1. مهرداد

     درود
     کارهای هنری به ویژه بازیگری به من ارامش روانی خیلی زیادی میده تا جایی که بیش تر اواقات زندگیمو در حال بازی کردن نقش هستم برای ارام شدن خودم از لاین لحاظ دوستش دارم و خوب استعدادش رو هم از طریق کتاب ها و تست هایی که خوندم و گرفتم مطمین شدم که دارم . فقط بین دو راهی گیر کردم که از طریق کنکور هنر و دانشگاه وارد شم بهتره یا از طریق کلاس بازیگری یعنی توی کدوم یکی از این ها اموزش خالص تر و وقت هم کم تر هدر میره و بیش تر مطالعات حول بازیگریه نه چیز دیگه؟؟؟؟؟

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام مهرداد عزیز. انتخاب این دو مسیر با صلاحدید شما انجام میشه و هیچکس نمی‌تونه بگه بهترین راه چیه. این منوط به استعداد، موقعیت زندگی و هدف شما برای آینده‌اس. پیشنهاد شخصیم اینه که برای خودت زندگی کنی و چیزی که واقعا دوست داری رو انتخاب کن. کسی جای شما زندگی نمی‌کنه و شما فقط یک بار شانس زندگی داری.

     2. شایان

      بازیگری به خیلی ها آرامش میده مثل من

    2. Milad

     منم کاملا باشما هم نظروعقیده ام ایشالا به آرزومون برسیم.

     پاسخ دهید
    3. مارال

     دقیقا منم همیشه تو دلم میگم ای خدا بهت قول میدم با اولین حقوق بازیگریم یه استفاده مفید کنم که نیازمندان ازش بهره ببرم چون دوس دارم آدمایی که نون خوردن …. ندارن
     به مراد دلشون برسن . با سپاس
     مارال.فرخی

     پاسخ دهید
   3. نوین ایمانی

    سلام لطفا کمکم کنید تا منم بتون یکی از بازیگرای اینده باشم شک ندارم که نتونم خوب بازی کنم

    پاسخ دهید
   4. Amir

    دوستان توی حرفه بازیگری پارتی بازی هست منظورم اینکه اکثر بازیگرها باپارتی وارد این کارمیشن؟یاواقعا اگه کسی استعدادشو داشته باشه به جایی میرسه؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     با فکر کردن به اینکه فقط با پارتی می‌تونی کاری رو انجام بدی فقط خودت رو از رسیدن به رویاهات دور می‌کنی. فکر آینده و علاقت باش و تو مسیرش تلاش کن.

     پاسخ دهید
    2. تارا

     این ک خیلیا با پارتی وارد میشن حقیقت محضه، ولی به این معنی نیست ک اگه پارتی نداشته باشی نمیتونی بازیگر شی. و اینکه استعداد مهم تره چون اونایی که استعداد ندارن و با پارتی وارد میشن بعد از یه مدت مردم از بازیشون زده میشن چون جذابیتی براشون نداره

     پاسخ دهید
   5. حسین

    از چه راهی میتونم بازیگران

    پاسخ دهید
    1. Arka

     ادم اگه استعداد داشته باشه و تمام مراحل رو به خوبی انجام بده چطور میتوند جذب شود حتما باید رشته صدا سیما بخواند یا با رشته های مثل علوم انسانی توانی جذب شودن داره

     پاسخ دهید
   6. احسان

    چه راه هایی رفتین چیکار کردین؟
    من عاشق بازیگری ام و یقین دارم که می تونم اما بچه شهرستانم کسی ام نیست راه و روش بهم بگه
    میدونم که میتونم اما متاسفانه کسی ندارم

    پاسخ دهید
    1. Fatemeh

     منم خیلی بازیگری رو دوست دارم من چهارده سالمه و از بچگی عاشق این حرفه بودم اما از یازده سالگی به این حرفه جدی فکر کردم ما در شهری بودیم که هیچ امکاناتی نداشت و با مخالفت پدرم رو به رو بودم اما بعد از دیدن علاقم پدرم به اصفهان نقل مکان کرد تا من اینجا به هنرستان برم
     پس اگه علاقه داشته باشی به همه جا میرسین دوستان

     پاسخ دهید
    2. مبینا طالبی

     سلام منم متاسفانه بچه شهرستانم که خیلی از تهران دوره.. متاسفانه. حالا شما پسر هستید ما دخترا تنهایی تو شهرِ غریب چکار کنیم؟ چجوری ساکن بشیم وقتی بی پناهیم؟ بدون هیچ آشنایی که راهمون بده خونش با این همه خرج خونه و مصیبت و….

     پاسخ دهید
    3. هلنا

     سلام من ۱۱ سالمه علاقه ی زیادی به بازیگری دارم خانوادم هم کمکم میکنن فقط نمیدونم از کجا باید شروع کنم

     پاسخ دهید
   7. حسین

    دادا کجا میری کلاس میشه توضیح بدی برام بفرستی جیمیل

    پاسخ دهید
   8. مهسا

    میشه به منم کمک کنید

    پاسخ دهید
   9. علی

    من دوست دارم بازیگربشم لطفا یکی کمک کنه تابجایی بالابرسم ممنون میشم من۱۴سالم است

    پاسخ دهید
    1. ابوالفضل

     سلام ببخشید من کجا میتونم تست بدم ۱۵ سالمه و خیلی دوست دارم بازیگر شم رفیق منم فیلمنامه نویسی میکنه برام متن فرستاده و إجراء کردم فقط میخاستم بدونم کجا میتونم تست بدم از مازندران هستم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام ابوالفضل جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    1. رضا گمینی

     سلام امیررضای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن جواب چگونه بازیگر شویم؟ توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بازی بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

     پاسخ دهید
     1. سبنا

      دوستان این طور ک معلومه همه ی ما به بازیگری علاقه زیادی داریم مهم نیست فقیر باشه یا پولدار پولدارا هم نباید زیاد دل خوش باشن چون فقیر عزیز خداست و اینو باور دارم ک خدا پشت پناه فقیر پس پول زیاد مهم نباشه تلاش کنید انشا الله موفق می شید روستای پولدار ناراحت نشید این حرفم برای همه مهم به خدا ایمان داشته باشید و به کارتون اعتقاد من آرزو م اینه ک بازیگر بشم موفق باشید

    2. ملینا حیدری

     منم میخوام ولی خیلی خجالتیم:)

     پاسخ دهید
     1. مبینا طالبی

      مثل من :(((((کاش بانی کستر بک مقاله ای درباره رفع خجالت بزاره

     2. رضا گمینی

      مبینای عزیز. در دوره آموزشی آقای امین تارخ در این رابطه صحبت کردیم.

   10. گوله برفی

    ی امضا بده؟

    پاسخ دهید
   11. ..

    میشه راه را به ما بگی

    پاسخ دهید
   12. مسعود

    منم میخوام بشم شما هم انشالله بشی

    پاسخ دهید
   13. amin hajian

    سلام
    اگه کسی استعداد داره تست میگیریم ازش
    تلگرام @Amin_hajiaan

    پاسخ دهید
   14. سیما

    چطوری شروع کردید؟؟ از کجا شروع کردید؟ یکی از دوستای من میخواد بره تئاتر و نمیدونه از کجا شروع کنه و چقدر باید هزینه کنه

    پاسخ دهید
   15. رز سلیمی

    چطوری ؟؟
    منم راهنمایی کنید خواهشا ارزوی بازیگر شدن رو دارم

    پاسخ دهید
   16. فاطمه زهرا

    من علاقه خیلی زیادی به بازیگری دارم و امیدوارم هستم که موفق بشم

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام فاطمه عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
   17. امیرمحمدپلاور

    باید علاقه ادم ب بازیگری انقدر بالا باشه ک بخواطره نقش خوب حاظر باشه مزد نگیره و من ب همچین علاقه ای رسیدم

    پاسخ دهید
   18. زینب سادات

    سلام منم خیلی دوست دارم بازیگر بشم و مطمنم که استعدادشو دارم همیشه بهش فک میکنم و میگم یعنی میشه ار نوجونانی علاقه ی زیادی دارم به بازیگری مطمنم اگ قدم بزارم تواین راه موفق میشم چون میتونم اگ کسی میتونه کمکم کنه و منومعرفی کنه به جایی مطمئنم که میتونم

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زینب عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن.

     پاسخ دهید
    2. هلنا

     سلام منم علاقه ی زیادی به بازیگری دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم ۱۱ سالمه

     پاسخ دهید
   19. نوح برمند پور

    سلام به همگی من می خوام بازیگر هالییوودی شوم درسم رو می خونم فوق دیپلم رو میگرم و می میرم هالییوود و شما هم کاری به امکانات و پول داشتن و یا ایرانی بدون رو نداشته نباشید ما ایرانی ها به هر شغلی که میخواهیم به راحتی با تلاش و کوشش به آن می رسیم پس اگر بازیگری رو واقعا دوستش دارید با تلاش و درس خواندن می توانید به آن برسید نه با اینکه کلاسش نیست یا پول نداریم و یا کسی به ما اهمیت نمی ده با تلاش و درس خواندن می توانیم به شغل مورد علاقه خود برسیم و همهی بازیگر اولش فقیر بودن ولی بعدش تلاش کردن ودرس خواندن تا به بازیگری رسیدن نه مثل ما که فکر می کنیم چون که فقیر هستیم و یا کلاسش نیست واقعا راست می گن بعضی از ایرانی ها بی عرضه هستند

    پاسخ دهید
   20. مرضیه خسروانیان

    چطوری میشه ب منم بگید

    پاسخ دهید
   21. فرشته عباسی

    با سلام و درود بنده فرشته هستم ۱۷ساله از استان البرز من اصالتا ترک هستم و تازه به البرز اسباب کشی کردیم با اینکه عاشق بازیگری هستم ولی بخاطر لهجم فکر نمیکنم قبولم کنن
    از اینجا هم به همه کارگردان عزیز میگم لطفاً مارو هم ببینین شاید بین ماهایی که اینجا نظر مینویسیم بهترین ها هست که خبر ندارید
    ⁩ باتشکر سایت خوبتون❤️⁩

    پاسخ دهید
   1. علیمون

    تو بحث تجارت سخت ترین کار عرضه است توی بازیگری هم سخت ترین کار دیده شدنه مرحله آخر و سخت ترین مرحله کاری که بیشتر ما منتظرشیم و همینطور پیر میشیم افسوس از یه کلاس استعدادیابی درست و حسابی

    پاسخ دهید
    1. رضا

     اتفاقاداداش من خودم دارم کلاس های استادکیمیایی رومیگزرونم ببین.دیذه شده اسونه این سخته که بتونی بمونی

     پاسخ دهید
     1. ارش

      چطوره کلاس هاش

   1. سهراب خسروی

    سلام وقت بخیر.ممنون از مطالب خوبتون

    پاسخ دهید
     1. Mahdi

      منم میخوام تست بازیگری بدم پروفایل و عنوان هامم گذاشتم تو برنامه تون ولی ویدیو نگذاشتم و اماده هر تست بازیگری هستم

     2. رضا گمینی

      باید ویدیو بذاری مهدی عزیز

     3. قاشم

      اره مفید بوده ولی یکم از بازیگر ها هم بگید بازیگر ها چطور به اینجا رسیدن لطفا اگر تونستید اینکارو انجام دهید سپاس از شما

     4. رضا گمینی

      لایو‌های مارو در اینستاگرام دنبال کنین. IGTV شده

    1. Reza

     سلام معذرت میخوام چطوری میشه پروفایل درست کرد؟؟؟

     پاسخ دهید
   2. مینا

    سلام من عاشششق بازیگری هستم چون خیلی آدم احساسی هستم که سریع توی محیط اطراف غرق میشم و همه اطرافیان بهم میگن تو بازیگر قابلی میتونی بشی.خودم خیلی دوست دارم خواب و خوراکمه.فقط نمیدونم چطور باید اقدام کنم.لطفا اگر دوستی میدونه منو راهنمایی کنه..مرسی

    پاسخ دهید
    1. رضا

     مثلمافقط اینانیستن من خودم هنرورم منم فکرتوروداشتم ولی واقعامسیرپرفرازونشیبیه فوق العاده سخته

     پاسخ دهید
     1. Diana

      hey . i just wanna tell you to continue like Joker

    2. Zahra tabibzadeh

     سلام لطفا منو هم راهنمایی کنید میخواهم بازیگرشم

     پاسخ دهید
     1. Mahdi

      من میتونم کمکتون کنم

    3. Melika

     سلام دوست عزیز من یک پیشنهاد دارم میتونی اول بری تاتر بعد که خیلی خوب بازی کردن آخر سر یک تست بازیگری میگیرن که مثلاً نقشت اینکه به خاطره یک موضوع ناراحت کننده گریه کنی بعد اونجا شمارتو میگی دیگه اسمشتو میگی اینا بعد اگه قبول شدی که حتما میشی کارگردان بهت زنگ میزنه که قبول شدی از قانون جذب هم میتونی استفاده کنی که شانس قبولت بیشترشه اینم بهت بگم که خیلی خوشانسی ک خانوادت بهت انگیزه و اعتماد به نفس میدن خانواده من ک میگن باید پارتی داشته باشی

     پاسخ دهید
   3. محمد متین

    من بازیگری رو خیلی دوست دارم و اطرافیانم همیشه منو تشویق میکنن برای این کار امانمیدونم از کجاو چجوری شروع کنم لطفا اگ میشع راهنمایی کنین ممنون

    پاسخ دهید
    1. ناشناس

     منم دارم کلاس های آقای امین تارخ رو که تو تهرانه میرم خیلی خوبه تازه آقای جواد افشار کارگردانه داره یه فیلم میسازه که منم توشم حتما کلاس آقای تارخ رو برید هزینشم مناسبه چهار میلیون هشتصد
     به زودی سریال آقای افشار که منم توشم پخش میشه نکاه کنیدکنید

     پاسخ دهید
     1. حامد

      خؤشبحالت

     2. سعیده

      خوشبحال شما پولدارا ما که از این پولا نداریم والااا

     3. زهرا

      سلام.میشه ادرس کلاس های اقای تارخ رو بدین.ممنون

     4. رضا گمینی

      داخل اینترنت اسمش رو سرچ بکنین پیدا می‌کنین

     5. amin

      هزینه کلاس های امین تارخ ده ملیون تومنه…

   4. هدیه رضایی

    سلام خسته نباشید چجوری باید مطلع بشیم ک مثلا فلان جا دارن تست میگیرن ک ماام بریم تست بدیم

    پاسخ دهید
   5. Samneh

    سلام
    من دختری ۱۵ساکن تهرانم و علاقه زیادی نسبت به بازیگری دارم. و همچنین ۱۱سال که تکواندو کارم. ‌ودان۲دارم و چهره زیبایی دارم
    میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام سمانه عزیز. ما یه سایت آموزش و معرفی آنلاین هنرمندان عرصه سینما و تئاتر هستیم. حتما توی سایت روی گزینه عضویت کلیک و رایگان ثبت‌نام کنین تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما اطلاعات مربوط به خودتون رو تکمیل کنین و عکس و فیلم آپلود کنین.

     پاسخ دهید
  2. سعید گلی پور

   خسته شدم ازبس پول خرج کردم تورو خدا راهی نشون بدین برای بازیگر شدن

   پاسخ دهید
   1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

    سلام سعید جان
    اتفاقا ما این سایت رو ایجاد کردیم تا شما علاقه مندان به بازیگری راحتتر و با هزینه کمتر بتونید وارد هنرهای نمایشی شوید.
    صفحه اصلی سایت رو ببین تا بیشتر با بانی کستر آشنا بشی.

    پاسخ دهید
    1. لینک سایت میشه بذارین

     میشه لینک سایت بذاری
     ممنون

     پاسخ دهید
  3. reyhaneh

   سلام من هر چقدر میخام عضو بانی کستر بشم نمیشه میتونین راهنماییم کنین…یه سوال دیگه توی اصفهان برای تابستان سال۹۸ کلاس بازیگری تشکیل نمیشه؟؟

   پاسخ دهید
   1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

    سلام ریحانه
    هر مسئله ای برای ثبت نامت تو بانی کستر داری از طریق چت سایت که آیکونش در پایین سمت چپ هست بگو تا بچه ها کمکت کنند.
    ما اطلاعی از کلاس های بازیگری اصفهان نداریم اما یه زودی دوره های آنلاین میذاریم.

    پاسخ دهید
    1. هانا

     سلام
     عالیه کاش زودتر کلاسهای آنلاینتون رو شروع کنید…
     با سپاس

     پاسخ دهید
     1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

      سلام هانا
      ما به تازگی با قرار دادن آموزش بازیگری کوین اسپیسی آموزش آنلاین رو شروع کردیم که در کنار این دوره میخواهیم بچه ها تمریناتش رو انجام بدهند و از خودشون تو سایت ویدیو بذارند تا پروفایل مناسب تری برای ارائه به فیلمسازها داشته باشند. از طریق لینک زیر میتونی این آموزش رو تهیه کنی و خودت رو حرفه ای تر کنی.
      https://banicaster.com/product/kevin-spacey/

   2. حسین عثمانی

    من هم میخوام بازیگری رو امتحان کنم، البته در اصفهان هستم، اموزشگاه فیلمساز فردا میرم برای مشاوره، کسی میدونه اعتبار کلاساش ب چه شکله

    پاسخ دهید
   3. آرمین صولت

    سلام من کلا به رشته هنری علاقه زیادی دارم اما خانواده ام مخالف میگن بازیگری پول و پارتی میخواد.میگن اگه استعداد عالی هم داشته باشی ولی پارت بازی نمیذارت بازیگر بشی.

    پاسخ دهید
  4. ژیار دولتی

   قبل از اینکه به دنبال بازیگری بروم
   تاریکی را احساس نمیکردم
   مگر تاریکی چیزی جز نبود نور نیست
   مگر میشود نبود را احساس کرد
   الان که قصد دارم دنبال بازیگری بروم دارم تاریکی را احساس میکنم
   یعنی ایمان دارم که راه خیلی سختیه
   یه چیزی توی مایه های خبر مرگ عزیزی که بهش نرسیدی
   تا حالا این نوع استرس و سر درگمی رو احساس نکرده بودم
   احساس میکنم یه شخص دیگری هستم دارم مثل مار یواش یواش از خودی که حاضر نبودم یه لحظه تنهاش بذارم کنده میشم
   به امید موفقیت

   پاسخ دهید
   1. حسین عثمانی

    یادمه یه روزی ی کارگردان معروف منو دید وگفت میخوای بازیگر بشی ولی من بی عقل اون موقع گفتم ن، افسوس، بنظرتون کلاس بازیگری در اصفهان خوبه

    پاسخ دهید
  5. میثم

   سلام بااینکه خیلی وقته نوشتید ولی امیدوارم تاالان به ارزوتون رسیده باشید منم فردا تست دارم

   پاسخ دهید
   1. zahra

    سلام
    میتونید توضیح بدید چطوری میتونم تست بدم چیکار کنم اصلا
    اگه کمکی دارید به شماره ۰۹۹۰۵۰۳۴۸۰۴تماس بگیرید

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زهرا عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

     پاسخ دهید
   1. ابوالفضل

    بخدا من صددرصد اسطوره سینمای ایران میشم یقینا.فقط باتوکل برخدا

    پاسخ دهید
  6. فربد

   سلام به نظرت الان کلاسا اینده داره؟کسی بوده موفق بشه؟؟من ترم یک رو چند سال پیش شیراز گذروندم اما نشد ادامه بدیم.

   پاسخ دهید
  7. منم میخوام بازیگر شم☺

   منم میخوام بازیگر شم☺

   پاسخ دهید
  8. زینب

   سلام من خیلی به بازیگری علاقه زیادی دارم چکار کنم که بازیگر بشم

   پاسخ دهید
   1. زینب

    من تو اهواز زندگی میکنم ولی نمیدونم کجا وچکار کنم که تست بازیگری بدم

    پاسخ دهید
    1. آیسان

     سلام….منم خیلی پیگیرم…
     واقعا از وقتی که وارد دنیا شدم میگفتن ای کاش ب ارزویم نمیتونستم برسم….
     واقعا..نمیدونم باید چیکار کرد که بتونم تست بازیگری بدم استعداد کاملشو حرفه شو دارم اما….

     پاسخ دهید
  9. مبین پیش فرد

   افرین من خودم تلاش کردم و شدم

   پاسخ دهید
  10. aynazyaktaparastt

   سلام من به بازیگری و نویسندگی فیلمنامه و کارگردانی خیلی علاقه دارم
   من یک مدت بود که رمان مینوشتم در قالب رمان ولی بعدا گفتم فیلمنامه باشه بهتره و الان به جای رمان فیلمنامه است البته نمیدونم که میشه به رمان فیلنامه هم گفت؟ من به کارگردانی علاقه خیلی زیادی دارم اما مدت دانشگاهش زیاد است و من انقدر تحمل ندارم ، همنطور بازیگری میترسم که چیزی یادم نمونه نتونم حفظ کنم و یادم بره و مطمعنم که نمیتونم حفظ کنم ولی توی پشت صحنه های فیلم ها و سریال ها دیدم که کارگردان برای بازیگران متن ها را میخوانند فکر کنم فقط اینجوری بشه بازیگری کنم از طرفی هم باید برای کارگردانی حتما باید درسشو بخونی تا بتونی کارگردان بشی اما زمان خیلی زیادی میبرد مثل اینکه هفت سال برای کارگردانی باید تحصیل کنی ، از طرفی هم نمیدانم که کجا باید برم مثلا الان من شماره ی چندی از بازیگران را میخوام تا باهاششون صحبت کنم البته برای مزاحمیت خیر , حتی شماره ی یک کارگردان خوب با تهیه کننده ی خوب میخواهم تا با انها هم صحبت کنم البته بازهم مزاحمیت خیر , الان من نمیدونم که کجا باید بروم تا برای بازیگری تست بدم یا فیلمنامه ام را به فیلم تبدیل کنم یا همان رمانم را یا اینکه بخوام فیلمنامه ام را بفروشم ، کجا باید اینکار را کنم و اینکه با بازیگران هم ملاقاتی داشته باشم البته بازهم برای مزاحمتی خیر ، ممنون میشم پاسخم را بدهید سپاس از زحمات فراوان

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام مبینا جان. بانی‌کستر برای هنرمندانی مثل شما به وجود اومده تا فرصت دیده شدن برای همه مهیا باشه. شما باید برای رشد و موفقیتت زمان و اگیزه بیشتری داشته باشی. مطمئنم با تلاش و صبر و ابته «آموزش» می‌تونی به اهدافت برسی. شما در وهله اول آمادگی مواجهه با یک کارگردان خوب رو نداری اول باید آموزش ببینی. باید بنویسی و برای کارگردانی آماده بشی. بانی‌کستر رو از طریق سایت و اینستاگرام دنبال کن. برنامه‌های ما برای رشد و موفقیت آدم‌هایی مثل شماست.

    پاسخ دهید
    1. سبنا

     یه سوال اک تا دیپلم بخونیم قبول میشم بازیگری میگم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      متوجه سؤالت نشدم عزیزم.

  11. شهاب رعيسي

   فقط بخاطر علاقت
   روی اسمم یه دقت کن

   پاسخ دهید
  12. مهدی ارامش

   من برات دعا میکنم

   پاسخ دهید
  13. حمیدرضا

   سلام
   علاقه شرط اول ولی یادت باشه یه بازیگر خوب باید خودشو توجایگاه بالا تجسم کنه هرثانیه

   پاسخ دهید
  14. Roya

   سلام من خیلی دوست دارم بازیگر بشم. اما از این ناراحتم ک چرا میگن بازیگری با پارتی و این چیزاست اما کاش از اونایی ک واقعا استعداد دارن استفاده کنن. من تویه منطقه ای هستم ک امکاناتی چندانی نداره.ک بخوام تست بدم ولی خیلی دوست دارم و همه میگن ک استعدادشو دارم و خودمم این استعدادو توی خودم میبینم بحث اینم نیست ک از خودم تعریف کنم یا مغرور بازی در بیارم ولی خیلی دوست دارم :((( خیلی ها هم هستن ک درسشو. خوندن مدرکشو دارن اما دستشون جایی بند نیست. ولی بعضیا با پارتی بالا میرن بدون مدرک و ….
   پس کی باید جواب گوی ما باشه
   توراخدا. اگ کسی میتونه توی این راه به ما کمک کنه

   پاسخ دهید
  15. نادیاحیدری

   متن شما خیلی به کارم اومد واقعا برام جالب بود من از وقتی خودمو شناختم علاقه ی زیادی به بازیگری داشتم به خصوص فیلم های سینمایی من از خودم خیلی فیلم گرفتم و راه هایی که شما گفتین تا حدودی رفتم .میدونم احتمال زیادی داره که بازیگر بشم.

   پاسخ دهید
  16. مهرداد

   به تعداد محدودی خانوم با رنج سنی ۲۷الی۴۵سال جهت بازیگری در فیلم سینمایی درام دعوت به همکاری مینماییم . با تشکر

   پاسخ دهید
  17. سمیرابهارزوباران

   بازیگری روبه خاطردیده شدن دوست ندارم. به خاطراین دوست دارم که وقتی توزندگیم تمام اتفاقات خوب وبدرخ میده.بعداون لحظه که تموم میشهباخودم فک میکنم که واقعاً زندگی من بیشترشبیه فیلماست. مخصوصن موقعی که توی لحظات بدقرارمیگیرم یاخیلی سختی هاومشکلاتی که برام پیش میومدهمش فیلم های تلویزیونی یادم میومد باخودم میگفتم بازیگرا انقدفیلم ماشونوقشنگ بازی میکنن خودشونو توموقعیت الان من قرارمیدن که انقداحساسی میشن. اگرچه زندگی تک تک ماانسان ها واسه خودش یک فیلم یاسریاله که هرکدوم واسه خودش حکایت وقصه ای داره .به نظرمن بازی کردن ادماروتوتمام شرایط قرارمیده.تانقش کسی روبازی نکنی یا خودتو نزاری جای طرف هیچ وقت طرف تونمیفهمی

   پاسخ دهید
  18. بجای نظردادن بهم دیگه امید بدین چون امید بهترین روش رسیدن به موفقیعت هست تا حالا یه بار رفتین تست بدین اگه نه همین فردا اقدام کنید و لذت ببرید برای اینکه اولین قدم رو برداشتین من کمکتون میکنم ایدی اینیستای من s.fuladi.tak

   ممنونم

   پاسخ دهید
  19. ماریا عادلی نیکو

   سلام من الان حدود ۳ سال میشه که خیلی به فکر بازیگرشدنم پشتکار و استعدادشم دارم اما شراطیش برام محیا نیست یعنی تو استانی زندگی میکنم که اصلا به این حرفه توجهی ندارند به خاطر همیک رو آوردم به اینترنت که شاید کمکم بکنه موفق بشم دوستان عزیز لطفا لطفا هرکدوم از شما که میتونی با من کمک کنید تا به خواستم برسم لطفا اطلاع بدید ممنون میشم❤

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
  20. محمد

   برای رسیدن به هدفت تاحالا چیکارا کردی؟؟؟
   iranejra.logfa.com

   پاسخ دهید
  21. joker 2008

   امیدوارم به آرزوت برسی دوست عزیز ولی خودم به این نتیجه درون خودم رسیدم که علاقه زیاد راه موفقیت نیست بلکه کار و تلاش میخواد

   پاسخ دهید
  22. Alinoshani

   سلام من علی نوشانی هستم ۱۴سالمه و علاقه ی شدیدی به شغل بازیگری دارم لطفا کمکم کنید باید کجا ثبت نام کنم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟ساکن اصفهان هستم
   اینم شمارم لطفا یک تماس درباره این موضوع اگه بلد هستید با من بگیرید
   ۰۹۱۳۰۶۶۵۱۸۰

   پاسخ دهید
  23. طاها

   من علاقه بسیاری دارم که در اینده در سریال پایتخت ۷ بازیگری کنم در نقش بهروز زیرا تا ان زمان در فیلم بهروز باید سنی بالاتر داشته باشد من ۱۴سال دارم و قد بلندی هم دارم که این برای برادر بودن بهتاش نشانه خوبی است

   پاسخ دهید
   1. زهرا

    منم عاشق بازیگریم،میدونم استعدادشم دارم، ولی خب زود ازدواج کردم و همسرم اصلا اجازه نمیده واسه بازیگری،که حتی بخوام اولین قدم رو بردارم،آخه ما زنا چه گناهی کردیم که باید اختیارمون دست یکی دیگه باشه،الکی نیس بیشتر بازیگرا مجردن

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زینب عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
  24. محمد

   ببخشید آیا برای بازیگری باید حتما مدرک بازیگری از دانشگاه داشت؟یا اینکه استعدادکافیه؟

   پاسخ دهید
  25. فاطمه صالحی

   راستشو بخوایید وارد حرفه ی بازگیر شدن به پول و پشتکار نیاز داره
   باید اعتماد بنفس بالایی داشته باشید
   این حرفه یکم پیچیدست و با حرف و احادیثی همراه
   ک ما باید باهاش مقابله کنیم
   حرفه ی بازگیری سن و سال نمیشناسه فقط به پول و پشتکاار قوی نیاز داره ک بتوانید در تمام تست ها کارگاه های بازگیری شرکت کنید
   خودمم ۱۴سالمه و ساکن شیرازم
   امیدوارم همه هموطنانم کسانی که علاقه دارن به این رشته
   بتونیم بهش برسیم و برای کشور و میهنمون مفید باشیم
   یاعلی♥

   پاسخ دهید
  26. ام

   امیدوارم به آرزوتون برسید

   پاسخ دهید
  27. Amir

   سلام.شما دقیقا مثل خود من هستین.من هم همین عقیده را دارم.من امیدوارم.که یه روزی یه بازیگر مشهوری میشم.من همیشه امیدوار بودم وهستم

   پاسخ دهید
  28. 71gamer

   دوست دارم بازیگرشوم و استعداد دارم ولی فکر نمی کنم بشوم چون خیلی رویاهای دیگر تو سرم دارم مثل داروساز حرفه ای و یوتیوبر شدن اگه اینا نشدن بازیگری خوبه

   پاسخ دهید
  29. جواد

   ایشالله که حتما میشین
   من هم مثل شما دوست دارم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  30. امیرمهدی عزیزی

   سلام خسته نباشید من امیر مهدی عزیزی نوجوان ۱۵ساله از اراک هستم. من علاقه ی شدیدی به بازیگری دارم واستعدادش راهم دارم خواهش میکنم این فرصت روبه من بدید تاخودم را ثابت کنم ممنون

   پاسخ دهید
  31. گوله برفی

   انشالله ک موفق شی فق قیلش ب من امضا بده.

   پاسخ دهید
  32. یگانه

   من عاشق بازیگری ام
   وبایدم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  33. ظهیر

   سلام منم خیلی علاقه دارم یعنی واقعا بازیگر خوبی ولی نمیدونم باید چیکار کنم تونستی به منم کمک کن

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام ظهیر جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
  34. NARGES

   چند تا سوال

   کلاس رفتی ؟
   خواب میبینی که از کوه بالا بری ؟ چند دفعه
   در کدوم شهری ؟

   چند سال سن داری ؟

   پاسخ دهید
  35. سعید

   آبجی من خودم ت آنکارا تست بازیگری دادم قبول شدم الان مونده تا سناریو بسازن و فیلم سینمایی راه بندازن دو بار رفتم ترکیه کلاس آموزشی اینا دیدم خیلی خوبه خدایی

   پاسخ دهید
  36. Fateme

   سالهاست که آرزو داشتم بازیگر شم و خانواده نزاشتن الان که مستقل شدم سخت دنبالشم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم کجا برم خیلی گشتم ولی شهر ما کلاسشو نداره

   پاسخ دهید
  37. Maryam

   س من ازبچگی عاشق بازیگریم ولی چون دریکی ازشهرستانهای استان خوزستانم مادرم مخالفه بخاطر اینکه درتهران کسیوندارم اگه کسیوداشتم مخالف نمیشدن چون میترسن دخترشون درشهری غریب باشه ولی من عاشق بازیگریم بنطرتون اگه تست بازیگری بدم منوزودقبول میکنن یااینکه باید کارگاه برم هرچی ب خونوادام میگم من میرم حتی توی پاین ترین شهرتهران زندگی کنم بایدبازیگربشم کل تلاشمومیکنم بنطرتون خوبه ینهتست بازیگری رایگانه یابایدهزینه بدیم ,هم درکارگاه وهم برای تست چقدر میبرن ،

   پاسخ دهید
   1. Maryam

    س من ازبچگی عاشق بازیگریم ولی چون دریکی ازشهرستانهای استان خوزستانم مادرم مخالفه بخاطر اینکه درتهران کسیوندارم اگه کسیوداشتم مخالف نمیشدن چون میترسن دخترشون درشهری غریب باشه ولی من عاشق بازیگریم بنطرتون اگه تست بازیگری بدم منوزودقبول میکنن یااینکه باید کارگاه برم هرچی ب خونوادام میگم من میرم حتی توی پاین ترین شهرتهران زندگی کنم بایدبازیگربشم کل تلاشمومیکنم بنطرتون خوبه یاپارتی میخواد

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام. برای پیشرفت تلاش کن مریم عزیز؛ صرفا با یه جمله پارتی می‌خواد! خودتو خلاص نکن. موفقیت و پیشرفت نیاز به تلاش داره.

     پاسخ دهید
  38. شایان قاسمی

   من عاشق بازیگری هستم و بازیگری همه چیز منه و اینقدر تلاش میکنم که به اون نقطه ای که باید برسم به کمک خدا میرسم و یکی از بهترین بازیگر های جهان میشم و لب مردم کشورم رو میخندونم و از نگاه کردم فیلمی که من در اون نقش دارم عشق کنن .

   پاسخ دهید
  39. محمد

   ه خدا کریمه خدا بزرگه و تمام

   پاسخ دهید
  40. هلنا

   امیدوارم هر کس به آرزوش برسته منم خیلی دوست دارم بازیگر بشم اما فقط نمیدونم چیکار کنم از صبح تا شب دارم جلوی آینه فیلم بازی میکنم

   پاسخ دهید
  41. آرمان قیاسی

   من ارمان ۱۴ ساله هستم
   ارزوی روز و شب من اینه که بازیگر شم و هرروز دارم تمرین میکنم قید همه چیو زدم و فقط دنبال یه فرصت هستم اگه کسی خانه سینما یا جایی که بشه برای بازیگری رفت رو بده در تهران ممنون میشم

   پاسخ دهید
  42. هادی جوزاک

   تنها خواسته من از دنیا اینه بازیگر بشم و مطمئن هستم میشوم چون هم باورش رو دارم هم استعدادش رو ولی اگه پول داشتم سریعتر به این هدفم میرسیدم

   پاسخ دهید
 2. پارمیس

  من خیلی علاقه ندارم بهش بیشتر محض کنجکاویه

  پاسخ دهید
  1. رضا

   علاقه ام داشته باشی همینجوری نیس که بری داخلش

   پاسخ دهید
  2. زینب

   سلام من به بازیگری خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم کجا وپیشه کی برام تست بدم من اهواز زندگی میکنم خوش کمک کنید که به آرزوم برسم

   پاسخ دهید
  3. ابوالفضل

   بخدا من صددرصد اسطوره سینمای ایران میشم یقینا.فقط باتوکل برخدا

   پاسخ دهید
 3. مهدی هاشمی

  من علاقه زیادی به بازیگری دارم و خیلی دوست دارم و با اینکه ۱۵ سالمه به دنبال صحنه های تئاتر میروم تا از بازی بازیگران تئاتر یاد بگیرم تا بتونم در صنعت سینما موفق باشم

  پاسخ دهید
  1. سلام مهدی جان
   خیلی خوبه که این کار رو میکنی تا در زمینه بازیگری موفق بشی.
   تو میتونی اینجا تو سایت بانی کستر یه پروفایل رایگان برای خودت درست کنی تا براحتی خودت رو در دسترس فیلمسازان کشور قرار بدی.
   لینک عضویت: https://banicaster.com/member/?action=login&mode=register

   پاسخ دهید
   1. عسل روحي

    سلام من خیلی خیلی علاقه به بازیگری دارم امانمیدونم کجاتست میگیرن که برم تست بدم اگه میدونیدبهم راهنمای کنید

    پاسخ دهید
    1. X

     توی اینترنت سرچ کن واست میاره عزیزم

     پاسخ دهید
   2. شاهین نرگسی

    من علاقه بالایی به بازیگری دارم و همیشه تمرین میکنم مطمئنم زمینشو دارم

    پاسخ دهید
   3. علی مرادی

    سلام ماکه توشهرستان زندگی میکنیم کجا باید بریم تست بدیم یکم راهنمایی کنید با چه کسانی باید تماس بگیریم؟؟
    شاید بتونم در عرصه بازیگری در نقش های طنز خدمتی به مردم کشورم ارائه بدم

    پاسخ دهید
    1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

     سلام علی جان
     ما نمیدونیم در شهرهای مختلف کجاها تست بازیگری میگیرند اما به زودی آموزشی در سایت قرار میدیم که شما بتونید خودتون تست بازیگری بسازید و ویدیوش رو هر جا که لازم هست ارسال کنی.

     پاسخ دهید
  2. محمد

   میشه شماره چندتاازبازیگرهاروبزاریدماباهاشون تماس بگیریم و کمک بخوایم

   پاسخ دهید
  3. sobhan

   من۱۵ سالمه اهواز زندگی میکنم تو تست خوانندگی قبول شدم از خانواده ثروت مندی هم نیستم اثلا کلاس هم نرفتم شاید دیدین یه مدت دیگه اسممو زدن تو گوگل میخوام یه چیزی بهتون بگم ربطی به ثروت مندی نداره کسی که به یه چیزی علاقه داره باید دنبالش بره تا بش برسه همه چیز به پول نیست

   پاسخ دهید
 4. هاشم

  عاشق بازیگری هستم ارزومه

  پاسخ دهید
  1. X

   من عاشق بازیگری هستم ولی تست دادن رو قبول ندارم چون توی تست ها تست کارگردانی و نویسندگی و طراح لباسی رو هم میدیم.تازه در تست ها فقط یک نفر هستیم و داستانمون هم باید فقط یک شخصیت داشته باشه

   پاسخ دهید
  2. سارا

   درآمد بازیگری چقدر هست.

   پاسخ دهید
   1. سمیرابهارزوباران8 8

    بازیگری روبه خاطردیده شدن دوست ندارم. به خاطراین دوست دارم که وقتی توزندگیم تمام اتفاقات خوب وبدرخ میده.بعداون لحظه که تموم میشهباخودم فک میکنم که واقعاً زندگی من بیشترشبیه فیلماست. مخصوصن موقعی که توی لحظات بدقرارمیگیرم یاخیلی سختی هاومشکلاتی که برام پیش میومدهمش فیلم های تلویزیونی یادم میومد باخودم میگفتم بازیگرا انقدفیلم ماشونوقشنگ بازی میکنن خودشونو توموقعیت الان من قرارمیدن که انقداحساسی میشن. اگرچه زندگی تک تک ماانسان ها واسه خودش یک فیلم یاسریاله که هرکدوم واسه خودش حکایت وقصه ای داره .به نظرمن بازی کردن ادماروتوتمام شرایط قرارمیده.تانقش کسی روبازی نکنی یا خودتو نزاری جای طرف هیچ وقت طرف تونمیفهمی

    پاسخ دهید
  3. سارا

   من عاشق بازیگری هستم ولی تست دادن رو قبول ندارم چون در تست ها،تست کارگردانی و نویسندگی و طراح لباسی رو هم میدیم.تازه توی تست دادن فقط یک نفر هستیم و داستانمون باید فقط یک شخصیت داشته باشه،لطفا کمک کنید

   پاسخ دهید
   1. سارا

    درآمد بازیگری چقدر هست.

    پاسخ دهید
    1. سارا

     آیا بازیگری بحران دارد،اگر دارد میشه توضیح بدهید

     پاسخ دهید
     1. سارا

      من ۱۱ سالمه و دیگران وقتی درباره ی بازیگری حرف میزنم به من می خندند و حرفم را به شوخی می گیرند. لطفا شما کمکم کنید

     2. سارا

      ببخشید شما کی هستید و چه چیزهایی درباره بازیگری میدونید.ببخشید از سوالم ولی شغلتون چیه و چند سالتونه

     3. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

      سلام سارا
      تو قسمت درباره ما در مورد خودمون توضیح دادیم. ما گروهی هستیم که این فضا رو مهیا کردیم تا علاقه مندان به بازیگری بتونن براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیرن و در کنارش آموزشهای آنلاین هم برای توانمند کردن این جامعه قرار میدیم.

  4. محمود

   من محمود سابقه بازیگردارم تو ایران خواستید درخدمتم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 5. شراره رحيمي

  سلام پشتیبان محترم چجوری باید پیگیر باشیم برای ثبت نام

  پاسخ دهید
  1. سلام شراره جان
   اگر مسئله ای برای ثبت نام داری میتونی از طریق چت پایین سمت راست سایت کمک بگیری.
   موفق باشی

   پاسخ دهید
   1. شراره

    سلام ببخشید تو کدوم قسمت میتونیم از شما راهنمایی بگیریم توزمینه بازیگری؟؟

    پاسخ دهید
    1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

     سلام
     ما بیشتر تو قسمت معرفی و آموزش میونیم به شما به صورت آنلاین کمک کنیم
     یعنی ما اینجا فضایی رو مهیا کردیم که شما عزیزان بتونید واسه خودتون پروفایل رایگان درست کنید تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیرین.
     در کنارش آموزشهای آنلاین هم داریم.

     پاسخ دهید
  2. محمود

   هر وقت خواستید درخدمتم تو ایران بیگار شده ام

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 6. علیرضا

  سلام من به بازیگری علاقه دارم و ۱۳ سالمه خیلی ها بهم گفتن از طریق هنر برو خیلی های دیگه گفتم از طریق انسانی چیکار کنم

  پاسخ دهید
  1. سید مهدی محقق

   سلام مهدی هستم ۳۶ ساله استعداد خدادادی در نقش و فیلم بازی کردن دارم و جاهایی متفاوتی ازش استفاده کمردم به مردم کمک کردم و هم پول دراوردم در نقش بازاریاب، وکیل،مشاور املاک،طراح دکوراسیون،معلم،….خیلی از آشنایان و دوستان واسه متقاعد کردن کسی که کارشون جاش گیره منو میبرن و لطف خدا معمولا اکثرا کارشون راه افتاده در پایان به نظرم بازیگری یعنی بازی با اطلاعات با جدیت از طریق احساسات و عواطف و تحت تاثیر قرار دادن مخاطب

   پاسخ دهید
  2. محمدرضا پنام

   میدونی اگه آدمشو داشته باشی کارت تو سینمای ایران و نه جهان خیلی راحت تره ولی اگه بتونی یه انسانی رو فرض کنی که ۵۰۰۰ نقش و شرایط مختلف رو روی کاغذ نوشته و به طور برنامه ریزی شده و در طی زمان خودش رو توی هر نقش غرق میکنه ، اونوقت احتمالاً می بینی که اون آدم اینقدر حرفه ای شده که کارگردان ها نمیتونن به راحتی ازش بگذرن و اونوقته که به مسئله ی پارتی داشتن یا نداشتن میشه خندید.

   پاسخ دهید
  3. ریحانه نیک نژاد

   سلام من۱۵سالمه علاقم ب بازیگری خیلی بالاست در کنار علاقم استعداد بالایی هم دارم درواقع علاقه من از بچه گیم بوده تقلید تو فیلم هاداستان نویسی هام عالی من میخواستم رشته بازیگری برم ولی از اونجایی ک مدرسه های بازیگری تو شهرهای بزرگ داره من مجبور شدم یک رشته دیگه انتخاب کنم و کنکور هنر بدم الان الکترونیک ثبت نام کردم فقط میخوام بدونم چجوری باید کنکور هنر داد وقتی رشتم الکترونیک ممنون میشم اگ پاسخ بدید

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام ریحانه جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما خلق شده. ما برنامه‌های آموزشی و معرفی هنرمندای جدید توی سراسر ایران داریم که به‌زودی رونمایی میشه. ما اطلاعات دقیقی از نظام آموزشی کهنه و بی‌اساس کشورمون نداریم؛ اما خروجی‌های دانشگاه هنر و دانشکده سوره توی سال‌های اخیر قابل توجه بودن.
    توی سایت ما ثبت‌نام کن تا ما هم بتونیم شمارو معرفی کنیم.

    پاسخ دهید
   2. درسا

    ارزوی منه ک بازیگر شم لطفا دعام کنین♥️

    پاسخ دهید
 7. محمد

  دوست عزیز ایا میشه در فیلم های هالیودی بازی کرد چطور میشه با گارگردان های خارج ارتباط داشت ایا نیاز به سرمایه زیاد است
  این شماره منه اگر کسی اطلاعات درستی داره با من تماس بگیره ۰۹۰۱۶۱۴۹۷۶۰

  پاسخ دهید
 8. نرگس

  من علاقه به بازیگری دارم.

  پاسخ دهید
 9. Ayda

  من ۱۴ سال دارم و به بازیگری خیلی علاقه دارم ولی پول کلاساشو ندارم،من برای تست نمیدونم کجا باید برم و چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید ،واقعاًدلم میخواد بازیگر بشم

  پاسخ دهید
  1. آرین گل پروران

   من علاقه به بازیگری دارد ۱۴ سال سن دارم و در شهر ما سرپل ذهاب امکاناتی نیست که من برم تست بدم و لطفا راهنماییم کنید لطفا

   پاسخ دهید
  2. محمدرضا پنام

   از نگاه من ، هر چه قدر توانایی غرق شدن و زمین و زمان رو از دیدگاه اون نقش دیدن ، توی فرد نقش پذیر افزایش پیدا کنه اون فرد بازیگر بهتریه و طبق این دیدگاه در اصل بازیگری بهتره که اینرسی (عدم تغییر پذیری) کم تری توی همه ی حالات ارتباطی داشته باشه.

   پاسخ دهید
 10. Ayda

  من یک بار برای تست بازیگری وارد یک سایت شدم و تلفنش رو برداشتم و تماس گرفتم و گفتم برای تست زنگ زدم و گفت ساعت ۵ بیا این آدرس و منم رفتم ولی خبری از تست نبود و خیلی ضد حال خوردم ،فقط میخوام راهنماییم کنید لطفاً من واقعاً علاقه ی زیادی دارم بهم بگید باید کجا برم و چکار کنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   آیدا جان اصولاً توصیه نمی‌کنیم به هرجایی برای تست بازیگری برین. اما الان راه‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی خیلی بهتر هستن. ما هم در بانی‌کستر برنامه‌هایی داریم که هنرمندایی مثل شما بیشتر دیده بشن. به‌زودی از سایت و اینستاگرام بانی‌کستر اعلام می‌کنیم.

   پاسخ دهید
 11. پارسا

  سلام من علاقه زیادی به بازیگری دارم مخصوصا به قسمت های طنز و حتی جدی

  پاسخ دهید
 12. Kiarash

  من کیارش هستم ۱۵ سالمه علاقه ی زیادی به بازیگری دارم به هدف مشهور شدن نه پول همچنین دوست خیلی دوست دارم بازیگر شوم باید چکار کنم؟ خودم درونم احساس میکنم استعداد دارم می خواهم شکوفا دهم چگونه؟اگه جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام کیارش جان
   تو میتونی از آموزشگاههای بازیگری کمک بگیری تا در این امر توانمند بشی همچنین تو بانی کستر یه پروفایل رایگان برای خودت درست کن و اونو کاملش کن تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور باشی. یادت باشه پیگیری شخصی در تمام این مسیر مهمترین عامل هست.

   پاسخ دهید
 13. سهراب ریحانی مهر

  سلام من ریحانی هستم ۱۷ سالمه.
  علاقه زیادی به بازیگری دارم ، نه به خاطر پول ونه به خاطر شهرت.
  من بیشتر نقش اکشن رو دوست دارم.
  من احساس میکنم استعدادم در این زمینه خوبه ، مثلا همه سلاح های سرد رو میشناسم تیراندازیم حرف نداره با هر سلاحی ، از بی جواز تا با جواز .
  و احساس میکنم قدرت بدنی ام هم خوبه چون میتونم خیلی از حرکات رزمی رو انجام بدم .
  استیل این نقش رو هم دارم.
  خواهشا بهم کمک کنید تا بتونم خودمو نشون بدم واسه بازیگری…

  منمونم از بانی کستر

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام دوست عزیز
   ما تو بانی کستر اومدیم یه بستری رو مهیا کردیم تا شما علاقه مندان به بازیگری بتونن براحتی و بدون واسطه خودشون رو به فیلمسازان معرفی کنن.
   تو میتونی اینجا یه پروفایل رایگان برای خودت درست کنی.
   ارادت

   پاسخ دهید
 14. علی اصغر

  سلام.
  میخوام بپرسم آیا بازیگری فقط مختص خوش قیافه هاست؟
  جواب بدید لطفاً

  پاسخ دهید
   1. علی بامری

    سلام من واقعا علاقه خاصی به بازیگری دارم توی بانی کستر هم ثبت نام کردم چندتا عکس هم گذاشتم ولی نمدونم جواب میده یا نه به زودی فیلم هم میزارم من واقعا نیاز به کمک و حمایت دارم.

    پاسخ دهید
 15. حسن زاده

  سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما
  بسیار عالی بود متنهاتون جوری بود که میشه از خودت تست بگیری و قوی بودن خودت را در این رشته هنری ببینی ممنونم مرسی بابت راهنماییتون (تشکر)

  پاسخ دهید
 16. پوریا

  من خیلی به بازیگری علاقه دارم و میخوام رشته سینما رو بردارم میشه کمکم کنین که این رشته مناسبه یانه

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام پوریا
   در مورد اینکه این رشته مناسبه شماست ما نمیتونیم نظر بدیم. ما اینجا یه فضایی مهیا کردیم تا شما علاقه مندان به سینما و تئاتر بتونید برای خودتون پروفایل درست کنید و اطلاعات خودتون رو قرار بدین تا فیلمسازان بتونن شما رو براحتی در هر استان یا شهری که هستید پیدا کنند و همچنین بالعکس.
   تو هم میتونی واسه خودت تو بانی کستر یه پروفایل رایگان درست کنی.

   پاسخ دهید
  2. Ashkan

   باید خیلی بزرگ باشی ک سختیاشو بپذیری ب عنوان یچیزی ک باید باشه. مثلا شما میتونید ۱۰ سال پیگیر یچیزی باشید و هر ماه نتیجه منفی بگیرید تا سال یازدهم یچیزایی شکوفا بشه؟همم

   پاسخ دهید
 17. سولماز خطیبی

  من خیلی دوست دارم

  پاسخ دهید
 18. عباس

  سلام…
  دختر ۹ ماهه ای دارم به اسم سلما….میخوام توی فیلم و سریال بیارمش…چطوری این امر امکان پذیر هستش…هیچ آشنایی هم توی این عرصه ندارم که کمکم بکنه…ولی خداییش دخترم جذاب هستش و بدرد فیلم و سریال میخوره. ممنون میشم اگه کمک بکنید..تشکر

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام عباس جان
   شما میتونی برای سلما ی عزیز تو بانی کستر پروفایل درست کنی تا براحتی در دسترس فیلمسازای کشور قرار بگیره و همچنین در فراخوان های که منتشر میشه میتونید مشارکت داشته باشی

   پاسخ دهید
   1. امیرحسین اصغری

    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامتی کامل باشین حقیقتش من رشتمو کامپیوتر زدم اما خیلی به این رشته علاقه داشتم و توانایی هاشم واقعا دارم اما حیف حالا یه سوال دارم ازشما میشه با رشته کامپیوتر وارد رشته نمایش شد؟ لطفا جواب بدین

    پاسخ دهید
 19. امین

  سلام من عاشق بازیگریم وحتی حاظرم بدون پول فیلم بازی کنم فقط بگید چطور بازیگر شم من بازیگری رو حتی ۱ درصد بخاطر پول و شهرت نمی خوام بخاطر علاقم می خوام تروخدا کمک کنید

  پاسخ دهید
  1. سعید

   منم دارم بازیگر میشم
   یه روز همتون منو میبینین

   پاسخ دهید
 20. mazhar reaei

  سلام و عرض ادب از چه کسی برای بازیگر شدن می تونم مشاوره بگیرم ؟ تست انلاین وجود دارد؟
  من فیلم هایی زیادی می بینم ولی انگار بازیگران نوجوان خیلی کم هستند میشه اینم توضیح بدی ایا واقا من که ۱۴ سالم است می تونم بازیگر شوم؟

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام و ارادت
   به دایرکت اینستاگرام بانی کستر پیام بده اونجا بچه ها میتونند کمکت کنند و اینکه شما با هر سنی میتونی وارد عرصه بازیگری بشی.
   ما به زودی آموزش های آنلاین بازیگری و چگونه از خودتون یه نمونه بازی بسازید را در سایت قرار میدهیم.

   پاسخ دهید
 21. سیدحسین اسماعیل نژاد

  سلام من به بازیگری خیلی علاقه دارم و دوست دارم بازیگر شم.
  کارگردانی و نویسندگی و بازیگری و صداپیشه گی رو هم بلدم
  سریال ۳۰دقیقه ای با ۱۰قسمت هم ساختم.خودم نویسنده و کارگردان و بازیگر بودم و اعضای فامیلم هم توی بازیگری مشارکت داشتند.

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام حسین جان ؛ خیلی خوبه که انقدر توانمند هستی و کارهای مختلفی رو انجام دادی، ما در بانی کستر این فضا را برای هنرمندانی مثل تو مهیا کردیم که برای خودشون پروفایل بسازند و یک معرفی حرفه ای از خودشون داشته باشند.
   تو هم میتونی برای خودت پروفایل درست کنی.

   پاسخ دهید
  2. آبتین

   تو منطقه ما بشاگرد هرمزگان
   خیلی استعداد نهفته هست
   امیدوارم رسیدگی بشه

   در ضمن شاهرخ خان تو هند بود جایی که فیلم اولویت هست ،اینجا ایرانه

   پاسخ دهید
 22. علی

  درود بر شما.من زیاد حرف نمیزنم ولی کد اصلی بازی گری این هست که نقشت بشی.اگه کارگردان ازت میخواد یه روحانی بشی روحانی باش تغییر شخصیت بده که میگن واقع گرایی بهش معنی دقیق تر این هست که دوربین ها رو حس نکن هنر پیشه های ایرانی انگار جلوشون هزار دوربین هست و کیفیت دیالوگ هاشون بسیار بد و من بهش میگم دیالوگ دوربینی.توجه کنید که جاسوسان نوعی بازیگر هستند یک جاسوس میتونه یک مدل یا یک مهندس بشه.
  البته تغییر شخصیت بسیار سخت هست و باید ذهن رو فریب بدید.کتاب های بازیگری رو پرت کنید سطل اشغال نمیشه برای فوتبالیست شدن کتاب خوند باید تمرین کرد و سختی کشید.تست های بازیگری هم معتبر نیستند.

  پاسخ دهید
  1. ملوان زبل

   ممنون علی جان. فیض بردیم

   پاسخ دهید
 23. رضا

  من واقعا عاشق بازیگری و صنعت سینمام و همیشه توو نقش شخصیت های مختلف عرق میشمو اداشونو در میارم ارزو میکنم که توو ایران میشد به ارزوها رنگ حقیقت پاشید

  پاسخ دهید
 24. سیدرضا نجفی

  سلام . خسته نباشید. حقیقتش من رشتم هنر نیست ولی خیلی علاقه به بازیگری و فیلم سازی دارم. من به دلیل اینکه در شهرستانی که زندگی می کنم ، رشته هنر وجود ندارد، به رشته علوم تجربی رفتم. الان هم پایه یازدهمم تمام شده و سال بعد کنکور دارم. من میخواستم سوال کنم که میشه بدون کنکور هنر وارد رشته بازیگری و فیلم سازی شد ؟

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام رضا جان
   بله میشه بدون دانشگاه هم وارد رشته بازیگری شد و بانی کستر این فضا را مهیا کرده که شما بتونی خودت رو معرفی کنی و در کنارش آموزش های لازم را ببینی.
   توصیه میکنم اینجا برای خودت پروفایل درست کنی.

   پاسخ دهید
   1. زهرا دوستی

    خواهش میکنم بانی کستر کمک کنید ما چجوری باید فیلم بسازیم تا به دسته فیلم سازا برسه

    پاسخ دهید
    1. فرزانه

     سلام
     من میخواهم بازیگر شوم میخواهم جایی بروم که تست بدهم چه مکان هایی یا دانشگاه های باید بروم تا تست گیر بیاورم و تنها دغدغه ام همین تست است که برایم چگونه پیدا می شود و اینکه بازیگریم فوق‌العاده است و به نظرم در بانی کستر شاید انتخاب نشوم و نباید به ان اکتفا کرد _۱۴ساله

     پاسخ دهید
    2. رضا گمینی

     فیلم بساز و در جشنواره‌های معتبر مثل جشنواره فیلم کوتاه تهران یا جشنواره مستقل فیلم کوتاه ثبت‌نامش کن زهرا جان

     پاسخ دهید
  2. حسین زمانی

   سلام داداش گلم اقای نجفی شما توی هر رشته ای که دیپلم بگیری میشه به هنر وارد بشی وادامه تحصیل در رشته مورد علاقه ات بدی فقط باید یک پیش دانشگاهی داشته باشی من واقعیتش خودم رشته ام فنی بود وکارانی ساخت وتولید داشتم که به رشته هنر هم اهنگسازی و رشته بازیگری شرکت کردم کنکور ۹۸سراسری واگر امکانش هست با این شماره تماس بگیر تا بیشتر راهنماییتون کنم ۰۹۳۷۶۱۶۴۰۱۱

   پاسخ دهید
 25. مریم

  سلام ما پس از کنکور باید چه دانشگاه هایی و چه کارگاه هایی برویم تا به صورت تضمینی تست بازیگری بدهیم و برایمان تست پیدا شود

  پاسخ دهید
 26. نسرین حبیبی

  سلام
  میشه کمکم کنید که فیلم بسازم و بزارم تا به دست فیلم سازها برسه؟

  پاسخ دهید
 27. ملیکا

  سلام من ملیکا ۱۳ ساله از اصفهان هستم من عاشق بازیگری هستم و قرار است که کلاس برم ولی نمی دونم موفق میشم یا نه حالا باز هم خوب است که من یک فامیل و دوست دور بازیگر دارم ولی تا حالا ندیدمشون.

  پاسخ دهید
 28. امیرحسین

  سلام من در عضویت در سایتتون مشکل دارم وقتی شماره تلفنم رو وارد میکنم و enter رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافتده میشه کمکم کنید .

  پاسخ دهید
  1. مهدی

   سلام
   من از یک منطقه ی دور افتاده تو استان سیستان وبلوچستان هستم و واقعا بازیگری رو دوست دارم چون این مناطق ما امکانات درس خوندن رو نداریم چه برسه به بازیگری والان خیلی وقت ازش دست کشیدم چون پارتی میخواد ان شاالله روزی بیاد به همه ی مناطق سرزمینم به صورت مساوی توجه بشه وجوانان بخدا اینجا هستن فقط حیف میشن ودیگه هیچی.

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    بانی‌کستر برای هنرمندی مثل شما راه‌اندازی شده مهدی عزیز. توی سایت ما رایگان ثبت‌نام تا هم شمارو معرفی کنیم هم در جریان برنامه‌های آموزشی آنلاین ما قرار بگیری

    پاسخ دهید
 29. nargess

  سلام من یه دختر ده ساله دارم که خیلی علاقه به بازیگر شدن داره منو کشته از بس میخواد فیلم بازی کنه کلاس اموزشی تئاترم داره میره منو راهنمایی کنید چجوری به خواستش برسونمش ممنون

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام نرگس عزیز. آموزشگاه بامداد و آموزشگاه پانیذ در تهران برای هنرجوهای این سن برنامه‌های خیلی خوبی دارن. پیشنها می‌کنم یه سر بزنین. همینطور توصیه می‌کنم رایگاه توی سایت ما ثبت‌نام کنین تا ما هم دخترتون رو معرفی کنیم.

   پاسخ دهید
 30. Akbar

  سلام من بازیگری رو خیلی دوست دارم چون خیلی علاقه زیادی نسبت به این هنر دارم و گاهی اوقات خودم رو تو حس های مختلف میبرمتمرین میکنم که ببینم میتونم یا نه و اکثرشون رو میتونم ولی چون میگن بازیگری پارتی میخواد نمیخوام برم دنبالش آیا به نظر شما دنبالش برم‌ یا خیر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   اکبر عزیز توضیه ما اینه که زندگیت رو صرف چیزی کن که دوست داری. اجازه نده قضاوت بقیه مثل پارتی بازی و پول و این چیزها مانعش بشه. شما اگر عاشق کاری باشی قطعا توی اون رشد می‌کنی. پس بدون پیش‌فرض دنبال آیندت باش.

   پاسخ دهید
 31. آرمین

  میخوام سوپراستار بشم.

  پاسخ دهید
 32. علیرضا.س

  سلام به همه دوستداران بازیگری
  به نظر بنده حقیر اینه که درهر شهر و روستایی که هستید با یک گروه تئاتر کار کنید و ازش خواهش کنید که وارد گروهشان بشید ونیاز به پول نداره.اینقدر در نقش خودتون غرق بشید که همه شمارو باور کنم.نقش بازی نکنید فقط تو جلد اون نقش بردی.
  تمرین و ممارست در کارتون خیلی مهم .باور کنید مثل من که در روستا های استان بوشهر هستم خودتون رو باور کنید با اولین تمرین وارد بازی در تئاتری شدم که به جشنواره استانی دهه فجر راه یافت.
  موفق باشید و خودرا باور کنید

  پاسخ دهید
 33. عاطفه فاضلی

  سلام من میخوام توی یه تست بازیگری از فیلم آقای ابراهیم حاتمی کیا شرکت کنم
  اگه کسی تجربه ای در زمینه تست بازیگری داره ممنون میشم دراختیارم قرار بده
  اینکه مثلا چطور تست میگیرن و چی واسشون بااهمیته

  پاسخ دهید
  1. نیلوفر

   سلام عاطفه جان میخواستم ببینم توی تست شرکت کردی؟چطوری بود؟

   پاسخ دهید
 34. عادل

  من میخوام بازیگر بشم توانیش رودارم باید به کجا مراجعه کنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام عادل عزیز. ما برای هنرمندایی مثل شما تلاش می‌کنیم. توی بانی‌کستر ثبت‌نام کن و مقاله‌های آموشی مارو بخون. اولین دوره آموزش بازیگری هم توی سایت منتشر شده. می‌تونی با تهیه کاون توی مسابقه بزرگ بازیگری بانی‌کستر هم شرکت کنی

   پاسخ دهید
 35. مهدی

  من هم خیلی دوست دارم بازیگر شم نه به خاطره مشهوریت فقط به خاطر علاقه ای که بهش دارم. به نظر من اگه انسان به کاری علاقه داشته باشه و به خاطر اون تلاش کنه حتما به اون جایگاهی که میخواد می رسه و اگه علاقه باشه و تلاش نباشه معلوم نمیشه.

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام مهدی عزیز. ما برای هنرمندایی مثل شما تلاش می‌کنیم. توی بانی‌کستر ثبت‌نام کن و مقاله‌های آموشی مارو بخون. اولین دوره آموزش بازیگری هم توی سایت منتشر شده. می‌تونی با تهیه کاون توی مسابقه بزرگ بازیگری بانی‌کستر هم شرکت کنی

   پاسخ دهید
 36. احمد رضا

  من بازیگری را خیلی خیلی دوست دارم و دوست دارم از همی حالا بازیگری را شروع کنم سن من۱۳سال است ویه توصیه دارم هرکسی این نظر را دید خوب فکر کند چو ن راه برگشتی نیست

  پاسخ دهید
 37. Zahra tabibzadeh

  سلام من هم خیلی علاقه مندم که بازیگرشوم
  خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه ویه راهی بگه چی کارکنم ممنونم

  پاسخ دهید
 38. Zahra tabibzadeh

  سلام
  من خیلی به بازیگری علاقمندم خواهش میکنم کمک کنید بانی کستر عزیز
  وراهنمایی کنید چی کارکنم سپاسگذارم از شما.

  پاسخ دهید
 39. مریم

  سلام و خسته نباشید
  مرسی بابت سایت درجه یک و عالیتون
  من فقط به این رشته علاقه ندارم واقعا میخوام که در اینده یک بازیگر حرفه ای بشم و خواهم شد
  و الان او روز رو دارم میبینم منتظرم باشید

  پاسخ دهید
 40. طاها

  من به بازیگری خیلی خیلی علاقه دارم جونمو بهش میدم اما در شهر ما نه کلاسش هس نه کانونش ونهرشته اش چکار کنم

  پاسخ دهید
  1. بانی کستر، بانک هنرمندان سینما و تئاتر

   سلام طاها جان
   یکی از مهمترین اهداف بانی کستر آموزش آنلاین بازیگری هست که هر کسی از هر جایی بتونه بازیگری رو یاد بگیره و خودش رو معرفی کنه. میتونی آموزش بسیار حرفه ای کوین اسپیسی رو از قسمت بانی آکادمی تهیه کنید.

   پاسخ دهید
 41. حنان فاضلی

  من امسال عید (۱۳۹۹) تو یک فیلم دارم بازی میکنم سریالی

  پاسخ دهید
 42. جواد

  بازیگری چیزه خوبیه ولی نمی دونم که موفق خواهم شد یا نه اخه نمی خواهم زندگیمو به هدر بدم لطفا به من کمک کنید تا بدونم موفق میشم یا نه.

  پاسخ دهید
 43. کیوان

  من استعداد بازیگری دارم تو خونه زندگی رو مث یه بازی می بینم که من پلیر بازی هستم و برای خودم بازی میکنم یا خودمو تو فیلمهای هالیوود میبینم وسعی می کنم یک دیالوگ اجرا کنم که باید با یکی دعوای لفظی کنم تو خیابون راه میرم وانمود میکنم الان داره یه سریال شروع میشه و الان منو معرفی میکنه وقتی این ها رو برای همه تعریف می کنم میگن برو بچه جون بشین درستو بخون و این طوری ما نابود میشیم چون اونا نمی دونن!

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام کیوان عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده که در هر گوشه ایران بزرگ منتظر دیده شده هستید. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. روی گزینه عضویت توی سایت کلیک کن و باقیش دیگه ساده و فارسیه.

   پاسخ دهید
 44. امیرحسین جعفری

  با سلام به شما سوالی داشتم در رابطه با بازیگری
  ایا بدون تحصیلات همان زیر دیپلم میشود به شغل بازیگری وارد شد؟؟

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام دوست عزیز. بری بازیگری باید مستعد باشین و البته دوره‌دیده. هیچکس برای تست از شما مدرک نمی‌خواد.

   پاسخ دهید
 45. Hasti

  مگه ایرانی ها عم میتونن تو هند بازیگر شن؟

  پاسخ دهید
 46. حسین

  سلام
  من ۱۰ سال از عمرمو گداشتم پای بازیگری حتی بااقای خمسه هم حرف زدم برای دیپلم بازیگری گفت اگه پارتی نداری به دنیای بازیگری نیا
  همه چی شده پول و پارتی ….پس جایگاه هنرمند کجاست؟
  چند سال تو مدارس طنز بازی کردم حتی استانی هم تست دادم قبولم کردن….برو به شما زنگ میزنیم…
  ولی الان از همه چی سیر شدم….استعدادم تو من از بین رفت….نظرخودمه
  خیلی ها هستن هنرمندن. اما یه سری ها همیشه تو اوج هستن فیلم ها سریال ها شدن قیافه های تکراری….تا کی گریم…
  من بچه شهرستانم هیچ گونه اموزشیم ندیدم ولی باور دارم خودمو

  پاسخ دهید
 47. جواد

  سلام به بانی کستر. برای ورود به عرصه بازیگری در خارج از کشور و برای شخصی که خودش خارج از کشور زندگی می کنه چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ دهید
 48. yas

  سلام کجا تست دادید کدوم استان هستید؟بگید ممنون میشم

  پاسخ دهید
 49. شکوفه

  سلام چجوری میشه کمک کنید که چطوری پروفایل باید بسازم چون من تموم راه رو رفتم و به نیتجه نرسیدم ۸ سال دنبالش بودم ولی بی نتیجه بود

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. روی گزینه عضویت توی سایت کلیلک کن و باقیش دیگه ساده و فارسیه.

   پاسخ دهید
 50. Sirwan Alikhani

  بهترین سلامها را در بهترین کادوی زندگی تقدیم دوستان میکنم.
  منم دوست دارم نطرات خودم رو در مورد بازیگری مطرح کنم
  منم جز افرادی هستم که خیلی وقت هست به شدت به بازیگری علاقمند هستم و دوست دارم بازیگر شوم ولی متاسفانه نمیدونم باید به کجا مراجعه کرد تا تحویلت بگیرند و تو این سر درگمی ماندم لطفا دوستانی که میتونند کمکی در این زمینه بکنند با من تماس بگیرند یا با این شماره در تلگرام پیام بفرستند ممنون میشوم
  ۰۹۹۰۲۶۱۶۹۵۶ علیخانی

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام سیروان عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده که در هر گوشه ایران بزرگ منتظر دیده شده هستید. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. روی گزینه عضویت توی سایت کلیک کن و باقیش دیگه ساده و فارسیه.

   پاسخ دهید
 51. Ebi

  با وجود دوستان فک کنم جایی واسه من نباشه.. به هر حال ماهم تو خیالات خودمون ادامه میدیم

  پاسخ دهید
 52. مجتبی

  صلام دوستان ی راهی هم ب من پیشنهاد بدین برا بازیگری ۵ ماه تئاتر کار کردم میخوام بازیگرشم ی دوتا کلاس بازیگری معرفی کنین برم

  پاسخ دهید
 53. مهدی ارامش

  من برات دعا میکنم

  پاسخ دهید
 54. غزل

  بنظر منم بازیگری نیاز زیادی به پول نداره وگرنه مگه میشه تو پول داشته باشیو روی روندکارات تاثیر نزاره؟مطمنن نمیشه!!ولی باید امتحانش کرد.اونم نه ازروی مقایسه بادیگران,باید با شرایط خودت مقایسه بشی.منم علاقه زیادی به بازیگری دارمو استعدادشم دارم چون قبلا هم تست دادم هم باکسایی درمیون گذاشتمشواونام بم گفتن ولی خانوادم اجازه نمیدن منم اینقد از زندگیم گذشتکه الان دانشجوی مهندسی کامپیوترشدم.امیدوارم لااقل شماها خودتونو پیدا کنین.

  پاسخ دهید
 55. ازاده

  سلام من از بچگی بازیگری رو دوس داشتم و استعدادش رو هم دارم حتی یه بار هم در شهرک سینمایی به طور اتفاقی از طرف یه کارگردانی بهم پیشنهاد شد ولی من بخاطر دانشگاه نتونستم‌برم اما حالا خیلی وقته میخوام برو اما نمیدونم کجا برای تست بدم میترسم جایی برم که دروغ باشه و سواستفادگرباشن… ازتون میخوام چند جا معتبر رو بهم معرفی کنید لطفا جوابم رو بدید؟؟؟ ممنون!!

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام آزاده جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 56. هلیا

  من یه کمی کم حرفم ولی خیلی بازیگری دوست دارم خیلی راحت میتونم ادای بازیگر هارو در بیارم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام هلیا جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
   1. سهیل میر

    سلام.من فکر هیچ تجربه بازیگری ندارم و فکر نکنم بتوانم جزو هنرمندان باشم٫صحت دارد؟

    پاسخ دهید
 57. پریوش رحمان نسب

  به بازی گری علاقه بسیار شدیدی دارم واستعداد هم دارم

  پاسخ دهید
 58. کیومرث بهرامی

  سلام امیدوارم حال دلتون خوش باشه و صورتتون همیشه خندون واقعیتش من خیلی خیلی به بازیگری علاقه دارم و دوست دارم بهش برسم ولی فکر کنم استعداد این حرفه رو نداشته باشم نمیدونک شایدم داشته باشم ولی خودم باورم اینه ندارم
  لطفا کمک کنین منم به مورد علاقه ترین کار زندگیم برسم

  پاسخ دهید
  1. محمد امین میرزایی

   اگه عاشق این کار هستین دست به کار شین و به کلاس برین تا استعدادتون شکوفا شه بعد باید از اخبار سینماخیلی اطلاع داشته باشین تا بتونین هر وقت تست فیلم های مختلف شروع شد برین

   پاسخ دهید
 59. Fatemeh Mousavi

  سلام. منم جدیدا با دیدن یک سریال علاقه ی شدیدی به بازیگری پیدا کردم و قبل ترها هم علاقه داشتم. البته معروف شدن رو هم خیلی دوست دارم و دوست دارم از طریق سینما معروف بشم. از خانواده های پایینی نیستیم و وضع مالیمون هم خیلی خوب نیست اما خوبه. اما خانواده ام به سینما زیاد علاقه ای نشون نمیدن و هزینه های بالای کلاس هارو هم فکر نکنم بدن.

  پاسخ دهید
 60. محمد امین میرزایی

  سلام من بروجرد زندگی میکنم
  علاقه ام به بازیگری خیلی خیلی زیاده اما نمیدونم چطوری توی قاب دوربین بیام
  توی بانی ستار هم هستم اما هیچ کس به من توجه نمی کنه لطفا بهم بگین چه کار کنم تا استعدادی شکوفا بشه
  لطفا جواب بدین و کمکم کنید مرسی

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 61. فاطمه اقایان

  با سلام
  اول خودمو معرفی کنم یه دختر تبریزی… از بچگی دوست داشتم با کارگردان ها و نویسنده ها همکاری کنم…
  با اینکه رشته تحصیلیم تجربی هست ولی این دلیل نمیشه از استعدادی که دارم دست بردارم… تا حالا تو این زمینه با کسی همکاری نکردم ولی اگه کمکم کنن با این مهارت و استعدادی که دارم مطمعنا میتونم یه بازیگر فوق العاده باشم… از خودم تعریف نمیکنم ولی توی زندگی عادیم هم یه بازیگرم⁦☺️⁩

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام فاطمه عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 62. امیر

  من علاقه زیادی به بازیگری دارم و میدونم بالاخره موفق میشم چون خیلی خوب بلدم نقش بازی کنم می تونید از دوستام بپرسید

  پاسخ دهید
  1. جواد

   شما چند ساله هستین

   پاسخ دهید
 63. رضا لطفی

  علی جان ایشالا همه چی درس میشه یه روزی میرسه که فقیر جای غنی رو بگیره و هر مشکلاتی هم که داریم رفع و برطرف بشه.

  پاسخ دهید
 64. جواد

  من بسیار بازیگری را دوست دارم امید وارم در آینده بسیار نزدیک بازیگر بسیار خوبی باشم من ۱۶سال سن دارم

  پاسخ دهید
 65. جواد

  سلام من ۱۶سال سن دارم علاقه به شدت زیادی به بازیگری دارم تهران میشینم کسی هست یاری کنه

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام جواد عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه‌ بازیگر شدن و تست بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 66. جواد بارانی

  میخوام بازیگر بشم و سخت کوش ترینم یکی پیدا بشه ازم تست بگیره .

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام جواد عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه‌ بازیگر شدن و تست بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 67. elmira nadri

  نازنین جون منم با حرفت موافقم من هم این فکر رو میکنم. من مطمئنم که همه ما می تونیم بازیگرشیم .خواستن توانستن است .همه اینا که فکر میکنن همه شون میتونن به خواسته شون برسن.من خودم علاقه زیادی به بازیگری رو دارم .موقعی که تو صحبت میکنی حرفت راست در میاد .مطمئنم همه ما با ارزومون میرسیم .

  پاسخ دهید
 68. مهدی خدابنده لو

  سلام من خیلی دوست دارم بازیگر شوم اما جایی زندگی میکنم که امکانات نداره
  دوستان اکه میشه کمک کنید

  پاسخ دهید
 69. رضاسبزی

  سلام. من خیلی دوست دارم بازیگر شوم لطفا راهنماییم کنین.
  بیشتر بچه پول دار بازیگر میشن هیچ توجهی به اونایی که معروف نیستن یا فقیرن نمیکنن

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   شا هم با استعداد و علاقه می‌تونین بازیگر باشی دوست عزیز. توی بانی‌کستر رایگان ثبت‌نام کن. ما بهت کمک می‌کنیم.

   پاسخ دهید
 70. امیرحسین

  سلام.دوستان بهترین کلاس بازیگری در تهران آموزشگاه استاد سمندریان است .تو اینترنت بزنید میاره ..من هم تا بستان ۹۹میخوام برم

  پاسخ دهید
 71. امیر حسام عزتی

  من خیلی دوست دارم بازیگر خردسال بشم ولی نمیدونم چرا نمیشه میشه راهنمایى من بکنید

  پاسخ دهید
 72. Amirali

  صبر نکن تا یکی بیاد دستتو بگیره پاشو رو پای خودت وایسا سعی کن خودت اونی باشه که تو هدفت می رسونه منم تو شهرستانم هم کلاس میرم کلاس تئاتر و امیدم دارم که میشم ……………میشیم

  پاسخ دهید
 73. علیرضا

  کلاس بازیگری برو

  پاسخ دهید
   1. Amir

    میشه بگی چجوری تست بدیم؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     توی سایت ما ثبت نام کن و تمام اطلاعات داخل پروفایلت رو کامل کن. همینطور عکس و فیلم از چهره و بازیت بذار تا ما هم معرفیت کنیم. ویدیوی شما میشه تست بازیگری شما در بانی‌کستر

     پاسخ دهید
 74. Laya

  سلام من ی نوجوونه ۱۷ ساله ام ک علاقت خیلییییی زیادی ب بازیگری دارم و آرزوم اینه ک بازیگر بشم کلاس نرفتم اما استعدادشو دارم و در حال مطالعه کتاب هستم
  تا حالا این موضوع رو با خانوادم درمیون نذاشتم و نمیدونم چی میگن اما امیدوارم ک راه برام هموار بشه و بازیگر عالی بشم
  لطفا دعا کنید برام

  پاسخ دهید
 75. ابوالفضل خادم

  بازیگری عشقمه

  پاسخ دهید
 76. غزل قاسمی

  من بازیگری رو خیلی دوست دارم تمام تست های روی اینترنت رو هم حداقل یک بار دادم توی اصفهان زندگی میکنم و دوازده سالمه ولی نمیدونم کجا دفتر کارگردانی هست که برم تست بدم حاضرم حتی تهران هم برم ولی تست بدم و ببینم به درد بازیگری میخورم یا نه ممنون میشم اگه لطف کنین کمکم کنین

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام غزل عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل تو خلق شده تا بدون نیاز به واسطه و پول و امکانات زیاد به سینما و تئاتر کشور معرفی بشی. توی سایت ما رایگان ثبت نام کن و تمام اطلاعات داخل پروفایلت رو کامل کن. همینطور عکس و فیلم از چهره و بازیت بذار تا ما هم معرفیت کنیم.

   پاسخ دهید
 77. ز

  سلام من اسمم را نمیگم ولی من از یک خانواده هستم که پولی در کار نداره اما وقتی رفتم تئاتر من با تلاش و امید الان بازیگرم لطفا امیدتان را از دست ندید عزیزان انشا الله به ارزوتون برسید

  پاسخ دهید
 78. M

  سلام من میخوام تست بدم میشه بگید چیکار منم خواهشا جواب بدید

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام دوست عزیز. توی سایت ما ثبت نام کن و تمام اطلاعات داخل پروفایلت رو کامل کن. همینطور عکس و فیلم از چهره و بازیت بذار تا ما هم معرفیت کنیم. ویدیوی شما در بانی‌کستر تست بازیگری محسوب میشه.

   پاسخ دهید
 79. Malakan

  خیلی دوست دارم بازیگر شوم ولی هیچ کدام از شرایطش را ندارم نمیدانم چیکار کنم به خانواده جرائت نمیکنم چیزی بگم چون مطمئنم فضای سینما با روحیات خانوادم سازگار نیست برای همین مخالفت میکنند کمکم کنید نمیدانم چطوری بفهمم استعدادشو دارم یا نه

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام فاطمه عزیز. شما باید پیش از هر چیز خانواده رو با خودت همراه کنی و اعتمادشونو به خودت جلب کنی.

   پاسخ دهید
 80. Amir

  سلام
  میشه بیشتر راهنمایی کنین
  دقیقا باید چه جور فیلمی بزاریم؟

  پاسخ دهید
 81. محمد رسولی

  من خیلی دوست دارم بازیگر بشم خیلی بازیگررودوست دارم لطفا کمک کنید تابه آرزوی خودمون برسیم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام محمد عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل تو خلق شده تا بدون نیاز به واسطه و پول و امکانات زیاد به سینما و تئاتر کشور معرفی بشی. توی سایت ما ثبت نام کن و تمام اطلاعات داخل پروفایلت رو کامل کن. همینطور عکس و فیلم از چهره و بازیت بذار تا ما هم معرفیت کنیم.

   پاسخ دهید
 82. Sadaf ahmad zadeh

  سلام اسم من صدف احمد زاده هستم ۲۱سالمه چهار ساله توی تاتر کردستان کارمیکنم لطفاً من رو معرفی کنید

  پاسخ دهید
 83. محمد

  سلام
  من ۲۸ سالمه و دارم تحصیل میکنم تا دندان پزشک شوم . بعد از اینکه مدک خوذم رو گرفتم میخوام برم کانادا.و اونجا تست بازیگری بدم .
  خیلی دوست دارم ۲ شغله باشم اما همه میگن که نمیتونی
  به نظر شما بازیگرهایی در هالیوود هستن که ۲ شغله باشن؟؟

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام محمد جان. پیشنهاد می‌کنم برای آینده‌ات فقط یک هدف داشته باش و فقط برای اون تلاش کن. پلن بی یا برنامه دوم اصولاً روش شجاعانه‌ای نیست.

   پاسخ دهید
  2. سارینا

   اگه بخوای میتونی

   پاسخ دهید
 84. کسی که عاشق بازیگری

  من چطور می تونم بازیگر شوم با مخالفت خانواده ام
  من واقعا بازیگری رو دوست دارم نه بخاطر پولش

  پاسخ دهید
 85. رزا

  من همیشه دوست دارم تنها فقط بازیگر نباشم الانم رشته تجربی میخونم و میخوام جراح مغز و اعصاب بشم ولی در کنارش کلاس بازیگری میرم‌ و این رو میدونم که واقعا استعدادشو دارم امیدوارم که بتونم در این حرفه موفق شم

  پاسخ دهید
 86. ساناز

  با سلام عرض خسته نباشید هر کی با من باشه میوتنه با من کار کنه کل هنرمندان بازیگران تهران با کار کنه همین الان اگه خواستید میشه می بامن همکاری کنه کل بازیگران هر کی باشه کل باسم هنرمندان بازیگران میشه بیاد دعوت همکاری کنه

  پاسخ دهید
 87. حسن علیپور

  کسی که در بازیگری استعداد داره باید چطور وارد اون فضا بشه و مراحل ان چطور است؟

  پاسخ دهید
 88. امیرمحمد

  منم تنها آرزوی که تو زندگیم دارم بازیگر شدن هست و میدونم انشاالله بازیگر هم خواهم شد چون هم علاقه خیلی خیلی خیلی زیادی دارم و هم نهایت سعی خودم رو می کنم تا به هدفم برسم . شما هم دعا کننید . لطفا لطفا

  پاسخ دهید
 89. ........

  من یک تئاتر انجام دادم و علاقم به بازیگری از اونجا شروع شد اما نمیدونم چه رشته ای رو بخونم که بتونم از طرف دانشگاه یا دبیرستان به بازیگری برم اگه میشه راهنمایی کنین

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام دوست عزیز. ما یه سایت آموزش و معرفی آنلاین هنرمندان عرصه سینما و تئاتر هستیم. حتما توی سایت روی گزینه عضویت کلیک و رایگان ثبت‌نام کنین تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما اطلاعات مربوط به خودتون رو تکمیل کنین و عکس و فیلم آپلود کنین.

   پاسخ دهید
 90. سارینا

  منم خیلی به بازیگری علاقه دارم ولی وقتی نظراتو دیدم متوجه شدم که همگی احساس میکنید بازیگری آب خوردنه ولی نه عزیزانم بازیگری فقط گریه و خنده به موقع نیست بازیگری تلاش میخواد.

  پاسخ دهید
 91. mmm

  ببخشید چطور میشه خانواده را برای انتخاب رشته بازیگری راضی کرد ایا افراد با حجاب در رشته بازیگری در سینما جایی دارن ؟ طوری نیست که بی کار یا کم کار شوند . برای باحجاب ها میتونه رشته مناسبی باشه؟؟حتی اگر عاشق بازیگری باشه

  پاسخ دهید
 92. mmm

  میشه از کلاه کیس برای بازیگری در سینما استفاده کرد به جای اینکه بی حجاب باشی؟

  پاسخ دهید
 93. مبینا

  ببخشید مادرم برای بازیگر شدن راضی ولی پدرم نه چطوری راضی شون کنم
  در سینما بازیگر باحجاب جایی داره ؟طوری است که بی کار یاکم کار نباشه ؟
  من عاشق بازیگریم تو سایتتون هم میترسم فیلم و ….بزارم
  مبینا هستم ۱۴ ساله

  پاسخ دهید
 94. ARMIN.MOHAMMADI

  یک سوال داشتم .
  خواستم بپرسم برای بازیگری در سینما و تلویزیون ، باید کلاس های تئاتر بریم یا اینکه کلاس های خاصی دارد ؟؟؟

  پاسخ دهید
 95. مهدی

  انشاللله و به امید خدا بازیگر میشووم و برای ملتم افتخار کسب میکنم و لبخند رضایت بر لبانشان می گذارم.
  و خود بنده دو سال که تئاتر کار میکنم و واقعا واقعا عاشق این حرفه و هنر هستم…

  پاسخ دهید
 96. حمید مردای

  سلام من ۱۶سالمه و خیلی دوست دارم بازیگر شوم چون واقعا بهش علاقه دارم ومادیات برام مهم نیست فقط حیف شهرستان مافاقد تست وکلاس های بازیگزیه واقعا نمیدونم چیکارکنم اگه میشه لطفا کمکم کنید ممنون

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام حمید عزیز. ما یه سایت آموزش و معرفی آنلاین هنرمندان عرصه سینما و تئاتر هستیم. حتما توی سایت روی گزینه عضویت کلیک و رایگان ثبت‌نام کنین تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما اطلاعات مربوط به خودتون رو تکمیل کنین و عکس و فیلم آپلود کنین.

   پاسخ دهید
   1. حمید مردای

    سلام آقای گمینی حتما ثبت نام میکنم فقط من فیلم وعکس چی آپلود کنم؟

    پاسخ دهید
 97. آبتین

  تو منطقه ما بشاگرد هرمزگان
  خیلی استعداد نهفته هست
  امیدوارم رسیدگی بشه

  در ضمن شاهرخ خان تو هند بود جایی که فیلم اولویت هست ،اینجا ایرانه

  پاسخ دهید
 98. نگین

  من خیلی دووووس دارم حرفه بازیگریو ولی مادرمم موافق نبود مثل پدرم
  مدتیه علاقمو درک کرده فهمیده میتونم توش برم چن مستعد هستم کمی تا حدودی ولی پدرم مخالفه الان منتظرم چنروز دیگ وارد ۱۸ سال بشم یکم جلو پدرم وایسم
  ولی نمیتونم از طریق کلاس ها اقدام کنم باید تست بدم تو تنگنا قرارش بدم تا امیدوارم بتونم واردش بشم
  اگر وارد این حرفه بشم تلاشمو میکنم ک ب هالیوود راه پیدا کنم واااای پرام*_*

  پاسخ دهید
 99. سوگل

  ب نظرتون ی ایرانی میتونه بازیگر ترکیه بشه؟؟
  من عاشق بازیگر شدن در کشور خارجم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام سجاد عزیز. شما پیش از هرچیز باید بازیگر باشین به‌طور ذاتی. لایو ما با آقای علیرضا ثانی‌فر در اینستاگرام هستش. اونجا در این رابطه صحبت شده.

   پاسخ دهید
  2. مهدی

   سلام
   کسی میخواد بازیگر بشه
   میشه تو دانشگاه درس خوند ولی کلاس بازیگری نره

   پاسخ دهید
 100. امیرمحمد وارسته

  علاقه تنها مهم نیست اگر تلاش نکنی علاقه به هیچ دردی نمیخوره منم میخواهم به شما بگم که لطفا در فضای مجازی تست بازیگری انلاین راه بیندازین

  پاسخ دهید
  1. Hoonia

   ببینید من به عنوان یک آدم مستعد خودمو باور کردم و الانم در کلاسهای مجازی یک استاد و کارشناس شرکت میکنم و اصولی یاد میگیرم ، کلاسهایی به صورت آنلاین هستن که میتونین شرکت کنین با هزینه ای کم چون کل دنیا بر پایه ی بده بستون هستش ، ما نمی تونیم بدون هزینه کردن بریم جلو و بازیگری یک حرفست و باید یاد بگیریم چ بسا ما رو داخل همون موسسه ی معتبر معرفی میکنند ، البته اگه یه جا گفت دو سال تا پنج سال بیا تست بده و کلاسو شرکت کن ، شما بدونین کلاه برداریه و نرید فقط اینو بدونین سقف پرداخت ۲۰۰ تومان و دوره ۶ ماهه به صورت فشرده است همین
   امیدوارم راهنماییتون کرده باشم

   پاسخ دهید
 101. Fateme

  سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
  من پدرم خیلی مخالف بود با بازیگری ولی پیگره کارام شدم و رفتم سمت اهدافم و فردا قراره تست بدم برام دعا کنید.

  پاسخ دهید
 102. $Fateme

  سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
  من پدرم خیلی مخالف بود با بازیگری ولی پیگره کارام شدم و رفتم سمت اهدافم و فردا قراره تست بدم برام دعا کنید.

  پاسخ دهید
  1. علی کریمیان

   به نام خدا.
   باسلام.
   این اسمو یادتون باشه علی کریمیان.
   یه روزی بازیگر خواهم شد حالا میبینید.
   دوست دارم فیلم هایی که نوید محمد زاده بازی میکنه رو بازی کنم. پلیسی موادی عالی بینظیر فوق العاده. ♥️نوید محمد زاده عشقه♥️.
   حتما فیلماشو ببینید.من علی کریمیان به شما قول میدهم که یکی از بهترین بازیگر های ایران بشمچون خیلی خیلی علاقه دارم و هر دیالوگی که بدین بهم میتونم احساسی بازی کنم وگریه کنم.چون استعداد دارم میدونم.من بازیگر میشم اگه دوست دارین واسم دعا کنین.علی کریمیان.

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام علی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
 103. علی کریمیان

  به نام خدا.
  باسلام.
  این اسمو یادتون باشه علی کریمیان.
  یه روزی بازیگر خواهم شد حالا میبینید.
  دوست دارم فیلم هایی که نوید محمد زاده بازی میکنه رو بازی کنم. پلیسی موادی عالی بینظیر فوق العاده. ♥️نوید محمد زاده عشقه♥️.
  حتما فیلماشو ببینید.من علی کریمیان به شما قول میدهم که یکی از بهترین بازیگر های ایران بشمچون خیلی خیلی علاقه دارم و هر دیالوگی که بدین بهم میتونم احساسی بازی کنم وگریه کنم.چون استعداد دارم میدونم.من بازیگر میشم اگه دوست دارین واسم دعا کنین.علی کریمیان.

  پاسخ دهید
 104. فاطمه

  سلام منم دوست دارم ولی خیلی حاشیه داره بعد اونجوری که فکر میکنید درآمد نداره من خودم با یکی از بازیگرا ارتباط دارم پول میدن نه زیاد فقط معروف میشی همین

  پاسخ دهید
  1. مهسا کارگر

   سلام فاطمه جان خوب هستی

   لطفا اگه میشه مارو هم به هموم بازیگری که باهاش در ارتباط هستی معرفی بکن

   پاسخ دهید
 105. Kosar

  منم عاشق بازیگری هستم و میخوام در ترکیه بازیگر باشم و هم علاقشو دارم هم استعداد لطفا راهنماییم کنید که چطوری به خواسته ام برسم.

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام کوثر عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   پاسخ دهید
 106. شایان

  بعضی ها فکر می کنن کسی که میگه می خوام بازیگر شم به خاطر پولشه ولی میشه گفت کسی که میگه می خوام بازیگر شم به خاطر علاقه اون شخص نسبت به بازیگریه اما متاسفانه همه تا بچه هستن دوست دارن پزشکی بخونند و هشتاد درصد اونا به خاطر پولشه. امیدوارم روزی بیاد که هیچکسی به خاطر پول یه شغل رو انتخاب نکنه و هرکس بره دنبال علاقه خودش❤️

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام شایان عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   پاسخ دهید
 107. قائم

  سلام دوستان من قائم نظری هستم ۱۲ساله از استان بوشهر خواهش میکنم بهم کمک کنید میخوام مثل سام درخشانی یا پژمان جمشیدی بازیگر های طنز وکمی هم عاشقانه خواهش میکنم کمکم کنیدالتماس دعا شماره من۰۹۱۷۰۸۲۸۶۸۳

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام قائم عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   پاسخ دهید
 108. قائم

  ببخشید۱۳سالمه هواسم نبود

  پاسخ دهید
 109. سودا

  سلام چه کار کنم که بازیگر شوم من همه ی نظرات رو خوندم واقعا راست میگید لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام سودای عزیز. پاسخ سوال تو در این مقاله هست. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   پاسخ دهید
 110. مرینت کوتی

  من ووووااااااقعا عاشق بازیگری هستم ولی هنوز خیلی کوچیکم ولی باز برای بازیگر شدنم سعی میکنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   پاسخ دهید
 111. ک

  من از وقتی یادم میاد علاقه شدیدی به این حرفه داشتم از وقتی شیش هفت ساله بودم و متاسفانه توسط خانواده و اطرافیان حمایت نشدم و الان ۲۱ سالمه و فکر میکنم اگه میشد از همون سنین کودکی دنبالش میرفتم الان چفدر وضعیتم بهتر میبود… ولی الان فقط میتونم بگم نه دیره واسه سن من دیره و این خیلی تلخه که نتونی به آرزوت برسی

  پاسخ دهید
  1. حدیث

   من از وقتی یادم میاد علاقه شدیدی به این حرفه داشتم از وقتی شیش هفت ساله بودم و متاسفانه توسط خانواده و اطرافیان حمایت نشدم و الان ۲۱ سالمه و فکر میکنم اگه میشد از همون سنین کودکی دنبالش میرفتم الان چفدر وضعیتم بهتر میبود… ولی الان فقط میتونم بگم نه دیره واسه سن من دیره و این خیلی تلخه که نتونی به آرزوت برسی

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام حدیث عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن.

    پاسخ دهید
 112. زینب سادات

  سلام منم خیلی دوست دارم بازیگر بشم و مطمنم که استعدادشو دارم همیشه بهش فک میکنم و میگم یعنی میشه ار نوجونانی علاقه ی زیادی دارم به بازیگری مطمنم اگ قدم بزارم تواین راه موفق میشم چون میتونم اگ کسی میتونه کمکم کنه و منومعرفی کنه به جایی مطمئنم که میتونم

  پاسخ دهید
 113. Bita

  سلام عرض میکنم خدمت تمام عاشقان رشته ی بازیگری. خسته نباشید میگم خدمت دستندرکاران سایت. من بیتا هستم با ۱۴ سال سن.. خیلی دوست دارم از این سنی که هستم،بازیگری رو شروع کنم.. برخی از بازیگران عزیز شاید از طریق واسطه های فامیلی که توی اقوامشون داشتن و توی صداسیما کار میکردت،وارد بازیگری شدن. من هیچ واسطه ای برای وارد شدن به بازیگری ندارم. لطفا راهنماییم کنین که چطور میتونم وارد این حرفه ای که عاشقشم بشم،،❤ باتشکر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام علی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 114. امیدی

  سلام من چطور بازیگر شم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   این سوال رو تو همین مقاله جواب دادبم دیگه! توی سایت ما رایگان ثبت‌نام کن تا بهت کمک کنیم

   پاسخ دهید
 115. یسنا

  راستش من آرزو دارم،بازیگر بشم و برم هالییوود،ولی میگن دنیای بازیگری چه تو ایران چه تو خارج از ایران کثیفه،یعنی الان دوساله که به بازیگر شدن فکر میکنم ولی می ترسم،آرزو دارم که یه روز پام رو بزارم رو فرش قرمز،واصلا پول و شهرتش برام مهم نیست،مهم اینه که به خواسته دلم برسم،ولی خانواده ام میگن تا مستقل نشی نمی تونی به بازیگری فکر کنی

  پاسخ دهید
 116. فرهان

  سلام به نظر من بازیگر شدن نیاز به تفکر و سطح نگرش ما به زندگی داره من یه آوانگاردم و با ۸۳% از تفکر مردم در جامعه مواق نیستم چون اکثرشون بدرد نخورن و فقط حرف مفت میزنن یه آدم فقیر هم میتونه موفق بشه اما بستگی داره چه نوع فقیری باشه فقیر از نظر مالی ۱۰۰ درصد میتونه به آرزوهاش برسه اما فقیر از نظر تفکر و اندیشه بید میدونم کسی که تو بیابونی از نمیشه ها زندگی میکنه هیچ وقت فکر نمیکنه ک باید تلاش کنه هیچ وقت زندگی رو نمیبینه بازیگر میخوای بشی قبلش خودتو بشناس این که کی هستی بهترین نقشی که میتونی بازی کنی نقش خودته!!!! اگر کسی فکر میکنه ک حرف مفت زدم میتونه نظرشو بم همینجا بگه چون اگ نظرتون منطقی باشه قبول میکنم و نگرشمو تغییر میدم …

  پاسخ دهید
 117. سمانه

  از ۹سالگی ارزوی بازیگری دارم الان ۱۸ سالمه ولی میدونم میتونم نا امید نشید

  پاسخ دهید
 118. عطیه مومیونذ

  سلام من عطیه هستم خیلی دوست دارم بازیگر بشم وامید وارم که بشم

  پاسخ دهید
 119. عطیه

  سلام من عطیه هستم خیلی دوست دارم بازیگر بشم وامید وارم که بشم

  پاسخ دهید
 120. هلنا

  سلام من ۱۱ سالمه علاقه ی زیادی به بازیگری دارم و هر روز هم تمرین میکنم به دلیل بالا بودن