Some text some message..

دو نکته جالب فیلمنامه برای جسی آیزنبرگ

جسی آیزنبرگ؛ نابغه جامعه‌گریز

جسی آیزنبرگ در شهر نیویورک و در خانواده‌ای ساکن در این شهر متولد شد. پرش دبیری ساده بود و درآمد چندانی نداشت اما مادرش شغل جالبی داشت. او دلقک بود و در مهمانی‌ها و مراسم تولد برای بچه‌ها نمایش اجرا می کرد و سرگرمشان می‌کرد. علوه‌بر او هر دو خواهرش نیز بازیگرند اما هرگز نتوانستند موفقیت‌های برادرشان را کسب کنند. جسی از کودکی و زمای که به مدرسه می‌رفت پایش به تئاتر و صحنه نمایش باز شده بود. او خیلی زود به بازیگری علاقه‌مند شد و خوانواده هم به علاقه و تمایل او احترام گذاشتند و مشوق او بودند. آیزنبرگ در ادامه تحصیلات خود را در مقطع دبیرستان ادامه اداه داد و پس از آن مارا عوض شد. او که از سوی تعدادی از گروه‌های تولید فیلم‌های سینمای و آثار نمایشی برای بازیگری دعوت شده بود درس را رها کرد و سوی آرزو‌هایش رفت.

جسی آیزنبرگ برای بازی در نقش مارک زوکربرگ؛ بنیان‌گذار فیسبوک در فیلم شبکه اجتماعی به کارگردانی دیوید فینچر بزرگ به شهرت جهانی رسید و از آن پس حجم بالایی از پیشنهاد کار برایش ارسال شد. جسی آیزنبرگ یکی از باهوش‌ترین و خلاق‌ترین بازیگران حال حاضر سینمای هالیوود است. این بازیگر توانا استعداد و توانایی خود را بارها با نامزد شدن در بهترین مراسم سینمایی نشان داده است. جسی آیزنبرگ در این ویدئو بر دو نکته بسیار مهم در فیلمنامه‌ها انگشت می‌گذارد. نخست اینکه نویسنده چه تصوری از شخصیتی که خلق کرده است دارد و دوم چقدر این شخصیت در دنیای واقعی و بیرونی وجود دارد. 

 

 
 

نظر خود را بنویسید


بانی‌کستر چیست؟

بانی‌کستر بانک هنرمندان سینما و تئاتره که پر از بازیگر و عوامل کاربلد برای ساخت پروژه‌های هنری هست تا پروژه ها با بهترین کیفیت تو هر استان و شهری اجرا بشه. اگر هنرمندی میتونی برای خودت یه پروفایل بسازی و اگر تولیدکننده هستی فراخوانت رو منتشر کن.

مجوزهای بانی‌کستر

logo-samandehi