Some text some message..

راه ورود به دنیای بازیگری

کتاب و کلاس برای دنیای بازیگری

شاید بارها شنیده باشید که کارگردان‌ بازیگر خودش را توی چند لحظه انتخاب می‌کند و برنده اصلی بازیگری است که در همان برخورد اولیه بدون اضافه‌کاری و خودنمایی روح پرانرژی و ذات هنری خودش را به کارگردان نمایش دهد. خب حالا چه؟ چیکار کنیم حالا؟ در مقاله چگونه بازیگر شویم؟ به ۶ نکته مهم برای بازیگر شدن اشاره کردیم که یکی از موارد آن این بود: بازاریاب خودتان باشید. هیچ‌کس و هیچ‌چیزی به‌اندازه وجود ناب و هنرمند خودتان توانایی معرفی شما را به دنیای سینما و تئاتر ندارد. پس برای ورود به دنیای بازیگری پیش از هر چیزی باید به تقویت توان و ابزار مورد نیاز معرفی بپردازیم؛ چیزی که در نهایت باعث رشد اعتمادبه‌نفس و بالا رفتن حس امید در شما خواهد شد.

کتاب، سرنوشت شما را در دستان خودتان قرار می‌دهد تا به‌درستی انتخاب کنید و تردیدی در تصمیم‌هایتان به شما وارد نشود. توصیه اکید ما به شما هنرمندان عزیز این است که تا جای ممکن مطالعه کنید و از اندوخته‌های متفکران این عرصه بیاموزید. البته کتاب تنها راه آموزش نیست. آموزشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده‌ای در عرصه سینما و بازیگری وجود دارد که با تکیه‌بر اساتید صاحب‌نام و برجسته موفقیت‌های زیادی در دنیای بازیگری هم بدست آورده‌اند. این آموزشگاه‌ها متأسفانه عمدتاً در شهر تهران قرار دارند و رفقای هنرمند شهرستانی بهره کمتری از این قسم کلاس‌ها می‌برند. اما خبرای خوبی برای شما در بانی‌کستر داریم که به‌زودی اساتید معتبر این عرصه را به بانی‌کستر دعوت خواهیم کرد تا به تمام هنرمندان و هنردوستان ایرانی و فارسی زبان در هر جایی که هستند درس بدهند. خیلی زود خبرهای بیشتری از این برنامه خواهیم داد.

برای ورود به دنیای بازیگری عکس حرفه‌ای بگیر

عکس باکیفیت و حرفه‌ای از چهره و فیزیک شما مهمترین ابزار معرفی در مرحله اول است. کیفیت از هر جهت باید در عکس‌ها موردنظر قرار گیرد. قاب‌بندی و محل قرارگیری شما در تصویر بسیار مهم است. فراموش نکنید هدف از گرفتن این عکس‌ها و نمایش آن دیدن چهره یا فیزیک شماست. بنابراین اگر هر چیزی غیر از شما فضای عکس را اشغال کرده باشد آن عکس برای معرفی شما مناسب نیست. همچنان که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید بخش‌هایی از عکس محل تلاقی خطوط عمود است. این خطوط به‌عنوان قانون یک‌سوم و نقاط طلایی شناخته می‌شود و معرف بخش‌هایی از هر عکس است که بیشترین توجه بیننده را به خود اختصاص می‌‌دهد.

بر اساس تعریف آکادمیک اگر کادر را به ۳ قسمت افقی و عمودی تقسیم کنیم، این خطوط در ۴ نقطه با هم تلاقی می‌کنند. به این نقاط، نقاط طلایی گفته می‌شود. این نقاط به این دلیل مهم و تعیین‌کننده هستند که چشم بیننده در نگاه اول ناخودآگاه در محل آن متمرکز می‌شود. در نتیجه هر آنچه در تصویر از اهمیت بیشتری برخوردار است باید در این بخش‌ها قرار داشته باشد. همچنین داخل مستطیل طلایی عکس اهمیت زیادی دارد. در عکس شماره پایین می‌بینید که فرد در مرکز قرار دارد و بنابراین نگاه بیننده به‌سرعت معطوف به‌صورت او می‌شود.

عکس خوب برای ورود به دنیای بازیگری

عکس در دنیای بازیگری

از تمام زوایای چهره خودتان عکس تهیه کنید و به کارگردان کمک کنید تا شما را در تمام قاب‌های فیلمش تصور کند. بنابراین داشتن تصویر از تمام‌رخ، نیم‌رخ، سه‌رخ، تمام‌قد و نشسته بسیار مهم است. همچنین سعی کنید در عکس‌ها حس سرزندگی و شادابی داشته باشید این لزوماً به معنای خندیدن نیست! اتفاقاً لازم است که حالات و احساسات مختلفی از چهره‌تان را به نمایش بگذارید. حالاتی مانند خنده، خشم، جدیت، وحشت، اندوه و… تمام بازیگران باید مجموعه‌ یا پکیجی برای معرفی خود تهیه کنند که عکس (ترجیحاً در قطع ۱۸*۱۳) اصلی‌ترین بخش این پکیج برای ورود به دنیای بازیگری محسوب می‌شود. بنابراین هرگاه برای تست بازیگری یا شرکت در جلسه فراخوان بازیگری می‌روید حتماً عکس‌های مختلفی از خود همراه داشته باشید. رزومه مکتوب شامل پیشینه زندگی، کاری و تحصیلی بخش دیگر پکیج معرفی شماست که باید دقیق و به‌روز و همواره همراهتان باشد.

هر شخصیت در یک اثر هنری ویژگی‌های بصری مختص خودش را دارد و کارگردان و دستیارانش در جست‌و‌جوی بازیگری با مقتضیات مشابه هستند. پس هرگونه اصلاح تصویر یا تلاش برای روتوش چهره در عکس ممکن است شانس بازی در اولین و مهم‌ترین نقش زندگیتان را از شما محروم کند. در تصاویر خود واقعی‌تان باشید و از آنچه هستید خوشحال باشید. شما زیبایید، شما جذابید، شما خواستنی هستید و با اعتمادبه‌نفس بالا و حرفه‌ای خواهید توانست سهم خود را از سینما و تئاتر به چنگ بیاورید. فراموش نکنید! افکت‌های فوتوشاپی و روتوش‌های بصری چیزی جز دروغ‌هایی آسیب‌زننده نیست که در اولین جلسه تست بازیگری با کارگردان، تهیه‌کننده یا دستیارانشان تمام تصوراتشان را از بین می‌برد. تازه این در شرایطی است که پیش‌ از آن نسبت به عکس‌های روتوش‌شده ابراز ناراحتی نکرده باشند.

در بانی‌کستر مدیر برنامه‌های خودت باش

همین حالا در سایت بانی‌کستر به‌طور رایگان ثبت‌نام کنید و از ظرفیت‌های آن برای معرفی خودت بهره بگیرید. بانی‌کستر نخستین بانک آنلاین هنرمندان سینما و تئاتر است که تمام امکانات ممکن برای معرفی آرتیست‌های درجه‌یک این حوزه اعم از بازیگر، کارگردان، نویسنده، فیلمبردار، تدوینگر، گریمور و… در آن پیش‌بینی‌شده است. شما با ثبت‌نام در بانی‌کستر یک پروفایل دارید که لازم است برای معرفی بهتر و حرفه‌ای‌تر خودتان تمام بخش‌های آن را تکمیل کنید. اول عکس پروفایل! اولین کاری که باید پس از ایجاد پروفایل کاربری کنید این است که عکس پروفایلی از صورتتان انتخاب کنید که به بهترین شکل از چهره‌تان را نمایش دهد. پس از خالی گذاشتن آن یا درج عکس‌های نامربوط جداً خودداری کنید که در آن صورت به‌احتمال زیاد کسی به پروفایل شما توجه نمی‌کند.

در بانی‌کستر داشتن یه پروفایل جذاب و خوش‌انرژی لازمه دنیای بازیگری است. پس سعی کنید از تمام ظرفیت‌های پروفایل بانی‌کستری خودتان استفاده کنید. قبل از هر چیز اطلاعات مربوط به  تخصص، استان محل زندگی، جنسیت و سن خودتان را زیر عکس پروفایل تکمیل کنید. همچنین اگر سابقه حضور در آموزشگاهی ویژه داشتید نام آن را از فهرست پیش‌فرض سایت زیر عکس پروفایلتان انتخاب کنید. سپس در باکس پایین اطلاعات مربوط به قد، رنگ پوست، وزن، رنگ مو و رنگ چشم را تکمیل کنید تا در موتور جست‌و‌جوی سایت به درستی قرار بگیرید و عوامل تولید آثار سینمایی و نمایشی شما را به‌خوبی بشناسند. مرحله بعدی انتخاب عکس پروفایل است. توجه داشته باشید شما بدون عکس پروفایل کاربری بی‌توجه قلمداد می‌شوید و کسی وارد صفحه کاربری شما نمی‌شود. پس عکسی خوب و شفاف از چهره خود بگذارید تا افراد ترقیب شوند به صفحه کاربری شما سر بزنند.

فیلم و عکس آپلود کنین

بعد از اینکه عکس پروفایل را انتخاب کردید به سراغ آلبوم عکس بروید و هر ۱۰ عکس ممکن را با انواع زاویه‌ها و احساسات چهره خود پر کنید. اجازه ندهید چیزی از قلم بیافتد. این را هم به خاطر داشته باشید که داشتن عکس‌های به‌روز و اصطلاحاً آپدیت‌شده کمک زیادی به انتخاب سریع‌تر شما می‌کند. پس اگر آقایان ریش و موی بلند دارید حتماً چند عکس حرفه‌ای از خود تهیه کنید و در پروفایل بانی‌کستری خودتان آپلود کنید. چهره شما برای دیده شدن است! هرچه می‌توانید در درج عکس در پروفایل خودتان پویاتر و کوشاتر باشید تا همین انرژی موفقیت را به شما نزدیک کند.

شما در بانی‌کستر می‌توانید فیلم‌هایی با مدت زمان ۱۰۰ ثانیه آپلود کنید. خب چرا ۱۰۰ ثانیه؟ اصولاً ۱۰۰ثانیه زمان بسیار مناسبی برای تشخیص کیفیت و ویژگی‌های بصری یک بازیگر است پس از این زمان نهایت استفاده را داشته باشید. شما حداکثر ۲ فیلم می‌توانید آپلود کنید پس دقت داشته باشید که در این ۲۰۰ ثانیه‌ای که در مجموع زمان دارید خودتان را معرفی کنید دست کم بخش عمده توانایی‌هایتان که در تصاویر دیده نمی‌شد را نمایش داده باشید. این فیلم ۱۰۰ ثانیه یا از بازی شما در یک اثر سینمایی، نمایشی یا تلویزیونی است یا به‌تازگی از سوی خودتان در خانه یا جایی دیگر فیلمبرداری شده است.

هدیه تهرانی

فیلم شما نشان شخصیت هنری شما در دنیای بازیگری است

در ساخت فیلم از بازیتان خیلی حساس باشید چرا که فیلمی با کیفیت تصویر یا صدای ضعیف بی‌تردید سودی که ندارد هیچ،‌ ضرر هم هست. البته نیازی هم به پروداکشن حرفه‌ای نیست فقط کافیست در جایی که هستید نور و سکوت کافی وجود داشته باشد تا همه‌چیز در اختیار هنرنمایی شما باشد. حتماً تصویر باید ثابت و بدون تکان باشد. لرزش بیش از اندازه کمکی به بازی شما نمی‌کند و تنها ذهن بیننده را از بازی شما دور می‌کند. پس پیش از هر چیز به فکر این باشید که از یک دوست یا حداقل یک سه‌پایه بهره ببرید تا از شما تصویر بگیرد.

چه از منظر حسی یا اجرایی با آمادگی کامل وارد کار شوید. این یعنی شما باید در تمام طول زمانی که حداکثر ۱۰۰ ثانیه است؛ باید ابتدا و انتهای کار را قبلاً تمرین کرده باشید و اطمینان داشته باشید که مسیر درستی برای بازی انتخاب کرده‌اید. نخستین لازمه این آمادگی داشتن یک متن آماده و منطبق با زمان‌بندی شماست. از نمایشنامه موردعلاقه‌تان یک مونولوگ انتخاب کنید یا اگر خودتان دست‌به‌قلم هستید، متنی پرفرازونشیب انتخاب کنید که بستر مطلوبی برای توانایی‌های شما باشد. مقصود ما از فرازونشیب در بازی این است که ۱۰۰ثانیه بازی در بستر‌های زمانی مختلف مانند اندوه و خشم یا شادی و ترس کمک زیادی به بروز استعداد شما می‌کند. فراموش نکنید پس از هر آپدیت صفحه خودتان را در صفحه‌های شخصی مانند اینستاگرام و تلگرام معرفی کنید تا افراد بیشتری فیلم بازی شما را در بانی‌کستر ببینند و زود سر زبون‌ها بیافتید.

طریقه صحیح فیلمبرداری با موبایل برای ورود به دنیای بازیگری

میز کار شما در بانی‌کستر است

بعد از درج فایل تصویری، می‌توانید از صدای خودت در بانی‌کستر صدا آپلود کنید. یکی از مهمترین امتیازات بازیگران حرفه‌ای فن بیان و آوای زیبای آنان در ادا کردن دیالوگ است. پس چرا صدای تو شنیدنی نباشد؟ از این امکان ویژه در بانی‌کستر استفاده کنید تا عوامل تولید آثار سینمایی و نمایشی با ابعاد بیشتری از توانایی‌های شما آشنا شوند. برای ضبط صدا هم کافی است یه متن آماده و تمرین‌شده داشته باشید و صدایتان را با تلفن همراه ضبط کنید. پیشنهاد می‌کنیم متن‌هایی کمتر از دو دقیقه و جذاب انتخاب کنید تا شنیدنی و تأثیرگذار ظاهر شوید.

در بانی‌کستر می‌توانید پیشینه کاری خودتان را به نمایش بگذارید. در این بخش مواردی نظیر نام اثر، نوع اثر، نام کارگردان، نام تهیه‌کننده، سال تولید، جوایز و نقش خودتان را در فیلم اعلام کنید. به ازای هر تجربه‌ای که داشتید می‌توانید در بانی‌کستر رزومه کاری خودتان را مطرح کنید و پروفایل تکمیل‌تری داشته باشید. سپری کردن تمام مراحل بالا و تشکیل یک صفحه پروفایل کامل در بانی‌کستر سرانجام به یک هدف مشخص ختم می‌شود. صفحه کاربری خود را برای همه ‌کسانی که ممکن است در مسیر موفقیت شما قرار داشته باشند ارسال کنید. با استفاده از کلید اشتراک‌گذاری یا (Share) در بالای عکس شما در پروفایل قادر خواهید بود از تمام مسیر‌های رایج خود را به نمایش بگذارید. شجاع باشید! هنر شما برای دیده شدن است و شما شایسته بهترین‌ها هستید. پس در تکمیل پروفایل خود جدی باشید و بلافاصله خودتان را برای دیده شدن آماده کنید.

کوین اسپیسی؛ مرد درخشانی در دنیای بازیگری

منبع: Backstage

۶۹ دیدگاه

  1. ریحانه محمودی

   سلام خسته نباشید ببخشید من اصفهان زندگی میکنم میخاستم بدونم تو اصفهان کلاسهای بازیگری برگزار میشه اگه برگزار میشه لطفا ادرسشو بذارید چون دسترسی به کلاسهایی که توی تهران برگزار میشه رو ندارم با تشکر مرسی

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام ریحانه عزیز. ما آموزشگاه شهرزاد رو می‌شناسیم در اصفهان. اما به‌زودی بسته‌های آموزشی بازیگری از بانی‌کستر عرضه می‌کنیم.

    پاسخ دهید
    1. شقایق نژادرحیم

     سلام . من تمامی مراحل رو انجام دادم . منتهی تو قسمت اپلود عکس و ویدئو نتونستم ب اشتراک بزارم لطفا راهنماییم کنید مراحل ب اشتراک گزاریش رو نمیتونم انجام بدم

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی نویسنده

      سلام شقایق عزیز. لطفا مسائل فنی رو از پشتیبانی بپرسین که سریع جوابتون رو بدن. صفحه اول روی لوگوی چت کلیک کنین

  2. مصطفی

   سلام من از یک خانواده فقیر هستم ولی بازیگر خوبی هستم در محله خود زیاد اجرا کردم در جشن های مختلف چجوری خودمو نشان دهم؟

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام مصطفی عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه ورود به دنیای بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 1. soheil

  من از نظر خودم فیس قشنگی دارم تعریف نباشه أما خیلیا بم میگن ک مدل یا بازیگر یا خواننده شو من اسمم سهیله ١۵ سالمه و میخوا م کلاساتون باشم

  پاسخ دهید
   1. یاسین شابوئی

    من اسمم یاسین هست اهل خوی هستم ۱۸سالمه به بازیگری علاقه زیادی دارم اگه واقعا کمک کنید به مقصودم برسم ممنون میشم در ضمن چرا هر کس از عکس من داره استفاده میکنن؟

    پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام سهیل عزیز و خوش فیس! پیشنهاد می‌کنم اول توی بانی‌کستر ثبت‌نام کن و پروفایلت رو کامل کن تا همه توی بانی‌کستر باهات آشنا بشن و خیلی زود به پروژه‌ها معرفی بشی

   پاسخ دهید
 2. مرضیه کاشانی

  سلامم من عاشق بازیگری و متولد سال ۸۲ هستم به هر کس میگم میخام بازیگر شم بهم میخنده میگه نمیتونی تو رو خدا راهنمااییم کنین چجوری باید کلاس های شما باشم و ببینم در بانی کستر هم عضو شدم اما چیز زیادی روی صفحم نیومد راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
  1. کوثرروغنی نیری

   سلام عزیزم منم همچین وضعیت مشابه تو رو دارم و خانوادم خیلی مخالفن و خیلی اذیت میشم که چقدر پیشنهاد کار رو از دست دادم ولی ناامید نشو.اسم کارگاه های بازیگریشون رو سرچ کن میاره زنگ بزن هزینه هارو بپرس فرهنگسرای حر هم هست

   پاسخ دهید
  2. رضا گمینی نویسنده

   سلام مرضیه جان. شما حتی عکس برای پورفایلت انتخاب نکردی و عکسی هم که گذاشتی خیلی بی‌کیفیت و مبهمه. چرا باید کسی به شما پیشنهاد همکاری بده؟ ما تو همین مقاله توضیح دادیم که چقدر عکس و فیلم خوب تو این حرفه مهمه.

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام مرضیه عزیز. شما پروفایل ایجاد کردی اما حتی پروفایلت عکس هم نداره. فقط یک عکس مبهم از خودت گذاشتی ویدیو و فایل صوتی هم هیچ. باید به پروفایلت بیشتر برسی

    پاسخ دهید
    1. رضا گمینی نویسنده

     روی کلید عضویت کلیک کنید. باقی ماجرا ساده و فارسی و سریعه

     پاسخ دهید
    2. مهدی مهدوی

     وقطی که وارد بانی کستر میشی خودش اون بالا میاره که برای خودت پروفایل درست کن از اونجا میتونی درست کنی

     پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام دوست عزیز. ما آموزش بازیگری رو به شکل آنلاین برگزار می‌کنیم که به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

   پاسخ دهید
 3. زهرا ریاعی از خراسان رضوی 15 ساله

  سلام .نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی به عقیده خودم تو این زمینه از استعداد بالایی برخوردارم.من میمیک چهره عالی دارم و گریه برای من کاری نداره البته در حین بازی و نقش در کار های درام به چند لهجه مسلط هستم .خراسانی تهرانی شمالی و جنوبی چهره خوبی دارم ولی شرایط زندگی و مکانی دارم توش زندگی میکنم کلاس بازیگری نداره .لطفا من رو راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام زهرا جان. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم.

   پاسخ دهید
  2. مهران

   باعرض سلام وخسته نباشید ازتون مننونم که بانی کسترروراه انداختید
   من ۱۷سالمه اهل پیرانشهرهستم درشناسنامه اسمم ابرهیمه ودرخونه مهران صدام می زنندوفامیلیمم بامرادهستش
   علاقه من به بازیگری خیلی خیلی زیادهستش ولی خانواده به شدت مخالفن ومی گن فایده نداره وموفق نمی شیوازاین حرفا من کردزبان هستم اماوقتی فارسی حرف می زنم لهجه ندارم ومی توانم به راحتی لهجه های دیگه رویادبگیرم من درخندیدن لنگه ندارم می تونم وانمودکنم می ترسم یااسترس دارم ولی کمی درگریه کردن مشکل دارم درشهرماهم کلاس آموزشی نداره ولی تئاترداره اماچون خانواده مخالفن اجازه نمی دن من درحال حاضرمشغول لوله کشی آب ؛شوفاژ؛پکیج؛کشاورزی و…..هستم
   من برای معروفیت یاپول نمی خوام بازیگربشم من می خوام به هدفم برسم به علاقم برسم می ازروی علاقه وارددنیای بازیگری بشم وازتون می خواستم کمکم کنیداگه بتونم اینجاخودموثابت کنم قطعاخانوادمم راضی می کنم به امیدموفقیت خداپشتوپناتون فقطکمکم کنید

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام مهران عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل تو خلق شده تا بدون نیاز به واسطه و پول و امکانات زیاد به سینما و تئاتر کشور معرفی بشی. برای قدم اول در سایت ما ثبت نام کن و تمام اطلاعات داخل پروفایلت رو کامل کن. همینطور عکس و فیلم از چهره و بازیت بذار تا ما هم معرفیت کنیم.

    پاسخ دهید
    1. Asal

     چطور میتونم عضو با نی کستر بشم؟

     پاسخ دهید
     1. رضا گمینی نویسنده

      عسل عزیز تو همین سایت روی گزینه عضویت در بالای صفحه کلیک کنو رایگان عضو بشو. پروفایلت رو هم کامل کن که ما بتونیم به‌طور شایسته معرفیت کنیم.

  3. زهرا قراگوزلو

   سلام من زهرا هستم ۱۵ ساله از استان قزوین من از کودکی به بازیگری علاقه دارم ولی هیچ کلاسی نرفتم و تست ندادم چون خانوادم و اقوام منو جدی نمیگرن و میگن که موفق‌ نمیشم ولی من میدونم که استعدادشو دارم و میتونم موفق بشم اگه میشه کمکی بکنین.
   میخواستم بدونم که در استان قزوین هم تست بازیگری میگیرن؟

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام زهرا جان. شما باید توی سایت ثبت‌نام کنین و از خودتون ویدیو بذارین.

    پاسخ دهید
  4. ℳσみⓢ£ŋ.pii

   سلام ببخشید الان مایی که اینجا هستیم به امید دیده شدن در تلویزیون سینما تئاتر و… اومدیم . خوشبختانه هم سینما وتلویزیون ظرفیت پذیرش رو داره و ما میتونیم دیده بشیم من درسایت ثبت نام کردم اگه لطف کنید کمکمون کنید به هدفمون برسیم ممنون میشم ….. باتشکرو احترام

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
   2. رضا گمینی نویسنده

    سلام بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
   3. رضا گمینی نویسنده

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه ورود ب دنیای بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
   4. رضا گمینی نویسنده

    سلام دوست عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه ورود به دنیای بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

    پاسخ دهید
 4. پارسا محمودیان

  سلام خسته نباشید.
  میخواستم بدونم اموزشگاه حرفه ای در رشته بازیگری رو میتونید بهم معرفی کنید.
  با تشکر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام پارسا جان. اگر سامن تهران هستید به شما آموزشگاه کارنامه و بامداد رو پیشنهاد می‌کنیم. همینور پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما ثبت‌نام کنی تا در جریان برنامه آموزش آنلاین ما هم قرار بگیری.

   پاسخ دهید
 5. سید امیررضا علوی

  من علاقه ی زیادی به بازیگری دارم ولی خانوادم به شدت مخالفن ولی من خیلی دوست دارم بازیگر بشم نه هدفم معروفیته نه پول من فقط بازیگری رو دوست دارم و میخوام این حرفه رو دنبال کنم تا حالا تست بازیگری ندادم ولی میتونم راحت بخندم و گریه کنم عصبانی بشم استرس بگیرم و در عرصه قرائت قران و مداحی هم فعالیت میکنم کمکم کنید تا من به ارزو هام برسم من هر چقد تلاش میکنم به هیچ جایی نمیرسم با تشکر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   امیررضای عزیز علاقه شما به بازیگری برای من مشخصه اما متوجه نشدم تا حالا چه تلاشی کردی.

   پاسخ دهید
 6. مهدیه بحرینی

  سلام. من متولد ۱۳۸۳ هستم و در استان بوشهر زندگی میکنم. من خیلی به بازیگری علاقه دارم و نویسنده و شاعر هم هستم. اما خانواده ام با این شغل مخالفن و میگن راه به جایی نداره .همه ی اطرافیانم میگن که من کاملا برای این حرفه ساخته شدم چون به راحتی میتونم نقش های مختلفی رو بازی کنم( گریه، خنده، استرس، عصبانیت و… منظورمه)
  لطفا بهم بگید که باید چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام مهدیه عزیز. شما قبل از هر چیزی باید نشون بدین که تو این راه جدی هستین. به اندازه کافی ازش بخونی و ببینی. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما خلق شده و برنامه‌های آموزشی متعددی داریم که به‌زودی رونمایی میشه. توی سایت ما ثبت‌نام کن تا ما هم بتونیم شمارو معرفی کنیم.

   پاسخ دهید
 7. جواد عرفانی فر

  بازیگری نصفش برمیگرده به استعداد ذاتی . و نصف دیگه اش همون دانش بازیگریه که یا تو دانشگاه هنر یا کلاس های دیگه یاد میگیرید
  ولی کسی که کلا استعداد بازیگری نداره هزارم کلاس بره بازیش به درد نمیخوره و مصنوعیه !
  (مهدی سلطانی)

  پاسخ دهید
  1. محدثه میری

   سلام
   اگه عکس و فیلم توی سایت بار گذاری کنیم امکان داره که کس دیگه ای ازش استفاده کنه یا مشکلی پیش بیاد؟

   پاسخ دهید
   1. رضا گمینی نویسنده

    سلام محدثه عزیز. دقیقا چه استقاده‌ای از فیلم و عکس شما بشه؟ اگر این دغدغه‌هارو دارین دور سینما رو خط بکشین. سینما هنر دیده شدن و شکوه و لذت شهرته. نگران این هستین که عکستون چی بشه؟ قرار نیست عکس شخصی بذارین که نگرانین. عکس حرفه‌ای می‌ذارین که چهره‌تون مشخص باشه.

    پاسخ دهید
 8. یاسین شابوئی

  سلام هرکس یه علاقه ای داره باید به شغلت یا هنرت علاقه داشته باشی بعدش امید به خدا من خودم واقعا به بازیگری علاقه زیادی دارم ولی متاسفانه یکم وضع و اوضاع خوبی ندارم نمیتونم به آموزشگاهی برم.

  پاسخ دهید
 9. amir mohammad

  سلام.
  انشالله همیشه موفق و موید باشید اساتید عزیز و دوست داشتنی.
  من و دوستانی که هم قشر من هستن از شما ادمین عزیز بانی کستر تشکر میکنیم که راه مدرنی رو برای ما ساختین.
  من نیومدم ارشاد کنم کسیو خداروشکر قشر جوون الان درک و فهم بالایی دارند پس منم مثل بقیه عزیزان نظرمو میگمو ارزوی قلبیمو بیان میکنم و اگه خدا بخواد فردا داخل بانی کستر اکانت و پروفایل شخصیمو میسازم.
  نمیدونم واقعا چجوری بگم اما من با ۱۸ سال سن دو بار مرگ رو بهشتو جهنم رو دیدم/ترسی از چیزی ندارم/استرسام ریخته اما میتونم این نقشهارو ایفا کنم چرا چون در طول مدتی ک خدا بهم عمر داده دایما درحال بازیگری و تست خودم بودم.
  و یکی از ارزو های قلبیم اینه ک با اقای میلاد کی مرام/نوید محمدزاده و امیرحسین ارمان عزیز ی همکاری داشته باشم ک میدونم ب ارزوم میرسم چون تلاش میکنم طلاش کنم/.
  از همتون عذر میخوام که وقت باارزشتون رو گرفتمو سرتونو درد اوردم به امید روزی ک همتونو در مدارج بالاتری ببینیم و فضای مفرحی داشته باشیم.دوستون دارم در پناه ایزد یکتا/./.

  پاسخ دهید
 10. محمدحسین

  سلام من خیلی دوست دارم بازیگر بشم یعنی آرزو دارم که بازیگر بشم میخوام بهم بگین چجوری ثبت نام کنم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام محمد حسین عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 11. زهرا قراگوزلو

  سلام زهرا هستم ۱۵ ساله از استان قزوین من عاشق بازیگری هستم و میدونم که استعداد هم دارم ولی متاسفانه تاحالا تست ندادم چون خانواده و اقوام اصلا جدی نمیگرن و میگن موفق نمیشی ولی من بیخیال نمیشم و مطمئنم که میتونم موفق بشم اگه میشه رهنماییم کنین ممنون.
  تو استان قزوین هم تست بازیگری میگیرن؟

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام جواد عزیز. بانی‌کستر برای هنرمندایی مثل شما راه‌اندازی شده. پیشنهاد می‌کنم برای پیداکردن راه ورود به دنیای بازیگری توی سایت ما به‌طور رایگان ثبت‌نام کنی تا ما هم شمارو معرفی کنیم. حتما از خودت عکس و فیلم بذار. ثبت‌نام آنلاین هستش. بالای صفحه روی گزینه ثبت‌نام کلیک کن.

   پاسخ دهید
 12. زهرا قراگوزلو

  سلام من میخوام عکس بزارم اما اپلود نمیشه راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 13. ریحانه صحرایی

  سلام خسته نباشید…
  واقعامطالب بسیار مفید و تاثیرگذارهست،ممنون از سایت خوب بانی کستر.

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   ممنون از شما دوست عزیز. امیدواریم راه ورود به دنیای بازیگری برای شما هم هموار بشه

   پاسخ دهید
 14. مهسا

  سلام وقتتون بخیر من ساکن بجنورد هستم سابقه بازیگری در تئاتر دارم میشه لطف کنید اگر مؤسسه‌ای در بجنورد می‌شناسید به من معرفی کنید جهت گذراندن دوره های بازیگری سپاسگزارم

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   سلام مهسا جان. متاسفانه جایی رو در بجنورد نمی‌شناسیم

   پاسخ دهید
  2. کیانا شبیهی

   سلام می خواستم اسم کلاس بازیگری در شهر گرگان رو بدونم معرفی کنید لطفا

   پاسخ دهید
 15. هومن کشوری

  سلام من هومن کشوری هستم وبندرعباس زندگی میکنم میخواستم بهم چندتا کلاس بازی گری که آخرش به بازی گری حرفه ای در سینما وتلوزیون ختم شه معرفی کنین با تشکر

  پاسخ دهید
  1. رضا گمینی نویسنده

   هومن جان متاسفانه در بندرعباس کلاسی نمی‌شناسیم. اما می‌تونی دوره نلاین بازیگری کوین اسپیسی رو از بانی‌کستر تهیه کنی. همینطور برای ورود به دنیای بازیگری لازم نیست حتماً کلاس حضوری بری. توی بانی‌کستر ثبت‌نام کن تا ما معرفیت کنیم به گرو‌ه‌های تولید.

   پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi