Some text some message..

خوبی‌های سفر کردن در نگاه تام کروز

ماجراجویی در خون تام کروز است

تام کروز بازیگر و تهیه‌کننده مطرح هالیوود است که از اواسط دهه ۹۰ میلادی به شهرت جهانی رسید. او در میان بازیگران همنسل خود بالاترین دستمزد را دارد و این را مدیون تنوع بالایی است که در انتخاب نقش‌هایش دارد.  تا کنون چندین بار نامزد جوایز معتبر اسکار و گولدن گلوب شده اما هرگز موفق به کسب این جوایز نشده است. این بازیگر پرآوازه تا امروز در فیلم‌های شناخته‌شده‌ای ظاهر شده است که متولد چهارم ژوئیه، تاپ گان، فرنچایز مأموریت غیرممکن و جک ریچر از جمله این آثار است.

تام کروز دبیرستانی بود که برای نخستین بار برای بازی در یک فیلم موزیکال انتخاب شد. او برای بازی در این اثر مورد تحسین معلم‌هایش قرار گرفت و همین پشتوانه‌ای شد تا نسبت به اتنخاب آینده‌اش مطمئن‌تر شود. بازی در فیلم عشق بی‌ پایان در سال ۱۹۸۱ نخستین حضور جدی او بود و پس از آن در آثار دیگری هم بازی کرد اما چندان شهرتی برایش به ارمغان نیاورد. تا اینکه برای بازی در فیلم مشهور تاپ‌ گان انتخاب شد و سرنوشتش از یک پسر آمریکایی نا‌آشنا و ریزنقش به ستاره‌ای نوظهور تغییر کند.

خوبی‌های سفر کردن در نگاه تام کروز تنها به بخش حرفه‌ای این بازیگر سرشناس هالیوود بازنمی‌گردد. او سفر کردن را در مسیر انسان شدن تعبیر می‌کند. به باور او سفر کردن موجب می‌شود فرد با بخش‌های ناشناخته وجودش آشنا شود. او به‌عنوان یکی از موفق‌ترین بازیگران سینمای جهان سفر کردن را بسیار  دوست دارد. کروز عاشق کارش است و از این امر احساس رضایت می‌کند.

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi