Some text some message..

توصیه نوید محمدزاده به بازیگران

توصیه نوید محمدزاده به بازیگران

توصیه نوید محمدزاده به بازیگران، صبر و شکیبایی در کار است. نوید محمدزاده را باید یکی از با استعدادترین بازیگران سینمای ایران دانست. هرچند نگاه‌ها به این بازیگر خوش‌آتیه، پس از اتفاق‌های ناخوشایند سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر معطوف شد اما محمدزاده سال‌ها پیش از این خاک تئاتر را خورده بود. در کارنامه این بازیگر توانا بیش از ۳۰ تئاتر دیده می‌شود. از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۷ او به طور متوسط هر سال در بیش از دو تئاتر بازی کرده است. نگاهی به کارنامه هنری او نشان می‌دهد که حتی در سال‌های پس از شهرت و کسب جوایز ارزنده، محمدزاده کار تئاتر را رها نکرده است.

نوید محمدزاده، زاده‌ی ایلام است. شهری که اگر چه نامش با مسائل جنگ و نابسامانی گره خورده است اما در عرصه هنر همیشه خوش درخشیده است. تئاتر در ایلام جایگاه ویژه‌ای دارد. محمدزاده نیز یکی از هنرمندان این خطه‌ی پرنگار است.

نوید محمدزاده با کسب جوایز مختلف، به سرعت به یکی از پرافتخارترین بازیگران سینمای ایران تبدیل شد. سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر (فیلم ابد و یک روز)، بهترین بازیگر مرد جشنواره براتیسلاوا (فیلم ناهید)، . سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر (فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء)، بهترین بازیگر مرد بخش افق‌های جشنواره ونیز (فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء)، بهترین بازیگر مرد جشنواره آسیا پاسیفیک (فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء) بخشی از جوایز محمدزاده هستند.

نظر خود را بنویسید