Some text some message..
Some text some message..

روش فرهاد اصلانی برای رسیدن به نقش

فرهاد اصلانی
فهرست مطالب

روش فرهاد اصلانی برای رسیدن به نقش

روش فرهاد اصلانی برای رسیدن به نقش، درونی است. او برای بازی یک پرسوناژ می‌کوشد آن نقش را از درون خود بازی کند. در واقع به دنبال رفتار بیرونی نقش نیست.

فرهاد اصلانی هنرمند توانای کشورمان در انتخاب نقش بسیار گزیده‌گر است. او از همان ابتدای شروع فعالیت هنریش کوشید در انتخاب نقش دقت و وسواس به خرج دهد. عملی که او را به یکی از توانمندترین هنرپیشه‌های سینمای ایران تبدیل کرد. کارنامه بازیگری اصلانی نشان می‌دهد که او از همان روزگار روسری آبی (رخشان بنی‌اعتماد، ۱۳۷۳) تا آخرین کارش یعنی «مغزهای کوچک زنگ زده» توانسته به خوبی از عهده نقش‌هایی که به او محول شده بر‌آید. بازی درخشان و ماندگار او در سریال مختارنامه همچنان در یادها باقی مانده است.

فرهاد اصلانی جوایز زیادی را به خانه برده است. اما شاید جالب‌ترین و ماندگارترین آن‌ها دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در جشنواره سی و دوم فیلم فجر برای بازی در فیلم‌های خرس (خسرو معصومی، ۱۳۹۰) و زندگی خصوصی (محمدحسین فرحبخش، ۱۳۹۰) باشد. اتفاقی که خیلی به ندرت ممکن است برای بازیگری رخ دهد.

/p>

خواندن مطلب  کیت وینسلت و تمرین با آینه
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

645,000 تومان

780,000 تومان

نظر خود را بنویسید

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر