Some text some message..

شخصیت‌های مورد علاقه سورشا رونان

شخصیت‌های مورد علاقه سورشا رونان (Saoirse Ronan) کارکترهایی هستند که پیشینه محکمی دارند. این بازیگر جوان هالیوود شخصیت‌های معمولی و روزمره را نیز دوست دارد. به این شرط که خوب پرداخت شده باشند. رونان یکی از بااستعدادترین بازیگران نوظهور سینماست که تاکنون برای فیلم‌های بانوی پرنده‌ای (Lady Bird)، بروکلین (Brooklyn) و کفاره (Atonement) نامزد اسکار شده است. سورشا رونان متولد دوازدهم آوریل سال  ۱۹۹۴ در آمریکاست. او بازیگری را در سال‌های کودکی آغاز کرد و سال ۲۰۰۷ با بازی در فیلم تاوان یا (Atonement) آوازه جهانی گرفت. برای بازی در این فیلم نامزد جوایز معتبر بفتا، گولدن گلوب و اسکار شد. رویدادی که برای بازیگری به سن و سال او بسیار کم‌سابقه محسوب می‌شود.

سورشا تنها فرزند خانواده‌ای هنرمند و ایرلندی است. پول رونان پدر سورشا بازیگر است در زمان به دنیا مدن سورشا در نیویورک زندگی می‌کردند. مدت کوتاهی بعد آنان برای ادامه کار و زندگی دوباره به ایرلند نقل مکان کردند. آن‌ها از سه‌سالگی سورشا در شهری به نام کارلو در ایرلند زندگی کردند. او از آن زمان در شهری به اسم کارلو  بزرگ شد. سورشا از گودکی علاقه زیادی به تئاتر و سینما از خود نشان می‌داد و حتی در یادگیری موسیقی هم خیلی مستعد بود. پدرش که از استعداد او آگاه شده بود در خانه سورشا را تعلیم بازیگری می داد.

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi