Some text some message..

راه ورود به دنیای بازیگری با تست بازیگری

چگونه بازیگر شویم و از کجا بفهمیم استعداد بازیگری داریم؟ ابتدا باید بگوییم که این سؤال همان اندازه که جامع و فراگیر است؛ اصلاً پاسخ ساده‌ای ندارد و برای رسیدن به نتیجه نهایی باید حوصله داشته باشید. مسیر رسیدن به رؤیای بازیگری، نخست از ایستگاه شما می‌گذرد. هرچه بیشتر روی خودتان آگاهی داشته باشید و با استعدادهایتان آشنا باشید فرآیند سریع‌تری را سپری خواهید کرد؛ بنابراین ابتدا باید دریابیم که استعداد بازیگری در ما هست یا خیر!

اولین قدم در مسیر بازیگر شدن، آموزش و فراگیری مبانی بازیگری است که می‌تواند در قالب آموزش‌های گروهی یا فردی شکل گیرد و تا حدودی در شناسایی استعداد شما مثمر ثمر است چراکه سرعت یادگیری شما با میزان توانایی و استعدادتان نسبت مستقیم دارد؛ پس شرکت در دوره‌های آموزشی به تنهایی می‌تواند معیار بسیار خوبی برای سنجش استعداد و میزان علاقه شما به بازیگری یا به طور کلی سینما و تئاتر را تعیین کند.

اما پیش از هر اقدامی آشنایی با تعریف بازیگری، مقدم بر رسیدن به پاسخ سؤال چگونه بازیگر شویم است. تعریف بازیگری اولین قدم برای ورود به این عرصه است. بازیگری در حقیقت تمام اعمال و رفتار‌هایی است که یک فرد برای شرح یک داستان و شخصیت‌های آن به نمایش می‌گذارد. از همین جمله در می‌یابیم که یک بازیگر باید شناختی فراگیر از ساختار قصه، درام و روانشناسی شخصیت داشته باشد و هرچه آشنایی شما با این مفاهیم عمیق‌تر شود، میزان باور‌پذیری و کیفیت کار شما بهتر خواهد بود.

فراموش نکنید که در عالم بازیگری و هنر، ورود شما به دنیای بازیگری راه‌های متعددی دارد اما یادگیری در آن ابدی است

چگونه بازیگر شویم؟

برای بازیگر شدن چه باید کرد؟ بگذارید در همین ابتدا، موضوع مهمی را به شما یادآور شویم که بازیگری هرگز مقصدی نیست که شما به سوی آن گام برمی‌دارد. تعبیر شما از بازیگری باید مقدار شناخت و آگاهی از خودتان در یک سطح باشد. این یعنی پیش از سؤال چگونه می‌توان بازیگر شد، باید از خودتان سؤال مهم‌تری بپرسید: آیا من بازیگر هستم؟!

برای رسیدن به پاسخ این سؤال کلیدی می‌توانید از اساتید و کارشناسان این عرصه کمک بگیرید اما پاسخ نهایی نزد شماست. شما هستید که سرانجام جهان را با توانایی‌هایتان آشنا می‌کنید و هیچ کس جز شما از جهان بی‌نظیر ذهن و استعدادتان مطلع نیست. فراموش نکنید مسیر رؤیایی بازیگری به هیچ عنوان ساده و بی‌دردسر نیست و مستلزم کوشش و جستجوی فراوان است و این جستجو باید از خودتان آغاز شود تا شرایط بازیگر شدن را در وجود خود پیدا کنید.

 

شرکت در دوره‌های حضوری و آنلاین بازیگری یکی از بهترین راه‌های بازیگر شدن است. در این دوره‌ها می‌آموزید که چگونه می‌توان بازیگر شد. هم زمان با تمرین‌هایی که در طول دوره آموزش به شما داده می‌شود شما با خودتان مواجه می‌شوید تا استعداد نهفته و بازیگر درونتان را پیدا کنید. چقدر از پس کار‌هایی که به شما محول می‌شود برمی‌آیید؟ فرض کنید در یک کلاس تمرین حس، از شما خواسته شود با شنیدن یک موسیقی غم‌انگیز تمام احساسات اندوهگین وجودتان را بیرون بریزید. خب چه می‌کنید؟ شما قرار است در برابر ده‌ها غریبه به پهنای صورت اشک بریزید. مهم نیست چه قضاوتی درباره شما می‌کنند. مهم آن است که بیاموزید احساستان را در اختیار گرفته و به بهترین شکل آنها را نمایش دهید. آیا این کار به شما آرامش داد؟ آیا در نمایش احساسات درونی‌تان هر لحظه ایده و ابتکار جدیدی به خرج دادید؟ اگر پاسخ شما بله است، تبریک میگم؛ شما استعداد بازیگری دارید.

 آموزش بازیگری

شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری یکی از جدی‌ترین راه‌های ورود به دنیای بازیگری است و سالانه هزاران نفر در سراسر کشور در این دوره‌ها ثبت‌ نام می‌کنند. اساتید و پیشکسوتان این حرفه، علاوه بر اینکه شما را با تکنیک‌ها و روش‌های بازیگری آشنا می‌کنند، مسیرهای ورود به دنیای بازیگری را نیز به شما نشان می‌دهند. یادگیری تکنیک‌های بازیگری شامل تربیت حس، زبان بدن، فن بیان و کارگاه‌های شخصیت‌شناسی همگی به شما در خلق شخصیت‌ها و چهره‌های نمایشی ماندگار کمک خواهند کرد؛ اما تمام ماجرا این نیست. در جریان این دوره‌ها می‌آموزیم که چگونه بازیگر شویم و در برابر یادگیری و نقد منعطف باشیم. همچنین یاد می‌گیریم تا خوب مشاهده و به ‌درستی گوش کنیم.

اما با توجه به مشغله‌های روزمره ما در جامعه و گاها عدم دسترسی راحت به دلیل بعد مسافت و یا تداخل زمانی دوره‌ها با دیگر بخش‌های زندگی، ثبت نام حضوری در آموزشگاه‌های بازیگری اساتید بنام این حوزه امکان پذیر نیست و این مشکل مانع از پیشرفت و رسیدن ما به رؤیای بازیگری می‌شود.

امروزه به لطف پیشرفت فناوری‌های ارتباطی، دوره‌های مجازی و غیرحضوری در بستر اینترنت تحول و رشد قابل توجهی داشته است. برابری و یکسان‌سازی آموزش برای تمام مردم کشور از هر نقطه ایران با هر توان مالی و جایگاه اجتماعی نتیجه مهم این تحول بزرگ است و بانی کستر به‌ عنوان یکی از پیشتازان آموزش آنلاین بازیگری و سینما از نمونه‌های بارز این گزاره است.

دوره‌های آنلاین بازیگری مشابهت‌های زیادی با آموزشگاه‌های حضوری دارند. با این تفاوت که در هر زمان و مکان که باشید می‌توانید آموزش ببینید و از آموزش اساتید این حوزه بهره‌مند شوید

 دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ

استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ نخستین دوره آموزش آنلاین بازیگری بانی‌کستر است که با همکاری امین تارخ منتشر می‌شود. در این دوره هر آنچه شما باید از عناوین و مبانی آموزش بازیگری تا تست بازیگری بدانید توسط امین تارخ مطرح می‌شود. شما می‌توانید برای شرکت در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی بنر زیر وارد صفحه دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ شوید.

 تست بازیگری چیست؟

تست بازیگری یکی از محبوب‌ترین موضوعاتی است که از سوی بازیگر یا هنرجوی بازیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. در این مطلب می‌خواهیم هر آنچه مربوط به تست بازیگری وجود دارد را به شما بگوییم. از مرحله مشاهده فراخوان تا حضور و انتخاب و قرارداد.

نخست باید بپرسیم تست بازیگری چیست؟ گروه‌های تولید فیلم‌های سینمایی و تئاتر یا سریال و شبکه خانگی برای جذب عوامل مورد نیازشان، فراخوان‌هایی مرتبط با پروژه‌‌ خود منتشر می‌کنند. در این فراخوان‌ها به‌طور دقیق به تخصص، سن فرد مورد نظر، محل و تاریخ پروژه، عوامل اصلی و راه‌های ارتباطی با عوامل اشاره می‌شود؛ بنابراین اگر به فراخوانی برخوردید که اطلاعاتی ناقص و نامفهوم از پروژه می‌داد، تردید نکنید که عوامل فیلم حرفه‌ای نیستند یا چندان وضعیت روشنی از کارشان ندارند. در این فراخوان‌ها اغلب به دنبال بازیگرانی با ویژگی‌های مشخص می‌گردند. اگر این ویژگی‌ها با شما مطابقت داشت، می‌توانید با راه‌های ارتباطی تماس برقرار کنید.

ترانه علیدوستی

پوشش و ظاهر

پیش از حضور در محل تست، چند نکته را به یاد داشته باشید؛ نخست آنکه خوردن غذای سنگین یا شکم خالی هردو در حین تست، روی کار شما تاثیر می‌گذارد. افت فشار و قند یا دشواری در حرکت، کیفیت بازی شما را پایین می‌اورد. توصیه می‌کنیم حتما یک وعده ساده و مقوی پیش از تست میل کنید تا آماده درخشش باشید. ظاهر شما مسئله مهم دیگری است که نباید سهل‌انگار کنید. پوشیدن لباس نامتعارف و سایز نامناسب یا آرایش و مدل موی غیرعادی، کار شما را سخت می‌کند. تا جای ممکن ساده بگردید و سادگی پیشه کنید. فراموش نکنید کلید موفقیت در صداقت و سادگی است.

زبان بدن

زبان بدن شما پیش از خودتان شما را معرفی می‌کند. میزان اعتماد به نفس، راحتی و آرامش شما همگی در رفتار بدنی شما پیداست. تردید نکنید که کارگردان هر لحظه خدا خدا می‌کند تا شما برای نقشش مناسب باشید و تنش او کمتر از شما نیست، پس با اعتماد به نفس در چشمانش خیره شوید. با بدنی آرام و بدون استرس وارد شوید. همه‌چیز تحت اختیار شماست.

 

تست بازیگری با دوربین یا روی صحنه

تست بازیگری معمولا به ۲ روش دوربین یا صحنه‌ای برگزار می‌شود. به این معنی که شما یا در برابر دوربین بازی می‌کنید یا روی صحنه پلاتو یا نمایش. اغلب از بازیگر فیلمبرداری می‌شود تا بازی همه بازیگر‌ها در جایی ثبت شود. به‌طور کلی تفاوت چندانی میان این دو وجود ندارد، اما یک جمله مهم وجود دارد؛ اگر وارد شدید و دوربین را دیدید حتما پیش از ارائه بازی، این سوال مهم را بپرسید: موقع بازی در دوربین نگاه کنم یا خیر؟ این سوال به کارگردان می‌فهماند که شما اهمیت و شکل بازی برای دوربین را می‌دانید و برای تاثیرگذاری آمده‌اید. از همان ابتدا به دوربین توجه داشته باشید. شاید پیش از ورود شما روشن شده باشد. پس توجه کنید که به محض ورود، شما وارد فرایند تست شدید. هیچکس شبیه شما نیست و بهترین بازی شما در نقش شخصیت خودتان است، پس خودتان باشید.

 روش‌های تست بازیگری

گفت‌و‌گو

هر کارگردان روش خودش را در تست از بازیگر دارد. اغلب این جلسه‌ها با معارفه آغاز می‌شود. از شما می‌خواهند خودتان را معرفی کنید. ادامه راه برای هر فرد ممکن اس تفاوت داشته باشد. برخی کارگردان‌ها فقط با بازیگر گفت‌و‌گو می‌کنند تا وجوه شخصیتی و ظاهری او را بهتر بشناسند؛ در همین مرحله، بسیاری قبول یا رد می‌شوند. بعضی فیلمساز‌ها از بازیگر می‌خواهند تا از خاطرات یا اتفاق‌های خوب یا تلخ زندگی‌اش بگوید. این کار شما را در حالت‌های متفاوتی از شادی، غم، ترس یا غیره قرار می‌دهد. دقت کنید در این فرایند هرگز بازیگری نکنید و تا جای ممکن تلاش کنید طبیعی و واقعی صحبت کنید.

 

مونولوگ یا متن آماده

برخی کارگردان‌ها از بازیگر می‌خواهند تا متنی را برای آن‌ها یا دوربین بازی کند. در این مورد یا متنی به بازیگر داده می‌شود یا از او خواسته می‌شود تا متنی که در خاطر دارد را بازی کند. اگر متن جدیدی به شما داده شد، این را در خاطر داشته باشید که زمانی برای شخصیت‌سازی و درک شخصیت ندارید، پس تا جای ممکن تلاش کنید تا شخصیت را به خودتان نزدیک کنید و شبیه به شخصیت خودتان بازی کنید. این در بازی طبیعی و باورپذیری شما بسیار مفید خواهد بود. در حالتی که از شما خواسته شود خودتان مونولوگی را اجرا کنید، بدیهی است که لازم است چند متن متفاوت با حالات و احساسات مختلف در خاطر داشته باشید. این مونولوگ می‌تواند بخشی از یک نمایشنامه یا سکانسی از فیلم مورد علاقه‌تان باشد. متن را به‌خوبی تمرین کنید و سعی کنید اجرایی بی‌ارتباط با بازی بازیگر اصلی ارائه کنید. شخصیت را به حال و هوای خودتان نزدیک و از اصطلاحاً «بازیگری» بیش از حد خودداری کنید. در انتخاب مونولوگ تلاش کنید که متنی با تغییرات حسی مطلوب و مناسب برای نمایش توانایی بازیگری‌تان انتخاب کنید. قرار نیست از ابتدا اشک بریزید یا مدام با صدای بلند فریاد بزنید. نقش مناسب چهره و سن و ویژگی‌هایی که دارید را انتخاب کنید و در مونولوگ زندگی کنید. برای مشاهده نمونه مونولوگ‌هایی که می‌تواند در تست بازیگری آنلاین یا حضوری برای شما مفید باشد، مقاله «مونولوگ چیست» را در سایت بانی‌کستر مطالعه فرمایید.

بداهه

کار بداهه یکی از اساسی‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین تمرین‌های بازیگری است. شما در بداهه، خودتان را نشان می‌دهید و این را کارگردان‌های باهوش می‌دانند، پس پیش از حضور در تست بازیگری روی بداهه خودتان بیشتر کار کنید. بداهه در جلسه تست بازیگری ممکن است به بی‌شمار روش ممکن انجام پذیرد. ممکن است کارگردان از شما بخواهد تا خودتان را در وضعیتی مانند زندان، تنها در اتاق، یا سوژه مورد نظرش تصور کنید. شاید هم این تمرین بداهه به صورت گروهی انجام شود و چند نفر همزمان با شما در این بداهه حضور داشته باشند. شکلی از این روش تست را در اتود‌های استاد امین تارخ در دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ می‌توانید ببینید. هر رفتار غیرعادی و بزرگنمایی‌شده برای جلب نظر می‌تواند به ضرر شما تمام شود. سعی کنید در بداهه زندگی کنید و به موقع تاثیر گذار شوید.

تست بازیگری آنلاین

برای بالا رفتن سرعت گزینش بازیگر و عوامل، بسیاری از گروه‌ها به تست آنلاین رو آورده‌اند. تست آنلاین در ابتدایی‌ترین راهش به‌صورت ارسال ویدیو به یک شماره همراه انجام می‌شود. به این شکل که بازیگر مقابل دوربین از خودش فیلم می‌گیرد و برای فراخوان‌دهنده ارسال می‌کند؛ بنابراین تمام آنچه شما و بازی‌ شما را نشان می‌دهد در قالب یک فایل تصویری است، پس باید این کار را در حین سادگی با دقت انجام بدین. مقابل دوربین تلفن همراهتان بنشینید. دقت کنید که پشت سرتان فضا شلوغ نباشد. دیوار سفید، کتابخانه یا ترجیحا جایی که نظر را به خود جلب نکند. توجه کنید که محیط ساکت باشد و هرگونه شلوغی بر کارتان تاثیر منفی می‌گذارد. مهم است که حین بازی به دوربین نگاه کنید. مخاطب شما لنز است. به آن نگاه کنید و تلاش کنید روی هرکسی که قرار است فیلم را نگاه کند تاثیر بگذارید. هرگونه موسیقی یا افکت تصویری به شدت به ضرر بازی شماست. هرگز با هیچ اپلیکیشنی روی ویدیو تاثیر نگذارید که به سود شما نیست. خیلی ساده بنشینید و مونولوگ خود را بازی کنید.

فراخوان آنلاین

در سایت بانی‌کستر فراخوان به شکل آنلاین و شفاف ارائه می‌شود. شما با عضویت رایگان می‌توانید به طیف وسیعی از فراخوان‌ها در تمام نقاط کشور دسترسی داشته باشید. در این فراخوان‌ها تمام اطلاعات مورد نیاز از پروژه شامل نام و نوع اثر (سینمایی، سریال و…)، محل پروژه، نام و پروفایل فراخوان‌دهنده، نام کارگردان و تهیه‌کننده، خلاصه طرح و تخصص‌های مورد نظر وجود دارد. شما با بررسی موارد یاد شده فقط کافیست روی کلید من هستم در برابر تخصص مورد درخواست فراخوان کلیک کنین. با اینکار پروفایل شما از سوی فراخوان‌دهنده و عوامل پروژه بررسی می‌شود. توجه داشته‌ باشید که برخورداری پروفایل کامل و زیبا در انتخا شما بسیار موثر است؛ چرا که اینجا به صورت آنلاین از شما تست گرفته می‌شود. این تست به این شکل است که ایجاد‌کننده فراخوان به پروفایل شما مراجعه می‌کند و فیلم‌ها و تصاویری که در پروفایل گذاشتید را می‌بیند. کیفیت و تنوع ویدیو‌ها و عکس‌های شماست که قرار است به جای شما پذیرفته شود، پس در انتخاب و بارگذاری آن‌ها تا جای ممکن حساس باشید. عکس پروفایل، اطلاعات شخصی، ویژگی‌های ظاهری، آلبوم تصاویر، ویدیو‌ها، فایل های صوتی و رزومه‌ای اگر دارید همگی می‌توانند راهی برای ورود شما به دنیای بازیگری باشد.

203

تعداد فراخوان‌ها

13000

اعضای بانی‌کستر

11344

تعداد پیشنهاد همکاری

 زیست بازیگری

بازیگر باید یک زندگی عادی و در عین حال منطبق با نیاز‌هایش تجربه کند. سؤال کلیدی چگونه بازیگر شویم؟ را به یاد آورید. شما به عنوان یک بازیگر باید زندگی را با تمام فراز و نشیبی که دارد بپذیرید و تجربه کنید؛ بنابراین حضور شما در جامعه باید با مشاهده و گوش دادن به تک‌تک جزئیات همراه باشد. اگر به سر کار می‌روید مدت زمانی که شما از خانه تا محل کار سپری می‌کنید مهمترین زمان روز است. از این فرصت استفاده کنید و از تمام افرادی که در طول مسیر می‌بینید برای بهبود تجربه شخصی خودتان استفاده کنید. حدس روابط افراد، شغل آن‌ها و مشاهده رفتار و اعمال آن‌ها گنجینه شخصی شما را تکمیل‌تر می‌کند. چه کسی می‌داند؛ شاید چند روز بعد قرار باشد نقش همین کسی را بازی کنید که در اتوبوس کنارتان نشسته است.

زیست بازیگری به مشاهده مردم و شنیدن گفت‌و‌گوهایشان محدود نمی‌شود. یک بازیگر باید فراتر از یک شهروند عادی از هنر آگاهی داشته باشد. بخش مهمی از زیست بازیگری مطالعه و آشنایی با سبک‌های ادبی و تجسمی است. شما باید این توانایی را داشته باشید که در مورد آثار هنری و پدیده‌های اجتماعی پیرامونتان اندیشه کنید و صرفاً یک بیننده عادی نباشید. بازدید از گالری‌های هنری و آشنایی با نقاشان مهم و مطرح ایرانی و خارجی تنها آغاز راه است. شما مخاطب جدی و صاحب فکر و اندیشه هنر باشید. بی‌تردید سینما برای تمام اهالی این خانواده بزرگ تفریح و لذت است اما تماشای آثار فاخر و ارزشمند و شناخت چهره‌های مهم سینمای ایران و جهان بسیار مهم است. با مطالعه نقد‌های سینمایی و پیگیری رویداد‌های مهم سینما و تئاتر جهان خودتان را در معرض هنر ناب قرار دهید. این از اصول مهم ورود به دنیای بازیگری است.

 نتیجه‌گیری

در این مطلب سعی کردیم تصویری صحیح و جامع از راه ورود به دنیای بازیگری به شما ارائه کنیم. حالا می‌دانید که برای پاسخ به سؤال چگونه بازیگر شویم؟ به چه مطالب و موضوعاتی باید اشراف داشته باشید؛ اما این پایان راه نیست. هریک از مطالبی که در این مقاله مطرح شد باید به‌صورت موردی و دقیق بررسی شود. ما در بانی‌کستر در تمام طول راه با شما خواهیم بود. از مراحل آغازین آموزش و آشنایی با دنیای سینما و تئاتر تا ورود به دنیای بازیگری همراهتان هستیم. انتشار مقاله‌های آموزشی، ساخت دوره‌های آموزشی با برترین و شناخته‌شده‌ترین نام‌های آموزش بازیگری و معرفی شما به پروژه‌های سینمایی و نمایشی از جمله برنامه‌های ما برای شماست. تنها کافیست رایگان در سایت ما ثبت نام کنید تا از برنامه‌های آموزشی، مسابقه‌های بازیگری و فراخوان‌های سراسری بانی‌کستر آگاه شوید. مهم نیست از کدام نقطه ایران هستید.

پروفایل رایگان بازیگری
تست بازیگری رایگان

نظر خود را بنویسید

۹۱۲ دیدگاه

 1. مبینا رضایی

  تنها ارزوی بزرگی که دارم این است که بازیگر شوم و میدانم که میشوم چون علاقه ی خیلی خیلی زیادی به آن دارم

  پاسخ دهید
  1. رضا ابراهیمی

   منم دارم بازیگر میشم

   پاسخ دهید
   1. اشکان

    چطوری میشه توضیح بدید

    پاسخ دهید
    1. علی اصغر

     بازیگری شغل خوبی در امد خوبیم داره ولی به نظر من ادمای فقیر حتی اگه خیلی خوبم ک باشن نمی تونن بازیگر شن چون کسی بهشون تو جه ای نداره من هر چی بازیگر ایرانی دیدم بیشتر از خانواده های متوسط یا پول دار بوده منم خیلی دوس دارم بازیگر شم ولی نمیشه

     پاسخ دهید
     1. Ava

      خیلی ممنون بابت کمکتون.با توجه به نظر محترم اقای علی اصغر که من نظر شما رو نقض میکنم.ادمای فقیر هم میتونن به هرچی که میخوان برسن.اما فقط باید تلاش و امید و پشتکار داشته باشن.و به هرچی که میخوان برسن:)

     2. بی نام

      منم

     3. mali

      سلام من فوقولاده ب بازیگری علاقه دارم ولی چون توی ی استانی زندگی میکنم ک ن تست داره ن کلاس داره و ن حتی رشتشو داره واقعا دولت بایدرسیدگی کنه خیلیا هستند ک استعداددارن و شکوفانمیشه☺

     4. رضا گمینی

      با برنامه و هدف هیچ مانعی در برابر شما نیست

     5. Nana

      مطمعن باش اگه استعداد داشته باشی و همینطور تلاش کنی موفق میشی

     6. هلیا هادیگل

      اگه من بازیگر شدم حتما به این مورد رسیدگی می کنن

     7. mohammad

      رفیق اولش اینه که خیلی ها بودن تو بی پولی بازیگر شدن ,بگردی پیدا میشه,ولی به فرض که نباشه خوب تو اولیش باش ,
      یه جمله رو خیلی دوست دارم, ~همیشه همه میگن نمیشه تا یکی میاد میبینیم که میشه ~❤

     8. آرمین محمدی

      دقیقا منم موافقم . البته من فقط چون خیلی علاقه خاصی دارم دوستدارم بازیگر بشم مگرنه در آمدش برا من مهم نیس

     9. Ali

      منم همینطور ولی برای تقبل هزینه های این رشته پر فراز و نشیب و جنجالی زیادی فقیریم
      کاش میشد من و امثال من با دست خالی بهایی بهشان داده شود

     10. حنان فاضلی

      پس شاهرخ خان بازیگر نمی شد چون فقیر بود

     11. آرش

      میشی اما نه اونطور که بخوای اونطور که خودشون دوست دارن روقبول میکنن

     12. مهرداد

      قابل توجهتون شاید بیش تر بازیگران از خانواده مرفه باشند اما اغلب بازیگران نامی و قدرتمند چه در ایران چه در هالیوود و سینماهای بین المللی به از خانواده های کم وسعت بودند و خودشان به سختی به این مقام رسیدند شما تلاششان رو ببین نه پولشون رو مثل ال پاچینو که سلطان بازیگری لقب داره

     13. علی

      نه همچین چیزی رو نگین مثلا اقای مدیری

     14. علی

      به نظر من کسی میتونه وارد این کار بشه که نه به شهرت و نه پول فکر کنه چون اینطور تمرکز از روی کار از بین میره آدم های موفق عاشق کارشون هستند و هیچ منطقی برای این عشق وجود نداره چون اساسا انسان های عاقل و با منطق به هیچ جا نمیرسند پول بعد از همه این اتفاقات خودش میاد

     15. رضا گمینی

      دقیقاص همینظوره علی عزیز.

     16. محمدرضا

      قبول دارم،مشکل من هم همینه، با این که میدونم استعدادشو دارم،اما چه میشه کرد؟
      چیمون درسته که این‌باشه…

     17. ناشناس

      …دوست عزیز اتفاقی به این سایت اومدم جون من هم دوست دارم بازیگر شوم. حرف شما تا حدی درست است اما برای رسیدن به چیزی که واقعا میخوای به نشدن فکر نکن.خیلی ها از صفر به ۱۰۰ رسیدن .سخته اما میشه .فقط خودتو تو صحنه ببین

     18. Reyhan

      نه اصلا چنین چیزی نیست ما بازیگر های زیادی داریم که در خانوادهایی از سطح پایین بودن و الان مشهورن مهم تلاش و ایمان خودمونه که باهاش میتونیم موفق باشیم همیشه سعی کنیم به خودمون تلقین کنیم که اینده درخشان و فوق العاده ایی در انتظار ما هست

     19. علیرضا

      منم میخوام بازیگر شم ولی نه شهرمون کلاس درست و حسابی داره نه پولدارم اونقدر. تنها امیدم اینه که این فیلمنامه ای که روش کار میکنم بتونه ساخته بشه و وارد سینما بشم از اونجا کم کم و پله پله بازیگر بشم. البته اینم بگم که خیلی جلو آیینه تمرین میکنم و حالت ها و شرایط متفاوت رو درنظر میگیرم و خودمو تو اون شرایط قرار میدم ولی بار اولی که تست دادم گفتن بهم صدات افتضاحه ولی امیدم رو از دست ندادم و دارم روی صدامم کار میکنم. به نظر من تلاش و تمرین لازمه تا بازیگر شی و کنار نکشیدن عامل موفقیت های بزرگه.

     20. فاطمه

      اینطوری نیست اصلا پایدار روش بمون بهش میرسی

     21. مهران

      داداش اشتباه نکن خودم یکی از بازیگرانو دیدم که میگفت پول نداشته که حتی یه کفش خوب بخره

     22. آتنا

      بهترین هنرمندانمون همون آدمای به ظاهر فقیرن؛)

     23. پویا

      من یه پسر ۱۲ سالم و ۲/۳ ساله که بازیگری رو دوست دارم و علاقه زیادی دارم خانواده هم میتونم بگم پولدارن ولی به من برای بازیگری توجه نمیکنن و حتی من رو به یه جا نمیبرن برای تست حتی خب این رو گفتم که بدونی همه چی پول نیست

     24. عرفان نظری

      اصن این مهم نیست فقیر یا غنی . مهم امکانات هس که مال ما اینقدر فوله که یه کلاس حتی توی شهرهای دورمم نیست ولی میخوام بازیگر شم . حتی اگه فقیر هم باشی یجوری میرسی ولی دیکاپریو تو خونه اش ننشست بهش گفتن بیا سر کار .

     25. روح اسپارتا

      بنظرت بازیگرایی مثل جیم کری و برد پیت و دی کاپریو هم خانواده پولدار بودن؟جیم کری پول ناهار و شام خانواده رو هم نداشت ولی الان از بزرگ ترین چهره های کمدیه ربطی به پول نداره

     26. حسین

      بازیگری یه نوع استعداده.تو ایران هیچ کسی بی استعداد نیست.کاش میشد کانونی ایجاد کرد ک ابتدا از دنیای مجازی بعدش از نزدیک استعداد یابی کرد.مطمئن باشید اگه ب جوونای ایران بها بدهید از صفر صد میسازن فقط کافیه اون جرقه رو بزنین براشون.من خودم دیالوگای فیلم های ایران قدیمو همرو از مو مو بدون غلط میگم شاید همه استعداد بازیگریرو ابتدا نداشته باشم ولی سی درصد شروعشو دارم اما کسی نیست راه کار جلوم بذاره تا من تلاش کنم

     27. پایدار

      دیکاپریو و جی کی رولینگ هم فقیر بودن ولی سرمایه الان شون از همه بازیگرای ایرانی بیشتره

     28. حسین جلالی

      چرا میشه آدم اگه تلاش کنه میشه من هم از خانواده پول داری نیستم اما هم توانم را می زارم و می دونم بالاخره به هدفم میرسم

     29. سارینا

      تو اگه برای هدفت بجنگی اینا میشن بهونه ضمنا بهرام افشاری از خانواده ی پولداری نیومده اون زندگیش پر از سختی بوده و حالا میتونی زندگیشو ببینی همه مردم دوسش دارن ولی اون یهویی نپرید تو این کار اون چند ساله که داره تلاش میکنه و تلاش هاشم بی نتیجه نبوده

     30. Mahziar

      ببین داداش خیلی ها هستن که از صفر به صد رسیدن نمونه اش miliebobbybrown

     31. .

     32. تارا

      میشه دوست عزیز، هالیوود با اون همه دبدبه و کبکبه کلی بازیگر داره ک تو شروع کارشون فقیر بودن. انجلینا جولی، برد بیت و کلی بازیگر دیگه. از من میشنوی زندگینامشونو بخون چون واقعا بهت انگیزه میده. تو ایرانم زیادن جواد عزتی و مهران مدیری و …

     33. شیرین

      اصلا این طور نیست! خود رامبد جوان و مهران مدیری و خیلی های دیگه ام از خانواده سطح پایین بودن

     34. بی نام

      هرکسی در هر جایی میتواند بشود بازیگر

     35. ناشناس

      سلام
      من ۱۳ سالمه
      دوست دارم یعنی آرزوم که بشم بازیگر تو بچه گیم
      و تمامی استداد های بازیگری هم دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنیدن من را
      و من توی این سایت خیلی اتفاقی اومدم

     36. رضا گمینی

      سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     37. ناشناس
     38. hana

      سلام.
      اقا هرگز این حرف رو نزن اگه واقعا به خودت ایمان داشته باشی غیر ممکن هم ممکن میشه .
      خانواده منم با ین موضوع مخالف اند اما باید هر جمله ای که ما رو از هدفمون منع میکنه دور کنیم .
      هیچ کس موفق زاده نشده .

     39. hannaneh

      اقا هرگز این حرف رو نزن اگه واقعا به خودت ایمان داشته باشی غیر ممکن هم ممکن میشه .
      خانواده منم با ین موضوع مخالف اند اما باید هر جمله ای که ما رو از هدفمون منع میکنه دور کنیم .
      هیچ کس موفق زاده نشده .

     40. Amir

      داری اشتباه میکنی توی هر شرایطی ک باشی بازم میتونی بازیگر بشی چارلی چاپلین رو دیدی مگه کی بود نمایش خیابانی میداد اما اینقدر مشهور شد اینقدر دل سرد نباش. تو هر حرفه ای بهترین خود بودن موفقیته

     41. امین شیخ بگلو

      باسلام….من با همه نظراتی که میگن بیشتر استان های نه کلاس بازیگری دارن و نه تست میگیرن و نه حتی بعضی از اون های به تعداد کمتر از انگشت های یک دست سالن تئاتر دارن کاش میشد که رسیدگی کننن…..من الان از ۹ سالگی عشقم شده بازیگری و حتی چند بار داشتم به خاطر اون از مدرسه و درس می افتادم و یادم میرفت امتحان بخونم یا تکلیف ولی خب اشکالی نداره اصلا بیفتم به نظر من اگر آدم به کاری که میخواد انجام بده عشق نورزه و اونو دوست نداشته باشه هم به خودش و هم به مردم و هم به اون کار ضربه میزنه ….انسان باید دنبال کاری بره که اول دوستش داره دوم استعدادشو داره و سوم اعتماد به نفس و علمشو دارم ….خیلی هامون به زور والدین داریم تو مدارسی درس می خونیم که حتی نقاشی هم نمیدن ما بکشیم چه برسه مسابقات نمایش و اینا ….و دوستان عزیزی که میگن فقط پولدارا و خانواده های متوسط …اولش اینو بگم که با این اوضاع مملکت ما فقط ۳ قشر داریم ۱ – افرادی که دقیقا روی خط فقرن ..۲- افرادی که زیر خط فقرن ……۳- افرادی که بالای خط فقرن …..برای همین من خودم چند نفر رو میگم که زیر خط فقر بودن و موفق شدن…یکیش آقای مهران مدیری که تونستن سعود کنن و موفق شن ….پس خودتونو نبازین و از آقای امین تارخ از ته دل تشکر میکنم و خداروشکر میکنم که این کارگاه بازیگری ساخته شد که افرادی که نمیتونن حضور پیدا کنند در کلاس حضوری بازیگری یا استانشون وشهرشون امکانات نداره و یا در این اوضاع کرونا کلا قرنطینه شده اند میتوانند از این کلاس های استفاده کنند ….واقعا متشکرم از شما….و دوما که اگر کسی به علت پول و ثروت داره میاد با عرصه بازیگری این رو بدونه که در این شرایط و در این چند سال که سینما و تلویزیون بودجه اش خیلی کمه تو نمیتونی پولدارشی اگه پول میخوای برو دکتر شو که نه مالیات میدن و برای پر کردن یه دندون ۲۰۰ هزار تومن میگیرن …پس اینکار نیاز به علاقه و دوست داشتن بازیگری هست نه به خاطر شهرت و ثروت

     42. بی نام

      به نظرم داری یکم درست میگی چون آدم های که پول دار هستن خانواده هاشون پشتشون هستن و اینکه نباید به اینکه فقیر هستی فکر کنی چون تو اگه آرزوت رو دنبال کنی میتونی زنجیره ی فقر رو در خانواده ات بشکنی، فقط باید به خودت ایمان داشته باشی. من خودم عاشق بازیگری هستم ولی اینجا تو منطقه ی من نه کلاس هست نه چیزی و اینکه بطور اجازه ی درس خوندن بهم میدن اگه بفهمم که آرزوم چیه فکر کنم به شدت باهاش مخالفت کنن چون انسان های دور و ور من یکم ذهنیت محدودی نسبت به پیشرفت دارن ولی با وجود محدودیت و فقر به نظرم میشه که انجامش داد فقط باید یه حرکتی آدم بکنه تا به نتیجه برسه.

     43. رسول

      خوب این درست نیست عزیزم درسته کسانی مث من سطح بالا ی جامعه ان اما با تلاش هم میشه بیای پس کوشش کن و ربطی به سطح مالی و اجتماعی نداره با اینکه پدرم پارتی زیادی در این کار ها داره اما مث شما سطح پایینی ها تلاش کردم تا الان تونستم

     44. Asal

      من خییلیییی به بازیگرییییی
      علاقه دارم
      ولی به خاطر پدرم
      نمیزاره بازیگر بشم
      باید به خاطر یکی دیگع آرزوی من
      از بین بره

     45. Fayemehk

      چه آدم هایی که فقیر بودن و به چه موفقیت های بزرگی رسیدند…

     46. sarina

      خیلی ممنون بابت کمکتون ❤

     47. مهدا حسینی

      میشه اگه خودت خیلی دوست داشته باشی و باید تلاش کنی اگه به خودت بگی نمی توانم خب نمی توانی چون دیگه برای بازیگر شدن شوق نداری

     48. هستی اکبری

      من علاقه زیادی ب بازیگری و خواننده گی و نوازندگی دارم لطفا شماره یه استاد بازیگر رو به من بدید چون من احساس بی ارزش بودن میکنم و میخوام ب همع ثابت کنم ک میتونم و احمقو خنگ نیستم لطفا کمکم کنید چون واقعا سختمه ک بی ارزش باشم

     49. رضا گمینی

      سلام هستی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     50. نیکی

      خو من هستم اما فعلا تست ندادم جایی یعنی الا ترم اخر دوره دیدنمع
      من صدامم خوبع باید برم برای خوانندگی هم تست بدم

     51. پرستو عباسی

      به پولدار بودن یا نبودن هیچ ربطی نداره . چون اکثر ادمای موفق کنار یک خانواده ی فقیر بزرگ شدن و به موفقیت رسیدن . چون تلاش کردن . شما هم اگر به بازیگری علاقه داری برو دنبالش و تلاش کن

     52. حدیثه عظیمی

      آدرس جایی رو دارید برای گرفتن تست بازیگری؟

     53. جواد

      این تور هم نیست علی صادقی امین حیایی مهران مدیری از بچگی کار میکردم

     54. حانیه

      چرا میشه امیدتو از دست نده عزیزم

     55. Armin

      اصلا اینطور نیس عزیز من خواستن توانستن است

     56. نازیلا محمدی بازیگر

      نخیرم اینطوری نیست نوید محمدزاده یکی از ادمای فقیر کرد بود جایزه بهترین بازیگر رو هم گرفت

    2. صابر

     علاقه به بازیگری با توجه به وضعیت مشهور بودن و شایعه ها درباره بازیگران چیزیه که هرکسی داره و خیلی هم حس میکنه توانایی این حرفه رو داره مثل من چون منم همه اینارو میدونم راستش الانم فقط یه لحظه وسوسه شدم سر بزنم به این سایت اما دروغ چرا اعتقادشو دارم اگه حقم باشه اون اتفاق که باید بیوفته میوفته و منم واردش میشم چه الان که ۲۲ سالمه زندگیم خالی از اتفاقه چه ۶۰ سالگیم که اگر زنده باشم , بخاد بیوفته میوفته

     پاسخ دهید
     1. ناجی

      سلام…
      منم خیلی پیگیرم
      ولی شرایط بد زندگیم باعث شده عقب بیوفتم.
      ولی شاید بتونم …کسی اگه کتابی داره معرفی کنه که ب شخصیت پردازی مربوط باشه ..مرسی ..

    3. Reyhan

     سلام من بازیگری رو خیلی دوست دارم و علاقم شدیدا به این شغل زیاده نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

     پاسخ دهید
    4. محمد محمد زاده

     دوست دارم بازیگرشم چندباری تست دادم برای این کار خوب هستم ولی نمیدونم چرا ویگه خبری نمیشه ازشون چیکار کنم بتونم بازیگر شم

     پاسخ دهید
    5. بهار

     سلام
     منم بازیگری را خیلی دوست دارم و امید وارم هر چه زودتر بازیگر بشم.

     پاسخ دهید
     1. علیرضا

      کلاس بازیگری برو

    6. محمد

     هر کسی ی بازیگر مرد خاص نیاز داشت فقط ی پیام بده منو ببینی انتخابم میکنی
     برای نقش منفی نقش بد و طنز مهارت و استایل عالی
     ۰۹۱۱۷۹۷۶۲۳۶

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام حدیث عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     1. رضا گمینی

      دوره دانلودی هستش مبینای عزیزو تهیه می‌کنین و دانلود می‌کنین.

    7. سادات

     منم خیلی علاقه دارم به بتزیگری وانشاالله میدانم که میشم وآینده ای خوبی خواهد در پیش داشت

     پاسخ دهید
    8. زهره احمدلو

     یکی ازارزوهای بزرگم بازیگرشدنه وتئاترکارمیکنم امادوست دارم سریال وسینماکارکنم ویکی ازویژه ترین خواسته هام تواین رشته این بااقای تارخ واقای مهدی سلطانی هم بازی بشم

     پاسخ دهید
     1. zahra

      من میخواهم بازیگر شوم ولی نمیدانم چطور

     2. رضا گمینی

      سلام زهرای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    9. نیما فردوسی سرجو

     من یک بازیگر حرفی هستم

     پاسخ دهید
    10. رها احمدی

     من علاقه خیلییییی زیادی به بازیگری دارم و امیدوارم بتونم بیام تهران و در کلاس بازیگری اقای
     تارخ شرکت کنم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام رها جان. می‌تونی برای شروع از دوره دانلودی آقای تارخ شروخ کنی.

     2. رضا گمینی

      سلام رها جان می‌تونی برای شروع از دوره دانلودی استاد تارخ شروع کنی. از همین سایت می‌تونی تهیه کنی

    11. فاطیما

     خیلی دوس دارم بازیگربشم چیکارکنم ؟؟

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام فاطیمای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     2. امیررضارفیعی

      ببخشید من تنها آرزو که دارم اینکه یک بازیگر بشم ن به خاطر پولش ن اصلافقط برای اینکه دیده بشم خودمو تو تلویزیون ببینم و من خونه ما از تهران خیلی دور و تو شهری که هستم اصلا سینما ای وجود نداره

    12. محمد

     خواستن توانستن است منم میتونم بازیگره خوبی بشم ب امیده خدا

     پاسخ دهید
    13. زهرا

     سلام من خیلی به بازیگری علاقه دارم و در کلاس تئاتر هم شرکت کردم امیدوارم که به بازیگری برسم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام زهرای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده تا از هر نقطه ایران دیده بشن. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی. این اولین آموزش بازیگری برای هنرمندان سراسر ایرانه.

    14. مهساشیرازی

     منم عاشق بازیگری هستم و اصفهان هستم ولی علاقه ام انقدر شدید بود ک بالاخره کلاس های اقای تارخ رو ثبت نام کردم و همینکه تو کلاسشون شرکت کردم خیلی خوشحالم و انشالله اگ لیاقت داشتم بازیگر بشم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام مهسای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده تا از هر نقطه ایران دیده بشن. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی. این اولین آموزش بازیگری برای هنرمندان سراسر ایرانه.

    15. ویدا

     چطوری باید رفت سمت بازیگری؟

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام ویدای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    16. فاطمه کاظمی

     دوست دارم بازیگر‌شم‌ و میشم

     پاسخ دهید
    17. ستایش الفتی

     من بزرگترین آرزوم اینه که بازیگر شم اما خانوادم منو به این باور رسوندن که من نمیتونم و تو این راه موفق نمیشم اما خودم می‌دونم که میتونم الآنم واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کرد یا اصلا میتونم اما مطمعنم من میتونم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام ستایش عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   2. نازنین متعجب

    من عاشق بازیگری هستم و ارزو دارم درس بخوانم و در بورسیه انتخاب شوم و درانجا ادامه تحصیل بدم و در ترکیه بازیگری معروف شوم
    و من نذر کرده ام که اگر بازیگر شوم اولین پولی که از ان دریافت میکنم را به نیازمندان بدهم

    پاسخ دهید
     1. mahdieh

      بله ترکیه خیلی ها دوست دارن و بهش میرسن چیز عجیبی نیست..

     2. Mahdi

      اره منم دوست دارم غیر از ایران بازی کنم

     3. پایدار

      قیافت به بازیگرای ترکیه ای میخوره

     4. هلنا

      سلام چطور باید عکس و ویدیو رو براتون ارسال کنیم تا بتونم تست بازیگری بدم راهنمایی کنید لطفا☺

    1. مهرداد

     درود
     کارهای هنری به ویژه بازیگری به من ارامش روانی خیلی زیادی میده تا جایی که بیش تر اواقات زندگیمو در حال بازی کردن نقش هستم برای ارام شدن خودم از لاین لحاظ دوستش دارم و خوب استعدادش رو هم از طریق کتاب ها و تست هایی که خوندم و گرفتم مطمین شدم که دارم . فقط بین دو راهی گیر کردم که از طریق کنکور هنر و دانشگاه وارد شم بهتره یا از طریق کلاس بازیگری یعنی توی کدوم یکی از این ها اموزش خالص تر و وقت هم کم تر هدر میره و بیش تر مطالعات حول بازیگریه نه چیز دیگه؟؟؟؟؟

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام مهرداد عزیز. انتخاب این دو مسیر با صلاحدید شما انجام میشه و هیچکس نمی‌تونه بگه بهترین راه چیه. این منوط به استعداد، موقعیت زندگی و هدف شما برای آینده‌اس. پیشنهاد شخصیم اینه که برای خودت زندگی کنی و چیزی که واقعا دوست داری رو انتخاب کن. کسی جای شما زندگی نمی‌کنه و شما فقط یک بار شانس زندگی داری.

     2. شایان

      بازیگری به خیلی ها آرامش میده مثل من

     3. نرجس شهیدی زاده

      سلام خدمت شما عزیزان
      من میخواستم بهتون اطلاع بدم که
      من شخصا بسیار بسیار زیاد ب بازیگری علاقهمند هستم
      و اینو گفتم ک بتونم از همین راه وارد کلاس های آموزشی بشم و بازیگرشم
      اگ لطف کنین کمک کنید و پیگیری کنید خیلی خیلی ممنونتون میشم

    2. Milad

     منم کاملا باشما هم نظروعقیده ام ایشالا به آرزومون برسیم.

     پاسخ دهید
    3. مارال

     دقیقا منم همیشه تو دلم میگم ای خدا بهت قول میدم با اولین حقوق بازیگریم یه استفاده مفید کنم که نیازمندان ازش بهره ببرم چون دوس دارم آدمایی که نون خوردن …. ندارن
     به مراد دلشون برسن . با سپاس
     مارال.فرخی

     پاسخ دهید
    4. بی نام

     به نظرم تو هم میتونی در ترکیه یه بازیگر معروف بشی اگه بهش علاقه داشته باشی (موفق باشی). منم خودم عاشق اینم که ایدل شم ولی نه کلاسی رفته و نه زبان بلدم و اینکه هیچ پولی هم ندارم ولی باز هم امیدم به خودم هست و فکر می‌کنم کم کم میشه. و اینکه نذر کردم چاره ای از تو دوا نمیکنه مگر اینکه خودت بخوای و له دستش بیاری پس تلاش کن به رویاهات برسی

     پاسخ دهید
     1. ستایش شیرازی نیا

      به نظر من بازیگری استعداد میخواد منم خیلی استعداد دارم مخصوصا توی نویسندگی و فیلمنامه نویسی من از بچگی همه معلم هام بهم میگفتن نویسنذگی عالی مخصوصا یکی از معلم هام که خیلی هم دوسشون دارم خیلی تشویقم کردن و منم انگیزه به دست اوردم تا اینکه فهمیدم به جز نویسندگی استعداد بازیگری هم دارم الان هم در حال نوشتن یک فیلمنامه هستم و خیلی دلم میخواد بفروشمش و فیلمم ساخته بشه یکسر دنبال کارگردان میگردم من توی شهرستان زندگی میکنم و توی تهران نیستم به نظر شما اگه فراخوان فیلمنامم رو بزارم تو بانی کستر ممکنه فروش بره؟خواهش میکنم کمک کنی. من استعداد زیادی دارم که میخوام شکوفا بشه

   3. نوین ایمانی

    سلام لطفا کمکم کنید تا منم بتون یکی از بازیگرای اینده باشم شک ندارم که نتونم خوب بازی کنم

    پاسخ دهید
   4. Amir

    دوستان توی حرفه بازیگری پارتی بازی هست منظورم اینکه اکثر بازیگرها باپارتی وارد این کارمیشن؟یاواقعا اگه کسی استعدادشو داشته باشه به جایی میرسه؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     با فکر کردن به اینکه فقط با پارتی می‌تونی کاری رو انجام بدی فقط خودت رو از رسیدن به رویاهات دور می‌کنی. فکر آینده و علاقت باش و تو مسیرش تلاش کن.

     پاسخ دهید
    2. تارا

     این ک خیلیا با پارتی وارد میشن حقیقت محضه، ولی به این معنی نیست ک اگه پارتی نداشته باشی نمیتونی بازیگر شی. و اینکه استعداد مهم تره چون اونایی که استعداد ندارن و با پارتی وارد میشن بعد از یه مدت مردم از بازیشون زده میشن چون جذابیتی براشون نداره

     پاسخ دهید
   5. حسین

    از چه راهی میتونم بازیگران

    پاسخ دهید
    1. Arka

     ادم اگه استعداد داشته باشه و تمام مراحل رو به خوبی انجام بده چطور میتوند جذب شود حتما باید رشته صدا سیما بخواند یا با رشته های مثل علوم انسانی توانی جذب شودن داره

     پاسخ دهید
   6. احسان

    چه راه هایی رفتین چیکار کردین؟
    من عاشق بازیگری ام و یقین دارم که می تونم اما بچه شهرستانم کسی ام نیست راه و روش بهم بگه
    میدونم که میتونم اما متاسفانه کسی ندارم

    پاسخ دهید
    1. Fatemeh

     منم خیلی بازیگری رو دوست دارم من چهارده سالمه و از بچگی عاشق این حرفه بودم اما از یازده سالگی به این حرفه جدی فکر کردم ما در شهری بودیم که هیچ امکاناتی نداشت و با مخالفت پدرم رو به رو بودم اما بعد از دیدن علاقم پدرم به اصفهان نقل مکان کرد تا من اینجا به هنرستان برم
     پس اگه علاقه داشته باشی به همه جا میرسین دوستان

     پاسخ دهید
    2. مبینا طالبی

     سلام منم متاسفانه بچه شهرستانم که خیلی از تهران دوره.. متاسفانه. حالا شما پسر هستید ما دخترا تنهایی تو شهرِ غریب چکار کنیم؟ چجوری ساکن بشیم وقتی بی پناهیم؟ بدون هیچ آشنایی که راهمون بده خونش با این همه خرج خونه و مصیبت و….

     پاسخ دهید
    3. هلنا

     سلام من ۱۱ سالمه علاقه ی زیادی به بازیگری دارم خانوادم هم کمکم میکنن فقط نمیدونم از کجا باید شروع کنم

     پاسخ دهید
     1. بی نام

      تو خوبه خانواده ات پشتت هستن، ولی نمیدونی باید از کجا شروع کنی، به نظرم منتظر نمون یه حرکتی بکن چون تا حرکت نکنی نمیتونی به جای برسی من نه کلاس رفته ام نه خانواده ام پشتم هستن ولی من خودم، خودم را باور دارم و همین برا شروع کردن برام کافیه پس بهت پیشنهاد میکنم فردا دیره، همین الان یه کاری کن

    4. بی نام

     منم خیلی دوست دارم بازیگر شم ولی هیچ امکاناتی ندارم و حتی وضع مالیم و هم خوب نیست ولی میدونم با وجود اینکه هیچ کلاسی و هیچ تستی نداده ام اگه تلاش خودم رو بکنم حالا هر جور که می‌توانم، میتونم به رویام برسم پس به جای اینکه منتظر زمان مناسب باشی بهتره هر چه زود تر یه حرکتی کنی تا به نتیجه برسی. من عاشق خوانندگی هستم ولی میدونم باید از صفر شروع کرد برا همین میخوام ۰رو بازیگری در نظر بگیرم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

   7. حسین

    دادا کجا میری کلاس میشه توضیح بدی برام بفرستی جیمیل

    پاسخ دهید
   8. مهسا

    میشه به منم کمک کنید

    پاسخ دهید
   9. علی

    من دوست دارم بازیگربشم لطفا یکی کمک کنه تابجایی بالابرسم ممنون میشم من۱۴سالم است

    پاسخ دهید
    1. نازنین زهرا شاه حسینی

     من ۱۳سالمه و دوست دارم بازیگر بشم ما پولدار هم هستیم من چهار سال کلاس بازیگری رفتم ولی العان ب خاطر کرونا تعطیل شده ب نظرتون من العان چی کار کنم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام نازنین عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    1. ابوالفضل

     سلام ببخشید من کجا میتونم تست بدم ۱۵ سالمه و خیلی دوست دارم بازیگر شم رفیق منم فیلمنامه نویسی میکنه برام متن فرستاده و إجراء کردم فقط میخاستم بدونم کجا میتونم تست بدم از مازندران هستم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      سلام ابوالفضل جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    2. ستاره مزبانیان

     ممنون بابت راهنمایی که کردید ومن خیلی بازیگری دوست دارم عاشق بازیگری هستم و امید دارم که بازیگر میشم با پشت کار و تلاش ♥️

     پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام امیررضای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن جواب چگونه بازیگر شویم؟ توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بازی بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

     پاسخ دهید
     1. سبنا

      دوستان این طور ک معلومه همه ی ما به بازیگری علاقه زیادی داریم مهم نیست فقیر باشه یا پولدار پولدارا هم نباید زیاد دل خوش باشن چون فقیر عزیز خداست و اینو باور دارم ک خدا پشت پناه فقیر پس پول زیاد مهم نباشه تلاش کنید انشا الله موفق می شید روستای پولدار ناراحت نشید این حرفم برای همه مهم به خدا ایمان داشته باشید و به کارتون اعتقاد من آرزو م اینه ک بازیگر بشم موفق باشید

    2. ملینا حیدری

     منم میخوام ولی خیلی خجالتیم:)

     پاسخ دهید
     1. مبینا طالبی

      مثل من :(((((کاش بانی کستر بک مقاله ای درباره رفع خجالت بزاره

     2. رضا گمینی

      مبینای عزیز. در دوره آموزشی آقای امین تارخ در این رابطه صحبت کردیم.

   10. گوله برفی

    ی امضا بده؟

    پاسخ دهید
   11. ..

    میشه راه را به ما بگی

    پاسخ دهید
   12. مسعود

    منم میخوام بشم شما هم انشالله بشی

    پاسخ دهید
   13. amin hajian

    سلام
    اگه کسی استعداد داره تست میگیریم ازش
    تلگرام @Amin_hajiaan

    پاسخ دهید
    1. نیره آقایی

     بازیگری و دوست دارم و می‌خواهم تست بدم

     پاسخ دهید
   14. سیما

    چطوری شروع کردید؟؟ از کجا شروع کردید؟ یکی از دوستای من میخواد بره تئاتر و نمیدونه از کجا شروع کنه و چقدر باید هزینه کنه

    پاسخ دهید
   15. رز سلیمی

    چطوری ؟؟
    منم راهنمایی کنید خواهشا ارزوی بازیگر شدن رو دارم

    پاسخ دهید
   16. فاطمه زهرا

    من علاقه خیلی زیادی به بازیگری دارم و امیدوارم هستم که موفق بشم

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام فاطمه عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
   17. امیرمحمدپلاور

    باید علاقه ادم ب بازیگری انقدر بالا باشه ک بخواطره نقش خوب حاظر باشه مزد نگیره و من ب همچین علاقه ای رسیدم

    پاسخ دهید
   18. زینب سادات

    سلام منم خیلی دوست دارم بازیگر بشم و مطمنم که استعدادشو دارم همیشه بهش فک میکنم و میگم یعنی میشه ار نوجونانی علاقه ی زیادی دارم به بازیگری مطمنم اگ قدم بزارم تواین راه موفق میشم چون میتونم اگ کسی میتونه کمکم کنه و منومعرفی کنه به جایی مطمئنم که میتونم

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زینب عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن.

     پاسخ دهید
    2. هلنا

     سلام منم علاقه ی زیادی به بازیگری دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم ۱۱ سالمه

     پاسخ دهید
   19. نوح برمند پور

    سلام به همگی من می خوام بازیگر هالییوودی شوم درسم رو می خونم فوق دیپلم رو میگرم و می میرم هالییوود و شما هم کاری به امکانات و پول داشتن و یا ایرانی بدون رو نداشته نباشید ما ایرانی ها به هر شغلی که میخواهیم به راحتی با تلاش و کوشش به آن می رسیم پس اگر بازیگری رو واقعا دوستش دارید با تلاش و درس خواندن می توانید به آن برسید نه با اینکه کلاسش نیست یا پول نداریم و یا کسی به ما اهمیت نمی ده با تلاش و درس خواندن می توانیم به شغل مورد علاقه خود برسیم و همهی بازیگر اولش فقیر بودن ولی بعدش تلاش کردن ودرس خواندن تا به بازیگری رسیدن نه مثل ما که فکر می کنیم چون که فقیر هستیم و یا کلاسش نیست واقعا راست می گن بعضی از ایرانی ها بی عرضه هستند

    پاسخ دهید
   20. مرضیه خسروانیان

    چطوری میشه ب منم بگید

    پاسخ دهید
   21. فرشته عباسی

    با سلام و درود بنده فرشته هستم ۱۷ساله از استان البرز من اصالتا ترک هستم و تازه به البرز اسباب کشی کردیم با اینکه عاشق بازیگری هستم ولی بخاطر لهجم فکر نمیکنم قبولم کنن
    از اینجا هم به همه کارگردان عزیز میگم لطفاً مارو هم ببینین شاید بین ماهایی که اینجا نظر مینویسیم بهترین ها هست که خبر ندارید
    ⁩ باتشکر سایت خوبتون❤️⁩

    پاسخ دهید
   22. Amirali

    من واقعا علاقه شدیدی به بازیگری دارم .
    اگر کسی این پیام رو میبینه که میتونه به من کمک کنه لطفا با شمارم تماس بگیره .
    ۰۹۱۰۳۷۷۹۵۳۷
    پسرم ۱۵ ساله

    پاسخ دهید
   23. ریحانه غلامی خو

    به نظر من به چیزی ک میخای برسی
    هیچوقت ناامید نشو و ازش دست نکش
    تا جایی ک میتونی تلاش کن دنبال کن .
    هیچ کاری نشد نداره . همشون یه راه حلی دارن .
    تا به هدفم نرسیدی ول نکن تا جایی ک میتونی سختی بکش تا بش برسی
    ببین بازیگری هیچ ربطی به هزینه نداره خودتو با با این فکرت ناامید نکن
    « صبر کردن سخته اما حسرت کشیدن سخت تره
    موفق بودن جرعت میخواد

    پاسخ دهید
   24. رسول

    خوب این درست نیست عزیزم درسته کسانی مث من سطح بالا ی جامعه ان اما با تلاش هم میشه بیای پس کوشش کن و ربطی به سطح مالی و اجتماعی نداره با اینکه پدرم پارتی زیادی در این کار ها داره اما مث شما سطح پایینی ها تلاش کردم تا الان تونستم

    پاسخ دهید
    1. عزیز دل

     همیشه هستند کسایی که میان علکی حرف مفت میزنن مسل شما دوست عزیز الان سرو تح حرفت چی بود الکی داری چرت میگی خودتو اصلاح کن عقده ای نباش بدم میاد کسی خودشو از بقیه بالا تر ببینه

     پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام امیرعباس عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام فاطمه عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
   25. مریم فرهنگ

    من هم استعداد زیادی دارم میشه در این باره به من کمک کنی؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام مریم عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
   26. amir

    سلام میشه بگین چجوری میتونیم بازیگر شویم

    پاسخ دهید
   27. سارا و نیکا

    من و خواهرم که بازیگریم خوش به حالتون در سوئد حال می کنیم

    پاسخ دهید
   28. سارا نیکا

    من و خواهرم که بازیگریم خوش به حالمون تو سوئد داریم حال می کنیم

    پاسخ دهید
   29. احمد دهمرده

    واقعا من به بازی گری علاقه دارم

    پاسخ دهید
   30. محمدرضا

    سلام من میخام بازیگر شم اول باید برم کلاس من فقیرم ولی طلاشمومیکونم:-)

    پاسخ دهید
   31. H.az

    من به طور کاملا اتفاقی توی یه کلاس تائتر ثبت نام کردم ، از ۷ سالگیم علاقه ی خیلی زیادی با بازیگری داشتم و توی ذهنم پرورشش دادم ولی حالا که کلاس میریم مادرم اصلا اجازه نمی ده که بازیگر بشم . همه چیز پول نیست ما مشکل از نظر هزینش نداریم ولی اجازه ندارم که بازیگر بشم . کسانی که توی جا هایی هستن که نه تست هست و نه کلاس می تونن به وسیله ی برنامه ها ویا فیلم های انلاین و یا کلاس ها اموزش ببینن ولی کسانی که اجازه ندارند کلاس رفتن هم براشون وقت تلف کردنه

    پاسخ دهید
   32. سارینا باقری

    بهترین شغل دنیا بازیگری هست
    من آرزو دارم بازیگر شم و باید بشم
    خیلیا میگن کار آسونی نیست ولی من میگم چه کار سختی باشه چه نباشه من بایدبازیگر بشم
    بازیگری شغل خوبی و پیش نهاد
    میکنم بازیگر شید

    پاسخ دهید
   33. مهساشیرازی

    واقعا نمیفهمم چرا بعضیا هی میگن بازیگری واسه پولداراس اخه چ ربطی داره شماهرکلاسی بخوایید ثبت نام کنید هرکلاس هنری قیمت هاش همینه دیگ باید از ی چیزاییت بزنی ک بتونی تو کلاس ها شرکت کنی منم خودم از قشر ضعیف جامعه ام ۵ سال تلاش کردم تا بالاخره پولم جمع شد و تونستم تو کلاس اقای تارخ ثبت نام کنم …اگ بهترین کلاس بخوایی بری همینه قیمت هاش … وگرنه کلاسای ابکی هم تو اصفهان بود با ترمی یک میلیون ولی معلومه چرته…

    پاسخ دهید
   34. الناز مرادی

    سلام تو زندگیم خیلی سختی کشیدم و هیچ ارزوی ب غیره با زیگر شدن ندارم و. تمام تلاشم میکنم بهش برسم من ب خاطر مسکلات زندگیم ۱۰۰ بار تا حالا شکست خوردم و تنها امیدم بازیگر شدنه

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام الناز عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
   1. علیمون

    تو بحث تجارت سخت ترین کار عرضه است توی بازیگری هم سخت ترین کار دیده شدنه مرحله آخر و سخت ترین مرحله کاری که بیشتر ما منتظرشیم و همینطور پیر میشیم افسوس از یه کلاس استعدادیابی درست و حسابی

    پاسخ دهید
    1. رضا

     اتفاقاداداش من خودم دارم کلاس های استادکیمیایی رومیگزرونم ببین.دیذه شده اسونه این سخته که بتونی بمونی

     پاسخ دهید
     1. ارش

      چطوره کلاس هاش

  2. بانی‌کستر

   خیلی خوبه
   تو میتونی اینجا یه پروفایل برای خودت درست کنی تا براحتی در دسترس فیلمسازای کشور قرار بگیری.

   پاسخ دهید
   1. سهراب خسروی

    سلام وقت بخیر.ممنون از مطالب خوبتون

    پاسخ دهید
     1. Mahdi

      منم میخوام تست بازیگری بدم پروفایل و عنوان هامم گذاشتم تو برنامه تون ولی ویدیو نگذاشتم و اماده هر تست بازیگری هستم

     2. رضا گمینی

      باید ویدیو بذاری مهدی عزیز

     3. قاشم

      اره مفید بوده ولی یکم از بازیگر ها هم بگید بازیگر ها چطور به اینجا رسیدن لطفا اگر تونستید اینکارو انجام دهید سپاس از شما

     4. رضا گمینی

      لایو‌های مارو در اینستاگرام دنبال کنین. IGTV شده

    1. Reza

     سلام معذرت میخوام چطوری میشه پروفایل درست کرد؟؟؟

     پاسخ دهید
   2. مینا

    سلام من عاشششق بازیگری هستم چون خیلی آدم احساسی هستم که سریع توی محیط اطراف غرق میشم و همه اطرافیان بهم میگن تو بازیگر قابلی میتونی بشی.خودم خیلی دوست دارم خواب و خوراکمه.فقط نمیدونم چطور باید اقدام کنم.لطفا اگر دوستی میدونه منو راهنمایی کنه..مرسی

    پاسخ دهید
    1. رضا

     مثلمافقط اینانیستن من خودم هنرورم منم فکرتوروداشتم ولی واقعامسیرپرفرازونشیبیه فوق العاده سخته

     پاسخ دهید
     1. Diana

      hey . i just wanna tell you to continue like Joker

    2. Zahra tabibzadeh

     سلام لطفا منو هم راهنمایی کنید میخواهم بازیگرشم

     پاسخ دهید
     1. Mahdi

      من میتونم کمکتون کنم

    3. Melika

     سلام دوست عزیز من یک پیشنهاد دارم میتونی اول بری تاتر بعد که خیلی خوب بازی کردن آخر سر یک تست بازیگری میگیرن که مثلاً نقشت اینکه به خاطره یک موضوع ناراحت کننده گریه کنی بعد اونجا شمارتو میگی دیگه اسمشتو میگی اینا بعد اگه قبول شدی که حتما میشی کارگردان بهت زنگ میزنه که قبول شدی از قانون جذب هم میتونی استفاده کنی که شانس قبولت بیشترشه اینم بهت بگم که خیلی خوشانسی ک خانوادت بهت انگیزه و اعتماد به نفس میدن خانواده من ک میگن باید پارتی داشته باشی

     پاسخ دهید
   3. محمد متین

    من بازیگری رو خیلی دوست دارم و اطرافیانم همیشه منو تشویق میکنن برای این کار امانمیدونم از کجاو چجوری شروع کنم لطفا اگ میشع راهنمایی کنین ممنون

    پاسخ دهید
    1. ناشناس

     منم دارم کلاس های آقای امین تارخ رو که تو تهرانه میرم خیلی خوبه تازه آقای جواد افشار کارگردانه داره یه فیلم میسازه که منم توشم حتما کلاس آقای تارخ رو برید هزینشم مناسبه چهار میلیون هشتصد
     به زودی سریال آقای افشار که منم توشم پخش میشه نکاه کنیدکنید

     پاسخ دهید
     1. حامد

      خؤشبحالت

     2. سعیده

      خوشبحال شما پولدارا ما که از این پولا نداریم والااا

     3. زهرا

      سلام.میشه ادرس کلاس های اقای تارخ رو بدین.ممنون

     4. رضا گمینی

      داخل اینترنت اسمش رو سرچ بکنین پیدا می‌کنین

     5. amin

      هزینه کلاس های امین تارخ ده ملیون تومنه…

     6. آیدا

      سلام
      من عاشق بازیگری هستم و واقعا هم استعداد دارم توی تمام نمایش هاو تئاتر های مدرسه هم منو میخوان ۱۳سالمه توی شهرستان هستم و هیچ دسترسی هم به کلاس های بازیگری ندارم پدر و مادرم میگن که هنوز میتونی انتخاب کنی و رشته دیگری رو بپذیری و من علاقه بسیاری به بازیگری دارم ولی چیز زیادی دربارش نمیدونم میشه بگید قیمت کلاس ها چقدره یا اینکه این شغل فقط باید با کلاس رفتن شروع بشه چند سال طول میکشه یا هر چیزه دیگه که برای این حرفه لازمه

     7. رضا گمینی

      سلام آیدا جان. به‌زودی مقاله‌ای در مورد آموزشگاه‌های بازیگری کار می‌کنیم.

     8. امیررضارفیعی

      خوشبحالت ما ازاین شانس ها نداریم تازه من خونمون از تهران خیلی دور ن اینکه تا الان تهران نرفتم ن رفتم ولی ۵ تا ۶ بار رفتم

   4. هدیه رضایی

    سلام خسته نباشید چجوری باید مطلع بشیم ک مثلا فلان جا دارن تست میگیرن ک ماام بریم تست بدیم

    پاسخ دهید
   5. Samneh

    سلام
    من دختری ۱۵ساکن تهرانم و علاقه زیادی نسبت به بازیگری دارم. و همچنین ۱۱سال که تکواندو کارم. ‌ودان۲دارم و چهره زیبایی دارم
    میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام سمانه عزیز. ما یه سایت آموزش و معرفی آنلاین هنرمندان عرصه سینما و تئاتر هستیم. حتما توی سایت روی گزینه عضویت کلیک و رایگان ثبت‌نام کنین تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما اطلاعات مربوط به خودتون رو تکمیل کنین و عکس و فیلم آپلود کنین.

     پاسخ دهید
  3. سعید گلی پور

   خسته شدم ازبس پول خرج کردم تورو خدا راهی نشون بدین برای بازیگر شدن

   پاسخ دهید
   1. بانی‌کستر

    سلام سعید جان
    اتفاقا ما این سایت رو ایجاد کردیم تا شما علاقه مندان به بازیگری راحتتر و با هزینه کمتر بتونید وارد هنرهای نمایشی شوید.
    صفحه اصلی سایت رو ببین تا بیشتر با بانی کستر آشنا بشی.

    پاسخ دهید
    1. لینک سایت میشه بذارین

     میشه لینک سایت بذاری
     ممنون

     پاسخ دهید
  4. reyhaneh

   سلام من هر چقدر میخام عضو بانی کستر بشم نمیشه میتونین راهنماییم کنین…یه سوال دیگه توی اصفهان برای تابستان سال۹۸ کلاس بازیگری تشکیل نمیشه؟؟

   پاسخ دهید
   1. بانی‌کستر

    سلام ریحانه
    هر مسئله ای برای ثبت نامت تو بانی کستر داری از طریق چت سایت که آیکونش در پایین سمت چپ هست بگو تا بچه ها کمکت کنند.
    ما اطلاعی از کلاس های بازیگری اصفهان نداریم اما یه زودی دوره های آنلاین میذاریم.

    پاسخ دهید
    1. هانا

     سلام
     عالیه کاش زودتر کلاسهای آنلاینتون رو شروع کنید…
     با سپاس

     پاسخ دهید
     1. بانی‌کستر

      سلام هانا
      ما به تازگی با قرار دادن آموزش بازیگری کوین اسپیسی آموزش آنلاین رو شروع کردیم که در کنار این دوره میخواهیم بچه ها تمریناتش رو انجام بدهند و از خودشون تو سایت ویدیو بذارند تا پروفایل مناسب تری برای ارائه به فیلمسازها داشته باشند. از طریق لینک زیر میتونی این آموزش رو تهیه کنی و خودت رو حرفه ای تر کنی.
      https://banicaster.com/product/kevin-spacey/

   2. حسین عثمانی

    من هم میخوام بازیگری رو امتحان کنم، البته در اصفهان هستم، اموزشگاه فیلمساز فردا میرم برای مشاوره، کسی میدونه اعتبار کلاساش ب چه شکله

    پاسخ دهید
   3. آرمین صولت

    سلام من کلا به رشته هنری علاقه زیادی دارم اما خانواده ام مخالف میگن بازیگری پول و پارتی میخواد.میگن اگه استعداد عالی هم داشته باشی ولی پارت بازی نمیذارت بازیگر بشی.

    پاسخ دهید
  5. ژیار دولتی

   قبل از اینکه به دنبال بازیگری بروم
   تاریکی را احساس نمیکردم
   مگر تاریکی چیزی جز نبود نور نیست
   مگر میشود نبود را احساس کرد
   الان که قصد دارم دنبال بازیگری بروم دارم تاریکی را احساس میکنم
   یعنی ایمان دارم که راه خیلی سختیه
   یه چیزی توی مایه های خبر مرگ عزیزی که بهش نرسیدی
   تا حالا این نوع استرس و سر درگمی رو احساس نکرده بودم
   احساس میکنم یه شخص دیگری هستم دارم مثل مار یواش یواش از خودی که حاضر نبودم یه لحظه تنهاش بذارم کنده میشم
   به امید موفقیت

   پاسخ دهید
   1. حسین عثمانی

    یادمه یه روزی ی کارگردان معروف منو دید وگفت میخوای بازیگر بشی ولی من بی عقل اون موقع گفتم ن، افسوس، بنظرتون کلاس بازیگری در اصفهان خوبه

    پاسخ دهید
  6. میثم

   سلام بااینکه خیلی وقته نوشتید ولی امیدوارم تاالان به ارزوتون رسیده باشید منم فردا تست دارم

   پاسخ دهید
   1. zahra

    سلام
    میتونید توضیح بدید چطوری میتونم تست بدم چیکار کنم اصلا
    اگه کمکی دارید به شماره ۰۹۹۰۵۰۳۴۸۰۴تماس بگیرید

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زهرا عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

     پاسخ دهید
   1. ابوالفضل

    بخدا من صددرصد اسطوره سینمای ایران میشم یقینا.فقط باتوکل برخدا

    پاسخ دهید
  7. فربد

   سلام به نظرت الان کلاسا اینده داره؟کسی بوده موفق بشه؟؟من ترم یک رو چند سال پیش شیراز گذروندم اما نشد ادامه بدیم.

   پاسخ دهید
  8. منم میخوام بازیگر شم☺

   منم میخوام بازیگر شم☺

   پاسخ دهید
  9. زینب

   سلام من خیلی به بازیگری علاقه زیادی دارم چکار کنم که بازیگر بشم

   پاسخ دهید
   1. زینب

    من تو اهواز زندگی میکنم ولی نمیدونم کجا وچکار کنم که تست بازیگری بدم

    پاسخ دهید
   2. بانی‌کستر

    اینجا میتونی برای خودت پروفایل ایجاد کنید و شروع کنی خودت رو معرفی کنی.

    پاسخ دهید
    1. آیسان

     سلام….منم خیلی پیگیرم…
     واقعا از وقتی که وارد دنیا شدم میگفتن ای کاش ب ارزویم نمیتونستم برسم….
     واقعا..نمیدونم باید چیکار کرد که بتونم تست بازیگری بدم استعداد کاملشو حرفه شو دارم اما….

     پاسخ دهید
  10. مبین پیش فرد

   افرین من خودم تلاش کردم و شدم

   پاسخ دهید
  11. aynazyaktaparastt

   سلام من به بازیگری و نویسندگی فیلمنامه و کارگردانی خیلی علاقه دارم
   من یک مدت بود که رمان مینوشتم در قالب رمان ولی بعدا گفتم فیلمنامه باشه بهتره و الان به جای رمان فیلمنامه است البته نمیدونم که میشه به رمان فیلنامه هم گفت؟ من به کارگردانی علاقه خیلی زیادی دارم اما مدت دانشگاهش زیاد است و من انقدر تحمل ندارم ، همنطور بازیگری میترسم که چیزی یادم نمونه نتونم حفظ کنم و یادم بره و مطمعنم که نمیتونم حفظ کنم ولی توی پشت صحنه های فیلم ها و سریال ها دیدم که کارگردان برای بازیگران متن ها را میخوانند فکر کنم فقط اینجوری بشه بازیگری کنم از طرفی هم باید برای کارگردانی حتما باید درسشو بخونی تا بتونی کارگردان بشی اما زمان خیلی زیادی میبرد مثل اینکه هفت سال برای کارگردانی باید تحصیل کنی ، از طرفی هم نمیدانم که کجا باید برم مثلا الان من شماره ی چندی از بازیگران را میخوام تا باهاششون صحبت کنم البته برای مزاحمیت خیر , حتی شماره ی یک کارگردان خوب با تهیه کننده ی خوب میخواهم تا با انها هم صحبت کنم البته بازهم مزاحمیت خیر , الان من نمیدونم که کجا باید بروم تا برای بازیگری تست بدم یا فیلمنامه ام را به فیلم تبدیل کنم یا همان رمانم را یا اینکه بخوام فیلمنامه ام را بفروشم ، کجا باید اینکار را کنم و اینکه با بازیگران هم ملاقاتی داشته باشم البته بازهم برای مزاحمتی خیر ، ممنون میشم پاسخم را بدهید سپاس از زحمات فراوان

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام مبینا جان. بانی‌کستر برای هنرمندانی مثل شما به وجود اومده تا فرصت دیده شدن برای همه مهیا باشه. شما باید برای رشد و موفقیتت زمان و اگیزه بیشتری داشته باشی. مطمئنم با تلاش و صبر و ابته «آموزش» می‌تونی به اهدافت برسی. شما در وهله اول آمادگی مواجهه با یک کارگردان خوب رو نداری اول باید آموزش ببینی. باید بنویسی و برای کارگردانی آماده بشی. بانی‌کستر رو از طریق سایت و اینستاگرام دنبال کن. برنامه‌های ما برای رشد و موفقیت آدم‌هایی مثل شماست.

    پاسخ دهید
    1. سبنا

     یه سوال اک تا دیپلم بخونیم قبول میشم بازیگری میگم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی

      متوجه سؤالت نشدم عزیزم.

  12. شهاب رعيسي

   فقط بخاطر علاقت
   روی اسمم یه دقت کن

   پاسخ دهید
  13. مهدی ارامش

   من برات دعا میکنم

   پاسخ دهید
  14. حمیدرضا

   سلام
   علاقه شرط اول ولی یادت باشه یه بازیگر خوب باید خودشو توجایگاه بالا تجسم کنه هرثانیه

   پاسخ دهید
  15. Roya

   سلام من خیلی دوست دارم بازیگر بشم. اما از این ناراحتم ک چرا میگن بازیگری با پارتی و این چیزاست اما کاش از اونایی ک واقعا استعداد دارن استفاده کنن. من تویه منطقه ای هستم ک امکاناتی چندانی نداره.ک بخوام تست بدم ولی خیلی دوست دارم و همه میگن ک استعدادشو دارم و خودمم این استعدادو توی خودم میبینم بحث اینم نیست ک از خودم تعریف کنم یا مغرور بازی در بیارم ولی خیلی دوست دارم :((( خیلی ها هم هستن ک درسشو. خوندن مدرکشو دارن اما دستشون جایی بند نیست. ولی بعضیا با پارتی بالا میرن بدون مدرک و ….
   پس کی باید جواب گوی ما باشه
   توراخدا. اگ کسی میتونه توی این راه به ما کمک کنه

   پاسخ دهید
  16. نادیاحیدری

   متن شما خیلی به کارم اومد واقعا برام جالب بود من از وقتی خودمو شناختم علاقه ی زیادی به بازیگری داشتم به خصوص فیلم های سینمایی من از خودم خیلی فیلم گرفتم و راه هایی که شما گفتین تا حدودی رفتم .میدونم احتمال زیادی داره که بازیگر بشم.

   پاسخ دهید
  17. مهرداد

   به تعداد محدودی خانوم با رنج سنی ۲۷الی۴۵سال جهت بازیگری در فیلم سینمایی درام دعوت به همکاری مینماییم . با تشکر

   پاسخ دهید
   1. بانی‌کستر

    مهراد جان تو بانی کستر ثبت نام کن و فراخوان خودت رو منتشر کن. اینجا بیش از ۳۰۰۰ نفر هنرمند وجود دارند که میتونی باهاشون ارتباط بگیری

    پاسخ دهید
  18. سمیرابهارزوباران

   بازیگری روبه خاطردیده شدن دوست ندارم. به خاطراین دوست دارم که وقتی توزندگیم تمام اتفاقات خوب وبدرخ میده.بعداون لحظه که تموم میشهباخودم فک میکنم که واقعاً زندگی من بیشترشبیه فیلماست. مخصوصن موقعی که توی لحظات بدقرارمیگیرم یاخیلی سختی هاومشکلاتی که برام پیش میومدهمش فیلم های تلویزیونی یادم میومد باخودم میگفتم بازیگرا انقدفیلم ماشونوقشنگ بازی میکنن خودشونو توموقعیت الان من قرارمیدن که انقداحساسی میشن. اگرچه زندگی تک تک ماانسان ها واسه خودش یک فیلم یاسریاله که هرکدوم واسه خودش حکایت وقصه ای داره .به نظرمن بازی کردن ادماروتوتمام شرایط قرارمیده.تانقش کسی روبازی نکنی یا خودتو نزاری جای طرف هیچ وقت طرف تونمیفهمی

   پاسخ دهید
  19. بجای نظردادن بهم دیگه امید بدین چون امید بهترین روش رسیدن به موفقیعت هست تا حالا یه بار رفتین تست بدین اگه نه همین فردا اقدام کنید و لذت ببرید برای اینکه اولین قدم رو برداشتین من کمکتون میکنم ایدی اینیستای من s.fuladi.tak

   ممنونم

   پاسخ دهید
  20. ماریا عادلی نیکو

   سلام من الان حدود ۳ سال میشه که خیلی به فکر بازیگرشدنم پشتکار و استعدادشم دارم اما شراطیش برام محیا نیست یعنی تو استانی زندگی میکنم که اصلا به این حرفه توجهی ندارند به خاطر همیک رو آوردم به اینترنت که شاید کمکم بکنه موفق بشم دوستان عزیز لطفا لطفا هرکدوم از شما که میتونی با من کمک کنید تا به خواستم برسم لطفا اطلاع بدید ممنون میشم❤

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
  21. محمد

   برای رسیدن به هدفت تاحالا چیکارا کردی؟؟؟
   iranejra.logfa.com

   پاسخ دهید
  22. joker 2008

   امیدوارم به آرزوت برسی دوست عزیز ولی خودم به این نتیجه درون خودم رسیدم که علاقه زیاد راه موفقیت نیست بلکه کار و تلاش میخواد

   پاسخ دهید
  23. Alinoshani

   سلام من علی نوشانی هستم ۱۴سالمه و علاقه ی شدیدی به شغل بازیگری دارم لطفا کمکم کنید باید کجا ثبت نام کنم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟ساکن اصفهان هستم
   اینم شمارم لطفا یک تماس درباره این موضوع اگه بلد هستید با من بگیرید
   ۰۹۱۳۰۶۶۵۱۸۰

   پاسخ دهید
  24. طاها

   من علاقه بسیاری دارم که در اینده در سریال پایتخت ۷ بازیگری کنم در نقش بهروز زیرا تا ان زمان در فیلم بهروز باید سنی بالاتر داشته باشد من ۱۴سال دارم و قد بلندی هم دارم که این برای برادر بودن بهتاش نشانه خوبی است

   پاسخ دهید
   1. زهرا

    منم عاشق بازیگریم،میدونم استعدادشم دارم، ولی خب زود ازدواج کردم و همسرم اصلا اجازه نمیده واسه بازیگری،که حتی بخوام اولین قدم رو بردارم،آخه ما زنا چه گناهی کردیم که باید اختیارمون دست یکی دیگه باشه،الکی نیس بیشتر بازیگرا مجردن

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام زینب عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

     پاسخ دهید
  25. محمد

   ببخشید آیا برای بازیگری باید حتما مدرک بازیگری از دانشگاه داشت؟یا اینکه استعدادکافیه؟

   پاسخ دهید
  26. فاطمه صالحی

   راستشو بخوایید وارد حرفه ی بازگیر شدن به پول و پشتکار نیاز داره
   باید اعتماد بنفس بالایی داشته باشید
   این حرفه یکم پیچیدست و با حرف و احادیثی همراه
   ک ما باید باهاش مقابله کنیم
   حرفه ی بازگیری سن و سال نمیشناسه فقط به پول و پشتکاار قوی نیاز داره ک بتوانید در تمام تست ها کارگاه های بازگیری شرکت کنید
   خودمم ۱۴سالمه و ساکن شیرازم
   امیدوارم همه هموطنانم کسانی که علاقه دارن به این رشته
   بتونیم بهش برسیم و برای کشور و میهنمون مفید باشیم
   یاعلی♥

   پاسخ دهید
  27. ام

   امیدوارم به آرزوتون برسید

   پاسخ دهید
  28. Amir

   سلام.شما دقیقا مثل خود من هستین.من هم همین عقیده را دارم.من امیدوارم.که یه روزی یه بازیگر مشهوری میشم.من همیشه امیدوار بودم وهستم

   پاسخ دهید
  29. 71gamer

   دوست دارم بازیگرشوم و استعداد دارم ولی فکر نمی کنم بشوم چون خیلی رویاهای دیگر تو سرم دارم مثل داروساز حرفه ای و یوتیوبر شدن اگه اینا نشدن بازیگری خوبه

   پاسخ دهید
   1. رکسانا

    من از بازیگری خوشم میاد ولی از شهرت نه

    پاسخ دهید
  30. جواد

   ایشالله که حتما میشین
   من هم مثل شما دوست دارم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  31. امیرمهدی عزیزی

   سلام خسته نباشید من امیر مهدی عزیزی نوجوان ۱۵ساله از اراک هستم. من علاقه ی شدیدی به بازیگری دارم واستعدادش راهم دارم خواهش میکنم این فرصت روبه من بدید تاخودم را ثابت کنم ممنون

   پاسخ دهید
  32. گوله برفی

   انشالله ک موفق شی فق قیلش ب من امضا بده.

   پاسخ دهید
  33. یگانه

   من عاشق بازیگری ام
   وبایدم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  34. ظهیر

   سلام منم خیلی علاقه دارم یعنی واقعا بازیگر خوبی ولی نمیدونم باید چیکار کنم تونستی به منم کمک کن

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام ظهیر جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
  35. NARGES

   چند تا سوال

   کلاس رفتی ؟
   خواب میبینی که از کوه بالا بری ؟ چند دفعه
   در کدوم شهری ؟

   چند سال سن داری ؟

   پاسخ دهید
  36. سعید

   آبجی من خودم ت آنکارا تست بازیگری دادم قبول شدم الان مونده تا سناریو بسازن و فیلم سینمایی راه بندازن دو بار رفتم ترکیه کلاس آموزشی اینا دیدم خیلی خوبه خدایی

   پاسخ دهید
  37. Fateme

   سالهاست که آرزو داشتم بازیگر شم و خانواده نزاشتن الان که مستقل شدم سخت دنبالشم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم کجا برم خیلی گشتم ولی شهر ما کلاسشو نداره

   پاسخ دهید
  38. Maryam

   س من ازبچگی عاشق بازیگریم ولی چون دریکی ازشهرستانهای استان خوزستانم مادرم مخالفه بخاطر اینکه درتهران کسیوندارم اگه کسیوداشتم مخالف نمیشدن چون میترسن دخترشون درشهری غریب باشه ولی من عاشق بازیگریم بنطرتون اگه تست بازیگری بدم منوزودقبول میکنن یااینکه باید کارگاه برم هرچی ب خونوادام میگم من میرم حتی توی پاین ترین شهرتهران زندگی کنم بایدبازیگربشم کل تلاشمومیکنم بنطرتون خوبه ینهتست بازیگری رایگانه یابایدهزینه بدیم ,هم درکارگاه وهم برای تست چقدر میبرن ،

   پاسخ دهید
   1. Maryam

    س من ازبچگی عاشق بازیگریم ولی چون دریکی ازشهرستانهای استان خوزستانم مادرم مخالفه بخاطر اینکه درتهران کسیوندارم اگه کسیوداشتم مخالف نمیشدن چون میترسن دخترشون درشهری غریب باشه ولی من عاشق بازیگریم بنطرتون اگه تست بازیگری بدم منوزودقبول میکنن یااینکه باید کارگاه برم هرچی ب خونوادام میگم من میرم حتی توی پاین ترین شهرتهران زندگی کنم بایدبازیگربشم کل تلاشمومیکنم بنطرتون خوبه یاپارتی میخواد

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام. برای پیشرفت تلاش کن مریم عزیز؛ صرفا با یه جمله پارتی می‌خواد! خودتو خلاص نکن. موفقیت و پیشرفت نیاز به تلاش داره.

     پاسخ دهید
  39. شایان قاسمی

   من عاشق بازیگری هستم و بازیگری همه چیز منه و اینقدر تلاش میکنم که به اون نقطه ای که باید برسم به کمک خدا میرسم و یکی از بهترین بازیگر های جهان میشم و لب مردم کشورم رو میخندونم و از نگاه کردم فیلمی که من در اون نقش دارم عشق کنن .

   پاسخ دهید
  40. محمد

   ه خدا کریمه خدا بزرگه و تمام

   پاسخ دهید
  41. هلنا

   امیدوارم هر کس به آرزوش برسته منم خیلی دوست دارم بازیگر بشم اما فقط نمیدونم چیکار کنم از صبح تا شب دارم جلوی آینه فیلم بازی میکنم

   پاسخ دهید
  42. آرمان قیاسی

   من ارمان ۱۴ ساله هستم
   ارزوی روز و شب من اینه که بازیگر شم و هرروز دارم تمرین میکنم قید همه چیو زدم و فقط دنبال یه فرصت هستم اگه کسی خانه سینما یا جایی که بشه برای بازیگری رفت رو بده در تهران ممنون میشم

   پاسخ دهید
  43. هادی جوزاک

   تنها خواسته من از دنیا اینه بازیگر بشم و مطمئن هستم میشوم چون هم باورش رو دارم هم استعدادش رو ولی اگه پول داشتم سریعتر به این هدفم میرسیدم

   پاسخ دهید
  44. من واقعا ب بازیگری علاقه و عشق زیادی دارم ولی راهشو نمیدونم آرزومه ک ی روز تو ی فیلم بازیگر باشم

   من واقعا ب بازیگری علاقه و عشق بسیار بالایی دارم ولی نمیدونم راه و روشش چطوریه آرزومه که یه روز یه بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  45. ریحانه غلامی خو

   به نظر من به چیزی ک میخای برسی
   هیچوقت ناامید نشو و ازش دست نکش
   تا جایی ک میتونی تلاش کن دنبال کن .
   هیچ کاری نشد نداره . همشون یه راه حلی دارن .
   تا به هدفم نرسیدی ول نکن تا جایی ک میتونی سختی بکش تا بش برسی
   ببین بازیگری هیچ ربطی به هزینه نداره خودتو با با این فکرت ناامید نکن
   « صبر کردن سخته اما حسرت کشیدن سخت تره
   موفق بودن جرعت میخواد

   پاسخ دهید
   1. ریحانه غلامی

    قطعا چیزیو که دنبال می‌کنی به ی جایی میرسی

    پاسخ دهید
  46. ریبوار رحیمی

   بله هرکس که در این زمینه استعدادی داشته باشد وجزع آرزوهایش باشد گمان ندارم قطعن میشود

   پاسخ دهید
  47. نسیم رسولی

   من می‌خوام بازیگربشم چون از ۵ سالگی استعداد دادم اما هیچ فرصتی نداشتم که ثابت کنم اما من تونستم نویسنده بشم دوست دادم بازیگرهم باشم بازیگری برای من رویا نیست بلکه هدف من است

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام نسیم عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی به‌زودی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  48. غزال

   من تنها آرزویی که دارم این است که بازیگر شوم

   پاسخ دهید
  49. نگار ❤️

   سلام من عاشق بازیگری هستم ولی نمیتونم برم کلاس بخاطر اینکه ما رفتیم پرسیدیم نزدیک ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان برای هر ترم میخواست ولی مطمئن باشید که من نگار ❤️ نامنی بازیگر سال های اینده شما هستم ❤️

   پاسخ دهید
   1. ناشناس

    اره واقعا هزینه کلاس های بازیگری خیلی گرونه شنیدم کلاس های بازیگری امین تارخ ۱۰ میلیونه

    پاسخ دهید
  50. فاطمه صالحی

   سلام من واقعا دوست دارم بازیگر بشم واستعداد بازیگری هم دارم ولی متاسفانه امکانات خوبی توی شهرمون نداریم

   پاسخ دهید
  51. امیر

   من میخواهم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام امیر عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  52. نیکی

   خو من هستم اما فعلا تست ندادم جایی یعنی الا ترم اخر دوره دیدنمع

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام فاظمه عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  53. Fatima

   من ارژو دارم بشم بازیگر چون اگه بشم همه ی ارزو هام براورده میشه چون من فقد ارزو دارم بازیگر بشم

   پاسخ دهید
  54. زهرا

   منم خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم چجور اقدام نم و از کجا شروع کنم میشه کمک کنین

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام زهرای عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده تا از هر نقطه ایران دیده بشن. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی. این اولین آموزش بازیگری برای هنرمندان سراسر ایرانه.

    پاسخ دهید
  55. صالح عزیزی

   من علاقه زیادی ب بازیگری دارم
   اما نمیدونم از کجا شروع کنم
   و در کجا تست بدهم اگر میشه
   برا من این کار را انجام بدید
   آدرس اینستا:saleh.azizi_official

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام صالح عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  56. عباس

   من هم استعداد دارم هم علاقه خیلی زیاد ولی خانوادم منو از این راه ترد میکنن هیچ کمک مالی بمن نمیکنن
   من تو اینستا گرام فعالیت کوچکی دارم
   ولی باز من لیقاتم انقدر کوچیک نیست
   من با خودم احد بستم شده برم کار کنم پولی در بیارم که بتونم تو کلاس های بازیگری ثبت نام کنم
   ولی خانوادم مانع بزرگی هستن ولی هیچ
   مانعی نمیتونه منو متوقف کنه
   و اینم بگم که من ۱۳ سالمه

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام عباس عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  57. عیسی جلایر

   با عرض سلام و خسته نباشید
   میخوام واقعا در عرصه بازیگری و تئاتر بهترین باشم و تمام سعی مو میکنم که به هدف برسم و از خدا میخوام روزی برسه که اون روزهارو ببینم

   پاسخ دهید
  58. عیسی جلایر

   بزرگ ترین آرزومه که بازیگر بشم و امیدوارم که بشم چون میخوام با تمام وجود پیش برم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام عیسی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  59. زینب جواهری

   من علاقه زیادی به بازیگری دارم و مطمعنم که بازیگر میشم تورو امام حسین منو قبول کنید

   پاسخ دهید
  60. Farhadtageran

   سلام… به نظر خودم و خیلی از اطرافیانم استعداد خیلی خوبی برای بازیگر شدن دارم و خودم هم علاقه بسیار زیادی برای ورود به دنیای بازیگری و پیشرفت در این زمینه رو دارم.امیدوارم که خدا کمکم کنه و یه راه مناسب و پر امیدی رو جلوی راهم بذاره که حداقل بتونم از استعدادی که در این زمینه دارم خودمو نشون بدم و به آرزوی همیشگی خودم برسم.
   ممنون از لطفتون.

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام فرهاد عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  61. مهدی عبدالهی پور

   من یک رویا دارم که آن رویا این است که من بازیگر شوم و در این هنر پیشرفت زیادی داشته باشم که دارم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام مهدی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  62. ستایش شیرازی نیا

   به نظر من بازیگری استعداد میخواد منم خیلی استعداد دارم مخصوصا توی نویسندگی و فیلمنامه نویسی من از بچگی همه معلم هام بهم میگفتن نویسنذگی عالی مخصوصا یکی از معلم هام که خیلی هم دوسشون دارم خیلی تشویقم کردن و منم انگیزه به دست اوردم تا اینکه فهمیدم به جز نویسندگی استعداد بازیگری هم دارم الان هم در حال نوشتن یک فیلمنامه هستم و خیلی دلم میخواد بفروشمش و فیلمم ساخته بشه یکسر دنبال کارگردان میگردم من توی شهرستان زندگی میکنم و توی تهران نیستم به نظر شما اگه فراخوان فیلمنامم رو بزارم تو بانی کستر ممکنه فروش بره؟خواهش میکنم کمک کنی. من استعداد زیادی دارم که میخوام شکوفا بشه

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام مهدی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کن تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. عضویت آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه عضویت کلیک کن. راستی می‌تونی دوره آنلاین و دانلودی آموزش بازیگری استاد امین تارخ رو توی سایت ما تهیه کنی.

    پاسخ دهید
  63. سوتیام

   برام دعا کنین زوار بازیگر بشم منم براتون دعا میکنم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    هیچیک از بازیگران مطرح حال حاضر سینما و تئاتر با پول وارد نشدن. نظر شما محترم

    پاسخ دهید
  64. زهرا حسین پور

   چه ذوقی دارم

   پاسخ دهید
  65. سایه

   منم ت شهرکوچیک کارتاترم انجام دادم اماغم انگیزه وقتی ارزوهات باجایی ک هستی یکی نباشه واین ک بخاطرموقیتی ک داری مجبوربشی فراموش کنی ارزوهاتو

   پاسخ دهید
 2. پارمیس

  من خیلی علاقه ندارم بهش بیشتر محض کنجکاویه

  پاسخ دهید
  1. رضا

   علاقه ام داشته باشی همینجوری نیس که بری داخلش

   پاسخ دهید
  2. زینب

   سلام من به بازیگری خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم کجا وپیشه کی برام تست بدم من اهواز زندگی میکنم خوش کمک کنید که به آرزوم برسم

   پاسخ دهید
  3. ابوالفضل

   بخدا من صددرصد اسطوره سینمای ایران میشم یقینا.فقط باتوکل برخدا

   پاسخ دهید
 3. مهدی هاشمی

  من علاقه زیادی به بازیگری دارم و خیلی دوست دارم و با اینکه ۱۵ سالمه به دنبال صحنه های تئاتر میروم تا از بازی بازیگران تئاتر یاد بگیرم تا بتونم در صنعت سینما موفق باشم

  پاسخ دهید
  1. سلام مهدی جان
   خیلی خوبه که این کار رو میکنی تا در زمینه بازیگری موفق بشی.
   تو میتونی اینجا تو سایت بانی کستر یه پروفایل رایگان برای خودت درست کنی تا براحتی خودت رو در دسترس فیلمسازان کشور قرار بدی.
   لینک عضویت: https://banicaster.com/member/?action=login&mode=register

   پاسخ دهید
   1. عسل روحي

    سلام من خیلی خیلی علاقه به بازیگری دارم امانمیدونم کجاتست میگیرن که برم تست بدم اگه میدونیدبهم راهنمای کنید

    پاسخ دهید
    1. X

     توی اینترنت سرچ کن واست میاره عزیزم

     پاسخ دهید
   2. شاهین نرگسی

    من علاقه بالایی به بازیگری دارم و همیشه تمرین میکنم مطمئنم زمینشو دارم

    پاسخ دهید
    1. ریحانه غلامی

     منم خیلی به شدت زیاد بازیگری علاقه دارم
     کلاس های آموزشی تئاتر رو دارم میگذرونم
     ببینم چیطو میشه

     پاسخ دهید
   3. علی مرادی

    سلام ماکه توشهرستان زندگی میکنیم کجا باید بریم تست بدیم یکم راهنمایی کنید با چه کسانی باید تماس بگیریم؟؟
    شاید بتونم در عرصه بازیگری در نقش های طنز خدمتی به مردم کشورم ارائه بدم

    پاسخ دهید
    1. بانی‌کستر

     سلام علی جان
     ما نمیدونیم در شهرهای مختلف کجاها تست بازیگری میگیرند اما به زودی آموزشی در سایت قرار میدیم که شما بتونید خودتون تست بازیگری بسازید و ویدیوش رو هر جا که لازم هست ارسال کنی.

     پاسخ دهید
  2. محمد

   میشه شماره چندتاازبازیگرهاروبزاریدماباهاشون تماس بگیریم و کمک بخوایم

   پاسخ دهید
  3. sobhan

   من۱۵ سالمه اهواز زندگی میکنم تو تست خوانندگی قبول شدم از خانواده ثروت مندی هم نیستم اثلا کلاس هم نرفتم شاید دیدین یه مدت دیگه اسممو زدن تو گوگل میخوام یه چیزی بهتون بگم ربطی به ثروت مندی نداره کسی که به یه چیزی علاقه داره باید دنبالش بره تا بش برسه همه چیز به پول نیست

   پاسخ دهید
 4. هاشم

  عاشق بازیگری هستم ارزومه

  پاسخ دهید
  1. X

   من عاشق بازیگری هستم ولی تست دادن رو قبول ندارم چون توی تست ها تست کارگردانی و نویسندگی و طراح لباسی رو هم میدیم.تازه در تست ها فقط یک نفر هستیم و داستانمون هم باید فقط یک شخصیت داشته باشه

   پاسخ دهید
  2. سارا

   درآمد بازیگری چقدر هست.

   پاسخ دهید
   1. سمیرابهارزوباران8 8

    بازیگری روبه خاطردیده شدن دوست ندارم. به خاطراین دوست دارم که وقتی توزندگیم تمام اتفاقات خوب وبدرخ میده.بعداون لحظه که تموم میشهباخودم فک میکنم که واقعاً زندگی من بیشترشبیه فیلماست. مخصوصن موقعی که توی لحظات بدقرارمیگیرم یاخیلی سختی هاومشکلاتی که برام پیش میومدهمش فیلم های تلویزیونی یادم میومد باخودم میگفتم بازیگرا انقدفیلم ماشونوقشنگ بازی میکنن خودشونو توموقعیت الان من قرارمیدن که انقداحساسی میشن. اگرچه زندگی تک تک ماانسان ها واسه خودش یک فیلم یاسریاله که هرکدوم واسه خودش حکایت وقصه ای داره .به نظرمن بازی کردن ادماروتوتمام شرایط قرارمیده.تانقش کسی روبازی نکنی یا خودتو نزاری جای طرف هیچ وقت طرف تونمیفهمی

    پاسخ دهید
  3. سارا

   من عاشق بازیگری هستم ولی تست دادن رو قبول ندارم چون در تست ها،تست کارگردانی و نویسندگی و طراح لباسی رو هم میدیم.تازه توی تست دادن فقط یک نفر هستیم و داستانمون باید فقط یک شخصیت داشته باشه،لطفا کمک کنید

   پاسخ دهید
   1. سارا

    درآمد بازیگری چقدر هست.

    پاسخ دهید
    1. سارا

     آیا بازیگری بحران دارد،اگر دارد میشه توضیح بدهید

     پاسخ دهید
     1. سارا

      من ۱۱ سالمه و دیگران وقتی درباره ی بازیگری حرف میزنم به من می خندند و حرفم را به شوخی می گیرند. لطفا شما کمکم کنید

     2. سارا

      ببخشید شما کی هستید و چه چیزهایی درباره بازیگری میدونید.ببخشید از سوالم ولی شغلتون چیه و چند سالتونه

     3. بانی‌کستر

      سلام سارا
      تو قسمت درباره ما در مورد خودمون توضیح دادیم. ما گروهی هستیم که این فضا رو مهیا کردیم تا علاقه مندان به بازیگری بتونن براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیرن و در کنارش آموزشهای آنلاین هم برای توانمند کردن این جامعه قرار میدیم.

  4. محمود

   من محمود سابقه بازیگردارم تو ایران خواستید درخدمتم

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 5. شراره رحيمي

  سلام پشتیبان محترم چجوری باید پیگیر باشیم برای ثبت نام

  پاسخ دهید
  1. سلام شراره جان
   اگر مسئله ای برای ثبت نام داری میتونی از طریق چت پایین سمت راست سایت کمک بگیری.
   موفق باشی

   پاسخ دهید
   1. شراره

    سلام ببخشید تو کدوم قسمت میتونیم از شما راهنمایی بگیریم توزمینه بازیگری؟؟

    پاسخ دهید
    1. بانی‌کستر

     سلام
     ما بیشتر تو قسمت معرفی و آموزش میونیم به شما به صورت آنلاین کمک کنیم
     یعنی ما اینجا فضایی رو مهیا کردیم که شما عزیزان بتونید واسه خودتون پروفایل رایگان درست کنید تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیرین.
     در کنارش آموزشهای آنلاین هم داریم.

     پاسخ دهید
  2. محمود

   هر وقت خواستید درخدمتم تو ایران بیگار شده ام

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 6. علیرضا

  سلام من به بازیگری علاقه دارم و ۱۳ سالمه خیلی ها بهم گفتن از طریق هنر برو خیلی های دیگه گفتم از طریق انسانی چیکار کنم

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام علیرضا
   تو میتونی همینجا تو بانی کستر به پروفایل رایگان برای خودت ایجاد کنی تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیری.

   پاسخ دهید
  2. سید مهدی محقق

   سلام مهدی هستم ۳۶ ساله استعداد خدادادی در نقش و فیلم بازی کردن دارم و جاهایی متفاوتی ازش استفاده کمردم به مردم کمک کردم و هم پول دراوردم در نقش بازاریاب، وکیل،مشاور املاک،طراح دکوراسیون،معلم،….خیلی از آشنایان و دوستان واسه متقاعد کردن کسی که کارشون جاش گیره منو میبرن و لطف خدا معمولا اکثرا کارشون راه افتاده در پایان به نظرم بازیگری یعنی بازی با اطلاعات با جدیت از طریق احساسات و عواطف و تحت تاثیر قرار دادن مخاطب

   پاسخ دهید
  3. محمدرضا پنام

   میدونی اگه آدمشو داشته باشی کارت تو سینمای ایران و نه جهان خیلی راحت تره ولی اگه بتونی یه انسانی رو فرض کنی که ۵۰۰۰ نقش و شرایط مختلف رو روی کاغذ نوشته و به طور برنامه ریزی شده و در طی زمان خودش رو توی هر نقش غرق میکنه ، اونوقت احتمالاً می بینی که اون آدم اینقدر حرفه ای شده که کارگردان ها نمیتونن به راحتی ازش بگذرن و اونوقته که به مسئله ی پارتی داشتن یا نداشتن میشه خندید.

   پاسخ دهید
  4. ریحانه نیک نژاد

   سلام من۱۵سالمه علاقم ب بازیگری خیلی بالاست در کنار علاقم استعداد بالایی هم دارم درواقع علاقه من از بچه گیم بوده تقلید تو فیلم هاداستان نویسی هام عالی من میخواستم رشته بازیگری برم ولی از اونجایی ک مدرسه های بازیگری تو شهرهای بزرگ داره من مجبور شدم یک رشته دیگه انتخاب کنم و کنکور هنر بدم الان الکترونیک ثبت نام کردم فقط میخوام بدونم چجوری باید کنکور هنر داد وقتی رشتم الکترونیک ممنون میشم اگ پاسخ بدید

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    سلام ریحانه جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما خلق شده. ما برنامه‌های آموزشی و معرفی هنرمندای جدید توی سراسر ایران داریم که به‌زودی رونمایی میشه. ما اطلاعات دقیقی از نظام آموزشی کهنه و بی‌اساس کشورمون نداریم؛ اما خروجی‌های دانشگاه هنر و دانشکده سوره توی سال‌های اخیر قابل توجه بودن.
    توی سایت ما ثبت‌نام کن تا ما هم بتونیم شمارو معرفی کنیم.

    پاسخ دهید
   2. درسا

    ارزوی منه ک بازیگر شم لطفا دعام کنین♥️

    پاسخ دهید
 7. محمد

  دوست عزیز ایا میشه در فیلم های هالیودی بازی کرد چطور میشه با گارگردان های خارج ارتباط داشت ایا نیاز به سرمایه زیاد است
  این شماره منه اگر کسی اطلاعات درستی داره با من تماس بگیره ۰۹۰۱۶۱۴۹۷۶۰

  پاسخ دهید
 8. نرگس

  من علاقه به بازیگری دارم.

  پاسخ دهید
 9. Ayda

  من ۱۴ سال دارم و به بازیگری خیلی علاقه دارم ولی پول کلاساشو ندارم،من برای تست نمیدونم کجا باید برم و چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید ،واقعاًدلم میخواد بازیگر بشم

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   بانی کستر در تلاش هست تا به زودی دوره های آنلاین بذاره که همه علاقه مندان مثل شما از آموزشهای بازیگری بهره ببرن

   پاسخ دهید
  2. آرین گل پروران

   من علاقه به بازیگری دارد ۱۴ سال سن دارم و در شهر ما سرپل ذهاب امکاناتی نیست که من برم تست بدم و لطفا راهنماییم کنید لطفا

   پاسخ دهید
   1. بانی‌کستر

    سلام آرین
    تو میتونی از آموزشهای آنلاین بازیگری شروع کنی و در کنارش اینجا یه پروفایل رایگان برای خودت درست کنی تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور قرار بگیری.

    پاسخ دهید
  3. محمدرضا پنام

   از نگاه من ، هر چه قدر توانایی غرق شدن و زمین و زمان رو از دیدگاه اون نقش دیدن ، توی فرد نقش پذیر افزایش پیدا کنه اون فرد بازیگر بهتریه و طبق این دیدگاه در اصل بازیگری بهتره که اینرسی (عدم تغییر پذیری) کم تری توی همه ی حالات ارتباطی داشته باشه.

   پاسخ دهید
 10. Ayda

  من یک بار برای تست بازیگری وارد یک سایت شدم و تلفنش رو برداشتم و تماس گرفتم و گفتم برای تست زنگ زدم و گفت ساعت ۵ بیا این آدرس و منم رفتم ولی خبری از تست نبود و خیلی ضد حال خوردم ،فقط میخوام راهنماییم کنید لطفاً من واقعاً علاقه ی زیادی دارم بهم بگید باید کجا برم و چکار کنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   آیدا جان اصولاً توصیه نمی‌کنیم به هرجایی برای تست بازیگری برین. اما الان راه‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی خیلی بهتر هستن. ما هم در بانی‌کستر برنامه‌هایی داریم که هنرمندایی مثل شما بیشتر دیده بشن. به‌زودی از سایت و اینستاگرام بانی‌کستر اعلام می‌کنیم.

   پاسخ دهید
 11. پارسا

  سلام من علاقه زیادی به بازیگری دارم مخصوصا به قسمت های طنز و حتی جدی

  پاسخ دهید
 12. Kiarash

  من کیارش هستم ۱۵ سالمه علاقه ی زیادی به بازیگری دارم به هدف مشهور شدن نه پول همچنین دوست خیلی دوست دارم بازیگر شوم باید چکار کنم؟ خودم درونم احساس میکنم استعداد دارم می خواهم شکوفا دهم چگونه؟اگه جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام کیارش جان
   تو میتونی از آموزشگاههای بازیگری کمک بگیری تا در این امر توانمند بشی همچنین تو بانی کستر یه پروفایل رایگان برای خودت درست کن و اونو کاملش کن تا براحتی در دسترس فیلمسازان کشور باشی. یادت باشه پیگیری شخصی در تمام این مسیر مهمترین عامل هست.

   پاسخ دهید
 13. سهراب ریحانی مهر

  سلام من ریحانی هستم ۱۷ سالمه.
  علاقه زیادی به بازیگری دارم ، نه به خاطر پول ونه به خاطر شهرت.
  من بیشتر نقش اکشن رو دوست دارم.
  من احساس میکنم استعدادم در این زمینه خوبه ، مثلا همه سلاح های سرد رو میشناسم تیراندازیم حرف نداره با هر سلاحی ، از بی جواز تا با جواز .
  و احساس میکنم قدرت بدنی ام هم خوبه چون میتونم خیلی از حرکات رزمی رو انجام بدم .
  استیل این نقش رو هم دارم.
  خواهشا بهم کمک کنید تا بتونم خودمو نشون بدم واسه بازیگری…

  منمونم از بانی کستر

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام دوست عزیز
   ما تو بانی کستر اومدیم یه بستری رو مهیا کردیم تا شما علاقه مندان به بازیگری بتونن براحتی و بدون واسطه خودشون رو به فیلمسازان معرفی کنن.
   تو میتونی اینجا یه پروفایل رایگان برای خودت درست کنی.
   ارادت

   پاسخ دهید
 14. علی اصغر

  سلام.
  میخوام بپرسم آیا بازیگری فقط مختص خوش قیافه هاست؟
  جواب بدید لطفاً

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام
   نه اینطور نیست
   ما خیلی از بازیگرها رو داریم که خوش قیافه نیستند ولی بسیار موفق هستند.

   پاسخ دهید
   1. علی بامری

    سلام من واقعا علاقه خاصی به بازیگری دارم توی بانی کستر هم ثبت نام کردم چندتا عکس هم گذاشتم ولی نمدونم جواب میده یا نه به زودی فیلم هم میزارم من واقعا نیاز به کمک و حمایت دارم.

    پاسخ دهید
   2. فاطمه میزانی

    سلام من به بازیگری علاقه دارم و الان یه موقعیت خوبی هست مه میخوان توش شرکت کنم برنامه عصر جدید رو میگم اما الان مشکلم اینه که نمایشنامه کوتاه ندارم اگه امکانش باشه برام.یه نمایش نامه جور کنین خواهش میکنم
    لطفا کمکم کنین

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی

     سلام فاطمه عزیز. از هایلایت کانال اینستاگرام ما می‌تونین متن مناسب پیدا کنین.

     پاسخ دهید
 15. حسن زاده

  سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما
  بسیار عالی بود متنهاتون جوری بود که میشه از خودت تست بگیری و قوی بودن خودت را در این رشته هنری ببینی ممنونم مرسی بابت راهنماییتون (تشکر)

  پاسخ دهید
 16. پوریا

  من خیلی به بازیگری علاقه دارم و میخوام رشته سینما رو بردارم میشه کمکم کنین که این رشته مناسبه یانه

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام پوریا
   در مورد اینکه این رشته مناسبه شماست ما نمیتونیم نظر بدیم. ما اینجا یه فضایی مهیا کردیم تا شما علاقه مندان به سینما و تئاتر بتونید برای خودتون پروفایل درست کنید و اطلاعات خودتون رو قرار بدین تا فیلمسازان بتونن شما رو براحتی در هر استان یا شهری که هستید پیدا کنند و همچنین بالعکس.
   تو هم میتونی واسه خودت تو بانی کستر یه پروفایل رایگان درست کنی.

   پاسخ دهید
  2. Ashkan

   باید خیلی بزرگ باشی ک سختیاشو بپذیری ب عنوان یچیزی ک باید باشه. مثلا شما میتونید ۱۰ سال پیگیر یچیزی باشید و هر ماه نتیجه منفی بگیرید تا سال یازدهم یچیزایی شکوفا بشه؟همم

   پاسخ دهید
 17. سولماز خطیبی

  من خیلی دوست دارم

  پاسخ دهید
 18. عباس

  سلام…
  دختر ۹ ماهه ای دارم به اسم سلما….میخوام توی فیلم و سریال بیارمش…چطوری این امر امکان پذیر هستش…هیچ آشنایی هم توی این عرصه ندارم که کمکم بکنه…ولی خداییش دخترم جذاب هستش و بدرد فیلم و سریال میخوره. ممنون میشم اگه کمک بکنید..تشکر

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام عباس جان
   شما میتونی برای سلما ی عزیز تو بانی کستر پروفایل درست کنی تا براحتی در دسترس فیلمسازای کشور قرار بگیره و همچنین در فراخوان های که منتشر میشه میتونید مشارکت داشته باشی

   پاسخ دهید
   1. امیرحسین اصغری

    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامتی کامل باشین حقیقتش من رشتمو کامپیوتر زدم اما خیلی به این رشته علاقه داشتم و توانایی هاشم واقعا دارم اما حیف حالا یه سوال دارم ازشما میشه با رشته کامپیوتر وارد رشته نمایش شد؟ لطفا جواب بدین

    پاسخ دهید
 19. امین

  سلام من عاشق بازیگریم وحتی حاظرم بدون پول فیلم بازی کنم فقط بگید چطور بازیگر شم من بازیگری رو حتی ۱ درصد بخاطر پول و شهرت نمی خوام بخاطر علاقم می خوام تروخدا کمک کنید

  پاسخ دهید
  1. سعید

   منم دارم بازیگر میشم
   یه روز همتون منو میبینین

   پاسخ دهید
 20. mazhar reaei

  سلام و عرض ادب از چه کسی برای بازیگر شدن می تونم مشاوره بگیرم ؟ تست انلاین وجود دارد؟
  من فیلم هایی زیادی می بینم ولی انگار بازیگران نوجوان خیلی کم هستند میشه اینم توضیح بدی ایا واقا من که ۱۴ سالم است می تونم بازیگر شوم؟

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام و ارادت
   به دایرکت اینستاگرام بانی کستر پیام بده اونجا بچه ها میتونند کمکت کنند و اینکه شما با هر سنی میتونی وارد عرصه بازیگری بشی.
   ما به زودی آموزش های آنلاین بازیگری و چگونه از خودتون یه نمونه بازی بسازید را در سایت قرار میدهیم.

   پاسخ دهید
 21. سیدحسین اسماعیل نژاد

  سلام من به بازیگری خیلی علاقه دارم و دوست دارم بازیگر شم.
  کارگردانی و نویسندگی و بازیگری و صداپیشه گی رو هم بلدم
  سریال ۳۰دقیقه ای با ۱۰قسمت هم ساختم.خودم نویسنده و کارگردان و بازیگر بودم و اعضای فامیلم هم توی بازیگری مشارکت داشتند.

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام حسین جان ؛ خیلی خوبه که انقدر توانمند هستی و کارهای مختلفی رو انجام دادی، ما در بانی کستر این فضا را برای هنرمندانی مثل تو مهیا کردیم که برای خودشون پروفایل بسازند و یک معرفی حرفه ای از خودشون داشته باشند.
   تو هم میتونی برای خودت پروفایل درست کنی.

   پاسخ دهید
  2. آبتین

   تو منطقه ما بشاگرد هرمزگان
   خیلی استعداد نهفته هست
   امیدوارم رسیدگی بشه

   در ضمن شاهرخ خان تو هند بود جایی که فیلم اولویت هست ،اینجا ایرانه

   پاسخ دهید
 22. علی

  درود بر شما.من زیاد حرف نمیزنم ولی کد اصلی بازی گری این هست که نقشت بشی.اگه کارگردان ازت میخواد یه روحانی بشی روحانی باش تغییر شخصیت بده که میگن واقع گرایی بهش معنی دقیق تر این هست که دوربین ها رو حس نکن هنر پیشه های ایرانی انگار جلوشون هزار دوربین هست و کیفیت دیالوگ هاشون بسیار بد و من بهش میگم دیالوگ دوربینی.توجه کنید که جاسوسان نوعی بازیگر هستند یک جاسوس میتونه یک مدل یا یک مهندس بشه.
  البته تغییر شخصیت بسیار سخت هست و باید ذهن رو فریب بدید.کتاب های بازیگری رو پرت کنید سطل اشغال نمیشه برای فوتبالیست شدن کتاب خوند باید تمرین کرد و سختی کشید.تست های بازیگری هم معتبر نیستند.

  پاسخ دهید
  1. ملوان زبل

   ممنون علی جان. فیض بردیم

   پاسخ دهید
 23. رضا

  من واقعا عاشق بازیگری و صنعت سینمام و همیشه توو نقش شخصیت های مختلف عرق میشمو اداشونو در میارم ارزو میکنم که توو ایران میشد به ارزوها رنگ حقیقت پاشید

  پاسخ دهید
 24. سیدرضا نجفی

  سلام . خسته نباشید. حقیقتش من رشتم هنر نیست ولی خیلی علاقه به بازیگری و فیلم سازی دارم. من به دلیل اینکه در شهرستانی که زندگی می کنم ، رشته هنر وجود ندارد، به رشته علوم تجربی رفتم. الان هم پایه یازدهمم تمام شده و سال بعد کنکور دارم. من میخواستم سوال کنم که میشه بدون کنکور هنر وارد رشته بازیگری و فیلم سازی شد ؟

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام رضا جان
   بله میشه بدون دانشگاه هم وارد رشته بازیگری شد و بانی کستر این فضا را مهیا کرده که شما بتونی خودت رو معرفی کنی و در کنارش آموزش های لازم را ببینی.
   توصیه میکنم اینجا برای خودت پروفایل درست کنی.

   پاسخ دهید
   1. زهرا دوستی

    خواهش میکنم بانی کستر کمک کنید ما چجوری باید فیلم بسازیم تا به دسته فیلم سازا برسه

    پاسخ دهید
    1. فرزانه

     سلام
     من میخواهم بازیگر شوم میخواهم جایی بروم که تست بدهم چه مکان هایی یا دانشگاه های باید بروم تا تست گیر بیاورم و تنها دغدغه ام همین تست است که برایم چگونه پیدا می شود و اینکه بازیگریم فوق‌العاده است و به نظرم در بانی کستر شاید انتخاب نشوم و نباید به ان اکتفا کرد _۱۴ساله

     پاسخ دهید
    2. رضا گمینی

     فیلم بساز و در جشنواره‌های معتبر مثل جشنواره فیلم کوتاه تهران یا جشنواره مستقل فیلم کوتاه ثبت‌نامش کن زهرا جان

     پاسخ دهید
  2. حسین زمانی

   سلام داداش گلم اقای نجفی شما توی هر رشته ای که دیپلم بگیری میشه به هنر وارد بشی وادامه تحصیل در رشته مورد علاقه ات بدی فقط باید یک پیش دانشگاهی داشته باشی من واقعیتش خودم رشته ام فنی بود وکارانی ساخت وتولید داشتم که به رشته هنر هم اهنگسازی و رشته بازیگری شرکت کردم کنکور ۹۸سراسری واگر امکانش هست با این شماره تماس بگیر تا بیشتر راهنماییتون کنم ۰۹۳۷۶۱۶۴۰۱۱

   پاسخ دهید
 25. مریم

  سلام ما پس از کنکور باید چه دانشگاه هایی و چه کارگاه هایی برویم تا به صورت تضمینی تست بازیگری بدهیم و برایمان تست پیدا شود

  پاسخ دهید
 26. نسرین حبیبی

  سلام
  میشه کمکم کنید که فیلم بسازم و بزارم تا به دست فیلم سازها برسه؟

  پاسخ دهید
 27. ملیکا

  سلام من ملیکا ۱۳ ساله از اصفهان هستم من عاشق بازیگری هستم و قرار است که کلاس برم ولی نمی دونم موفق میشم یا نه حالا باز هم خوب است که من یک فامیل و دوست دور بازیگر دارم ولی تا حالا ندیدمشون.

  پاسخ دهید
 28. امیرحسین

  سلام من در عضویت در سایتتون مشکل دارم وقتی شماره تلفنم رو وارد میکنم و enter رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافتده میشه کمکم کنید .

  پاسخ دهید
  1. بانی‌کستر

   سلام امیر حسین جان
   بچه ها بهت پیام دادند که پیگیر حل مسئله ات بشن

   پاسخ دهید
  2. مهدی

   سلام
   من از یک منطقه ی دور افتاده تو استان سیستان وبلوچستان هستم و واقعا بازیگری رو دوست دارم چون این مناطق ما امکانات درس خوندن رو نداریم چه برسه به بازیگری والان خیلی وقت ازش دست کشیدم چون پارتی میخواد ان شاالله روزی بیاد به همه ی مناطق سرزمینم به صورت مساوی توجه بشه وجوانان بخدا اینجا هستن فقط حیف میشن ودیگه هیچی.

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی

    بانی‌کستر برای هنرمندی مثل شما راه‌اندازی شده مهدی عزیز. توی سایت ما رایگان ثبت‌نام تا هم شمارو معرفی کنیم هم در جریان برنامه‌های آموزشی آنلاین ما قرار بگیری

    پاسخ دهید
 29. nargess

  سلام من یه دختر ده ساله دارم که خیلی علاقه به بازیگر شدن داره منو کشته از بس میخواد فیلم بازی کنه کلاس اموزشی تئاترم داره میره منو راهنمایی کنید چجوری به خواستش برسونمش ممنون

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام نرگس عزیز. آموزشگاه بامداد و آموزشگاه پانیذ در تهران برای هنرجوهای این سن برنامه‌های خیلی خوبی دارن. پیشنها می‌کنم یه سر بزنین. همینطور توصیه می‌کنم رایگاه توی سایت ما ثبت‌نام کنین تا ما هم دخترتون رو معرفی کنیم.

   پاسخ دهید
 30. Akbar

  سلام من بازیگری رو خیلی دوست دارم چون خیلی علاقه زیادی نسبت به این هنر دارم و گاهی اوقات خودم رو تو حس های مختلف میبرمتمرین میکنم که ببینم میتونم یا نه و اکثرشون رو میتونم ولی چون میگن بازیگری پارتی میخواد نمیخوام برم دنبالش آیا به نظر شما دنبالش برم‌ یا خیر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   اکبر عزیز توضیه ما اینه که زندگیت رو صرف چیزی کن که دوست داری. اجازه نده قضاوت بقیه مثل پارتی بازی و پول و این چیزها مانعش بشه. شما اگر عاشق کاری باشی قطعا توی اون رشد می‌کنی. پس بدون پیش‌فرض دنبال آیندت باش.

   پاسخ دهید
 31. آرمین

  میخوام سوپراستار بشم.

  پاسخ دهید
 32. علیرضا.س

  سلام به همه دوستداران بازیگری
  به نظر بنده حقیر اینه که درهر شهر و روستایی که هستید با یک گروه تئاتر کار کنید و ازش خواهش کنید که وارد گروهشان بشید ونیاز به پول نداره.اینقدر در نقش خودتون غرق بشید که همه شمارو باور کنم.نقش بازی نکنید فقط تو جلد اون نقش بردی.
  تمرین و ممارست در کارتون خیلی مهم .باور کنید مثل من که در روستا های استان بوشهر هستم خودتون رو باور کنید با اولین تمرین وارد بازی در تئاتری شدم که به جشنواره استانی دهه فجر راه یافت.
  موفق باشید و خودرا باور کنید

  پاسخ دهید
 33. عاطفه فاضلی

  سلام من میخوام توی یه تست بازیگری از فیلم آقای ابراهیم حاتمی کیا شرکت کنم
  اگه کسی تجربه ای در زمینه تست بازیگری داره ممنون میشم دراختیارم قرار بده
  اینکه مثلا چطور تست میگیرن و چی واسشون بااهمیته

  پاسخ دهید
  1. نیلوفر

   سلام عاطفه جان میخواستم ببینم توی تست شرکت کردی؟چطوری بود؟

   پاسخ دهید
 34. عادل

  من میخوام بازیگر بشم توانیش رودارم باید به کجا مراجعه کنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی

   سلام عادل عزیز. ما برای هنرمندایی مثل شما تلاش می‌کنیم. توی بانی‌کستر ثبت‌نام کن و مقاله‌های آموشی مارو بخون. اولین دوره آموزش بازیگری هم توی سایت منتشر شده. می‌تونی با تهیه کاون توی مسابقه بزرگ بازیگری بانی‌کستر هم شرکت کنی

   پاسخ دهید
 35. مهدی

  من هم خیلی دوست دارم بازیگر شم نه به خاطره مشهوریت فقط به خاطر علاقه ای که بهش دارم. به نظر من اگه انسان به کاری علاقه داشته باشه و به خاطر اون تلاش کنه حتما به اون جایگ