Some text some message..

داگمن، اعتبار سینمای ایتالیا در جشنواره‌های جهانی

پیشنهاد فیلم: سگ‌باز یا داگمن (Dogman)

سگ‌باز (Dogman) داستان مردی عادی با بازی آدامو دیونیسی است که تمام تلاشش را به‌کار می گیرد تا از خشونت به‌دور باشد و این از همان ابتدا مشهود است. فیلم در جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی در برابر خشونت یک سگ مدارا می‌کند و تلاش می‌کند او را آرام کند. این فیلم داستان مردی است که تا لحظه‌ای که جهانش آرام نشود آرام نیست. شخصیت مارچه مردی سگ‌باز فیلم است که در اثر زندگی طولانی با سگ‌ها از رفتار‌ها و خصلتشان تاثیر گرفته است. البته این شامل خشونت آن‌ها نیست. سگ‌باز نخستین بار در جشنواره کن به نمایش درآمد از سوی منتقدان و کارشناسان سینما بارها تحسین شد.

جدیدترین ساخته ماتئو گارونه (Matteo Garrone) شانس سینمای ایتالیا برای کسب جوایز معتبر جهانی را افزایش داده است. این فیلم خوش‌ساخت داستان مردی است که زندگی و امرار معاش خود را با سگان می‌گذارند. مارچلو فونته (Marcello Fonte) در جدیدترین اثر خود متأثر از همه آداب و خصوصیات سگ‌هاست مگر خوی خشونت‌ورزی. سگ‌باز از نگاه منتقدان یکی از بهترین فیلم‌های سینمای ایتالیاست که شانس زیادی برای موفقیت در اسکار، گلدن گلوب و البته کن دارد. بانی‌کستر تماشای این فیلم خوش‌ریتم و خوش‌ساخت را به همه پیشنهاد می‌کند.

 

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi