Some text some message..
Some text some message..

دو نکته جالب فیلمنامه برای جسی آیزنبرگ

جسی آیزنبرگ
فهرست مطالب

جسی آیزنبرگ؛ نابغه جامعه‌گریز

جسی آیزنبرگ در شهر نیویورک و در خانواده‌ای ساکن در این شهر متولد شد. پرش دبیری ساده بود و درآمد چندانی نداشت اما مادرش شغل جالبی داشت. او دلقک بود و در مهمانی‌ها و مراسم تولد برای بچه‌ها نمایش اجرا می کرد و سرگرمشان می‌کرد. علوه‌بر او هر دو خواهرش نیز بازیگرند اما هرگز نتوانستند موفقیت‌های برادرشان را کسب کنند. جسی از کودکی و زمای که به مدرسه می‌رفت پایش به تئاتر و صحنه نمایش باز شده بود. او خیلی زود به بازیگری علاقه‌مند شد و خوانواده هم به علاقه و تمایل او احترام گذاشتند و مشوق او بودند. آیزنبرگ در ادامه تحصیلات خود را در مقطع دبیرستان ادامه اداه داد و پس از آن مارا عوض شد. او که از سوی تعدادی از گروه‌های تولید فیلم‌های سینمای و آثار نمایشی برای بازیگری دعوت شده بود درس را رها کرد و سوی آرزو‌هایش رفت.

جسی آیزنبرگ برای بازی در نقش مارک زوکربرگ؛ بنیان‌گذار فیسبوک در فیلم شبکه اجتماعی به کارگردانی دیوید فینچر بزرگ به شهرت جهانی رسید و از آن پس حجم بالایی از پیشنهاد کار برایش ارسال شد. جسی آیزنبرگ یکی از باهوش‌ترین و خلاق‌ترین بازیگران حال حاضر سینمای هالیوود است. این بازیگر توانا استعداد و توانایی خود را بارها با نامزد شدن در بهترین مراسم سینمایی نشان داده است. جسی آیزنبرگ در این ویدئو بر دو نکته بسیار مهم در فیلمنامه‌ها انگشت می‌گذارد. نخست اینکه نویسنده چه تصوری از شخصیتی که خلق کرده است دارد و دوم چقدر این شخصیت در دنیای واقعی و بیرونی وجود دارد. 

مسیر شهرت

بنیان اصلی موفقیت و رشد آیزنبرگ در این نهفته است که او خیلی خوب خودش را می‌شناسد و نقش هایش را به‌درستی انتخاب می‌کند. خیلی جالب است که عادات و شیوه رفتاری او در شخصی‌اش بسیار شبیه به شخصیت‌هایی است که بازی می‌کند. نقش‌های این بازیگر شناخته‌شده البته همیشه مشابه به هم نیستند و می‌بینیم که در پروژه‌های بزرگ هالیوودی گاه در نقش مغز متفکر یا فرد باهوش ماجرا ظاهر می‌شود. او اما برای ارضای تمایلات فردی‌اش هرگز از تئاتر و فیلم‌ها مستقل دور نشد و یکی از بازیگران مهم سینمای جهان است که در این مدیوم‌ها همیشه حضور دارد. 

خواندن مطلب  سکوی پرتاب رابرت دووال در بازیگری

 
منبع: بفتا
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

دوره‌های آموزشی

645,000 تومان

780,000 تومان

نظر خود را بنویسید

هدف سایت بانی کستر آموزش و معرفی هنرمندان سینما و تئاتر از سراسر ایران هست. اگر هنرمندی میتونی برای آموزش و معرفی خودت رایگان پروفایل بسازی و اگر تولید کننده هستی میتونی رایگان فراخوانت رو منتشر کنی. 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

© تمام حقوق این سایت متعلق به بانی‌کستر است. 

طراحی و توسعه با ❤️ توسط تیم بانی‌کستر