Some text some message..
Some text some message..

برای بازیگری به تهران بیایید

160983_515
فهرست مطالب

تمام بازیگرانی که در جایی غیر از تهران زندگی می‌کنند با این موضوع موافقند که امکانات آموزشی و دسترسی به سالن‌های سینما و تئاتر در شهرستان‌های کشور چندان مناسب نیست. نباید منکر این باشیم که ساخت و وجود سالن‌های نمایش تا چه اندازه در رشد و پیشرفت هنر در هر سرزمینی مهم و راهگشاست. اما برای بررسی موضوع سفر به پایتخت کمی مسئله متفاوت است. در سال‌های دور رسم بر این بود که برای پیدا کردن کار و درآمد بالا جوانان و خانواده‌ها از شهرستان به تهران با شهر‌های بزرگ مهاجرت می‌کردند. فارغ از آسیب‌هایی که این جریان به جامعه و بافت‌های فرهنگی و قومی کشور وارد کرد، سبب شد تا بسیاری موفقیت و رشد را منوط به مهاجرت بپندارند. رویه‌ای که امروز با رشد تکنولوژی و پیشرفت ساختار ارتباطی دیگر اینگونه نیست و راه‌های متنوعی برای چیره‌شدن به فاصله دور پیش‌بینی شده است.

mikhaham-zende-bemanam00

از مهاجرت چه انتظاری دارید؟

پیش از هر چیز به این فکر کنید که از مهاجرت چه انتظاری دارید؟ بدیهی است که برای دستیابی به برخی اهداف چاره‌ای جز مهاجرت نیست و باید چمدان‌هایتان را ببندید اما نیاز شما تعیین‌کننده مقصدی است که برایش کوچ می‌کنید. پس بیایید از نیازها و ابزاری که در دست دارید صحبت کنیم. مهمترین نیازی که هنرجویان و علاقه‌مندان بازیگری را به فکر تهران و شهرهای بزرگ می‌اندازد مقوله آموزش و زیرساخت‌های آموزشی است. در روستا‌ها و شهرهای کوچک و حتی شهرستان‌های کشور با بحران فقدان آموزشگاه‌های بازیگری مواجه هستیم همین چالش ملی به راهکار‌هایی در فضای مجازی و اینترنت ختم شده است. راهکار‌هایی سریع، به‌صرفه و مفید که احتمال ریسک و خطر‌پذیری را برای شما تا حد بسیار پایینی کاهش می‌دهد. از سوی دیگر انتشار فراخوان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و فرآیند ارسال ویدیوی تست بازیگری بسیار مرسوم شده که برای همه یکسان است. در ادامه با این راه‌ها آشنا می‌شویم.

آموزش آنلاین

واقعیت این است که تعداد آموزشگاه‌های مطرح و استاندارد بازیگری در سراسر کشور از انگشتان دو دست تجاوز نمی‌کند. پس باید به فکر راهکاری سریعتر و مفیدتر باشیم: آموزش آنلاین. کرونا از این جهت برای ساختار آموزشی کشور توفیقی اجباری بود تا بسیاری از اساتید و آموزشگاه‌ها دروس خودشان را در فضای مجازی منتشر کنند تا امکان یادگیری برای تمام هنرجویان و علاقه‌مندان بازیگری در سراسر کشور ممکن شود. دوره استعدادیابی و آموزش مبانی بازیگری با امین تارخ مطرح‌ترین دوره‌ای بود که در این مدت از سوی بانی‌کستر در سایت این مجموعه منتشر شد و استقبالی بی‌نظیر شد. هنرجویان بازیگری از هر نقطه ایران می‌توانند این دوره که حاصل ۲۵ سال تجربه آموزش استاد تارخ هست را تهیه کنند. امکانی بی‌نظیر که تا حد زیادی مسئله سفر برای آموزش را پوشش داده است. مزیت آموزش آنلاین این است که هنرجو در سریعترین زمان و به‌صرفه‌ترین شرایط ممکن با شرایط آموزش و میزان استعدادش از بازیگری آشنا می‌شود. بنابراین دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان کلان برای این مهم نیست.  

2988838_799تست بازیگری

ما به کمک فضای مجازی میتوانیم به‌طور آنلاین در فراخوان‌ها و فرایند تست بازیگری شرکت کنیم. بسیاری از پروژه‌های مطرح سینمایی و سریالی و حتی تئاتر در سال‌های اخیر فراخوان‌هایشان را در سایت‌ها و کانال‌های معتبر منتشر می‌کنند. تنها کافیست تا در با روش‌های تماس این فراخوان‌ها ارتباطی بگیرید و خودتان و استعدادی که دارید را به آنان نشان دهید. حتی همین حالا در سایت بانی‌کستر می‌توانید عضو شوید و در فراخوان‌هایی که از سراسر ایران در بانی‌کستر منتشر شده است شرکت کنید. با بارگذاری عکس و ویدیو و اطلاعات شخصی به بقیه خودتان را معرفی کنید تا عوامل تولید فیلم و نمایش شما را بشناسند. این شیوه‌های رایج و استاندارد در سال‌های اخیر راه را برای بسیاری از هنرمندان و علاقه‌مندان بازیگری هموار کرده است. حالا این شمایید که باید تصمیم بگیرید. می‌توانید از این شیوه‌های نو و جدید وارد این عرصه شوید و دست‌کم خودتان را محک بزنید. اما این را بدانید که بی‌تردید نخستین گام مهاجرت نیست.  

خواندن مطلب  نوید پورفرج؛ بر بال‌های سیمرغ
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

645,000 تومان

780,000 تومان

نظر خود را بنویسید

۳ دیدگاه

  1. مهدی

    سلام من و خواهرم ۱۲ سال داریم و می خواهیم بازیگر شویم در همدان ساکن هستیم چه کار کنیم تا بازیگر شویم

    پاسخ دهید
  2. ریحانه نژادجهانتیغ

    سلام من ۲۲سالمه و عاشق بازیگری هستم این شعار نیست خانواده ام مخالف بازیگری هستن ومی جنگم که بتونم به خواسته ام برسم و درحال حاضر میخواهم کنکورهنر رشته بازیگری بدهم الان چیکارکنم?

    پاسخ دهید

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر