Some text some message..

پیشنهاد فیلم نخستین اصلاح‌شده (First Reformed)

نخستین اصلاح‌شده؛ فیلمی در جستجوی معنا

نخستین اصلاح‌شده (First Reformed) فیلمی در جستجوی معناست. جدیدترین ساخته پل شریدر با بازیگری ایتان هاوک در جهان بی‌معنایی که نابسامانی در آن تلنبار شده؛ به دنبال خلق ارزش‌هایی غایی است. پل شریدر ۷۱ ساله برای بیشتر مخاطبان به عنوان فیلمنامه‌نویس آثار درخشانی همچون راننده تاکسی و گاو خشمگین شناخته می‌شود. او با فیلم نخستین اصلاح‌شده در جایگاه کارگردان به سراغ جهانی رفته است که جهان ماست. شریدر در نخستین اصلاح‌شده، انسان‌های این جهان با جهان‌بینی‌شان را به چالش کشیده است.

فیلم خیره‌کننده نخستین اصلاح‌شده در ۳۱ آگوست سال ۲۰۱۷ در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و اندکی پس از آن در سالن‌های کشور آمریکا اکران شد. نخستین اصلاح‌شده از همان لجظات اول مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و خیلی‌ها از آن به‌عنوان یکی از بهترین آثار سال یاد کردند. پل شریدر کارگردان این فیلم از سوی بسیاری یک هنرمند به تمام عیار معرفی شد و همه کارگردانی او را ستودند.  این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و بازی خوب هاک و کارگردانی قوی شریدر تحسین شد. این فیلم هم توسط هیئت ملی نقد و هم مؤسسهٔ فیلم آمریکایی به‌عنوان یکی از ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۸ انتخاب شد. در جوایز فیلم‌های مستقل، نخستین اصلاح‌شده برای بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین کارگردان، و بهترین فیلم‌نامه نامزد شد، در حالی که شریدر برای نخستین‌بار نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی نیز شد.

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi