Some text some message..
Some text some message..

مهمان هفته: تام هاردی

تام هاردی
فهرست مطالب

تجربه بازیگری تام هاردی؛ حاشیه و نبوغ

تام هاردی در روز ۱۵ سپتامبر سال ۱۹۷۷ در شهر لندن به دنیا آمده است. او در خانواده‌ای هنرمند و ادیب بزرگ شد. پدرش نویسنده و مادرش نقاش بود. تام دوران نوجوانی پرفرازو‌نشیبی را پشت سر گذاشت. اعتیاد به مواد و الکل سبب و کارهای خلافکارانه از او انسانی پیچیده ساخت که حتی امروز هم در نقش‌هایش می‌بینیم. همین جالت متمایز او باعث شد تا لقب راسو (Weasel) را از دوستان و همکاراناش بگیرد. پسری یاغی که از مدلینگ و بازیگری روی صحنه نمایش آغاز کرد؛ بارها و باهرها اخراج شد تا اینکه سرانجام به رؤیایش رسید.

تام هاردی یکی از مطرح‌ترین و باهوش‌ترین بازیگران سینمای جهان است. او فاصله فرش تا عرش در سینما را تنها در کمتر از یک‌سال پس از حضور در مسابقه تلویزیونی سوپرمدل‌های بریتانیایی در سال ۱۹۹۹پیمود. این بازیگر بریتانیایی به سرعت سر از دنیای خالق شگفتی‌ها؛ استیون اسپیلبرگ درآورد. این بازیگر مطرح سینمای جهان پس از بازی در جوخه برادران اسپیلبرگ، هاردی در سال ۲۰۰۱ با دیگر کارگردان نامدار هالیوود؛ ریدلی اسکات در فیلم سقوط شاهین سیاه به همکاری پرداخت.

تام هاردی در سینما

راه ورود و اوج گرفتن تام هاردی در سینما اینگونه پیموده شد. به گونه‌ای که از بازی در فیلم‌های کریستوفر نولان تا نقش مقابل بتمن به او پیشنهاد شد. این بازیگر باهوش و جذاب نیز به خوبی از عهده آن‌ها برآمد و تحسین منتقدان را برانگیخت. بازی در فیلم کودک ۴۴، مکس دیوانه، افسانه و سرانجام در فیلم بازگشته شهرت او را دوچندان کرد و نبوغ بازیگری تام هاردی را به نمایش گذاشت. او برای بازی نقش فیتزجرالد نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد نیز شد. او زندگی پرحاشیه‌ای را نیز تجربه کرده است. از اعتیاد به کوکائین و الکل و ترک آن تا ازدواج و طلاق‌های مکرر و اذعان به دوجنسگرا بودن. در این ویدئو کوشیده‌ایم از فرش تا به عرش رسیدن تام هاردی جذاب را مرور کنیم.

منبع: IMDB
خواندن مطلب  تجربه خاص تام هنکس در بازیگری
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

645,000 تومان

780,000 تومان

نظر خود را بنویسید

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر