Some text some message..

دو سال تست بازیگری بدون نتیجه!

میشل ویلیامز از نوجوانی تا شهرت

میشل ویلیامز زندگی پرفراز و شیبی داشته است. او در سن ۱۵ سالگی به‌طور قانونی از پدر و مادرش جدا شده است تا زندگی را به‌طور فردی تجربه کند. پدر او نویسنده بود و همین باعث شد تا او علاقه زیادی به قضه تعریف کردن داشته باشد و این را نتیجه قصه‌هایی بداند که پرش برایش تعریف کرده است. نخستین بار در سال ۱۹۹۸ در سریال تلویزیونی داوسون گریک به دنیای حرفه‌ای بازیگری وارد شده است. میشل ویلیامز او همچنین در فیلم کوهستان بروکبک(Brokeback Mountain) برای اولین بار نامزد جایزه اسکار شد و سینمای جهان او را شناخت. او در طول دوران حرفه‌ای‌اش بار‌ها در جلسات تست بازیگری شرکت می‌کند اما همواره از سوی سازندگان و کارگردان‌ها نادیده گرفته می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا در بسیاری از برهه‌ها احساس کند برای این کار ساخته نشده است.

میشل از اون دسته بازیگران ذاتی است که با دیدنش نمی‌توانید چشم از او بردارید. مهم نیست چقدر در برابر لنز دوربین حاضر باشد؛ هرچقدر کم هم باشد می‌تواند حضوری پررنگ و مؤثر ایفا کند. بازی درخشان میشل ویلیامز را در فیلم منچستر کنار دریا (manchester by the sea) به یاد بیاورید. زمانی که حتی در برابر بازیگر فوق‌العاده‌ای چون کیسی افلک قرار می‌گیرد و همچنان لنز دوربین دوستش دارد. تا پیش از بازی در فیلم‌های مطرحی مانند کوهستان بروکبک، وندی و لوسی، ولنتاین آبی و منچستر کنار دریا در فیلم‌های کوتاه بازی می‌کرد. پس حضور او در فیلم تحسین شده کوهستان بروکبک نام و بازی او را بر سر زبان ها انداخت.

تجربیات شخصی

میشل چندین سال با هیث لجر فقید، بازیگر مشهور سینمای جهان نامزد بود و به‌نوعی روزهای آغازین شهرت را با او سپری کرد. مرگ زودهنگام هیث لجر تاثیر زیادی بر شخصیت و سرنوشت او گذاشت و سبب شد تا مسیر جدیدی در برابر آینده کار و شخصی‌اش شکل بگیرد. او در این ویدئو از فراز و نشیب‌های حرفه بازیگری و تجربه شخصی‌اش در تست بازیگری می‌گوید.

منبع: ‌بفتا